7361 - MÄRKLIN och KRAUSS, 0, RS 1050, axelföljd...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800.00 - 2,000.00
7362 - GEBRÜDER BING STATIONSBYGGNAD, 1920-tal, l...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000.00 - 1,500.00
7364 - MÄRKLIN LOK och VAGNAR, H0, 3030.3, SJ:s e...AB Stockholms Auktionsverk
MÄRKLIN LOK och VAGNAR, H0, 3030.3, SJ:s ellok litt. Da, 3 st. 4072, svenska snälltågsvagnar
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,500.00 - 2,000.00
7365 - MÄRKLIN LOK och VAGNAR, H0, 3053.3, DB:s e...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,000.00 - 2,500.00
7373 - MÄRKLIN VAGNAR, H0, 3 st. tankvagnar, 4648...AB Stockholms Auktionsverk
MÄRKLIN VAGNAR, H0, 3 st. tankvagnar, 4648.2 “GASOLIN“, 2 st. 4628.1 “VTG“, samtliga i originalkartong
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000.00 - 1,200.00
7374 - MÄRKLIN, H0, 1952-54, tankvagn “Gasolin, M...AB Stockholms Auktionsverk
MÄRKLIN, H0, 1952-54, tankvagn “Gasolin, Motanol“; diverse lackskador, vingmutter till tanklocket skadat
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,200.00 - 1,500.00
7375 - MÄRKLIN, H0, 3005.4/DA800, 1957-58, skadad...AB Stockholms Auktionsverk
7378 - POCHER VAGNAR, H0, 3 st. godsvagnar, “A-B...AB Stockholms Auktionsverk
POCHER VAGNAR, H0, 3 st. godsvagnar, “A-B ÅKERLUND & RAUSING“, “FRUKTNORLIN“, “Pschorr-Bräu“
7380 - POCHER VAGNAR, H0, 6 st. godsvagnar; “A-B...AB Stockholms Auktionsverk