7216 - REKLAMSKYLTAR, 3 st, Optimus, Överums Plog...AB Stockholms Auktionsverk
REKLAMSKYLTAR, 3 st, Optimus, Överums Plogar, Läkerol, bleckplåt, 47x32, 24x60 och 23x48 cm; skador
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000.00 - 1,500.00
7217 - REKLAMSKYLTAR, 3 st, Smits Alarms, Optimus...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 800.00 - 1,200.00
7218 - REKLAMSKYLTAR, 4 st, Marlboro, Champis, Pe...AB Stockholms Auktionsverk
7220 - STEIFF TEDDYBJÖRN, 1910-tal, vit plysch, s...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 30,000.00