7021 - UBÅTSMODELL, svenska ubåten “Näcken“, bygg...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 7,000.00 - 8,000.00
7022 - HALVMODELL, i diorama, svenska fyrmastade...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,000.00 - 4,000.00
7023 - TUBKIKARE, med fyra utdrag, England omkrin...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,500.00 - 2,000.00
7025 - BAROMETER, med termometer, England omkring...AB Stockholms Auktionsverk
BAROMETER, med termometer, England omkring 1850-tal, signerad Marrat, London, valnöt med försilvrade skalor, höjd 99 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,000.00 - 3,500.00
7026 - BAROMETER, med termometer, 1900-talets sen...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 4,000.00 - 5,000.00
7027 - SEXTANT, England omkring 1900, svartlacker...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,500.00 - 3,000.00
7028 - SEXTANT, England omkring 1900, mässing, si...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 5,000.00 - 6,000.00