7338 - Lote 6 billetes 5, 10, 25, 50 Cèntims y 1, 2,50 Pessetes. - 14 Setembre 1936. - UNIÓ DE COOPERADORSSoler & Llach
Lote 6 billetes 5, 10, 25, 50 Cèntims y 1, 2,50 Pessetes. - 14 Setembre 1936. - UNIÓ DE COOPERADORS BARCELONA. - MBC+/EBC+. - -
Bidding Has ConcludedStart Price : 25.00