2012 Feb 28
2012 Feb 28
176
177
178
179
180
226
227
228
6546 -
Serie 7 billetes 25(2) y 50 (2) Cèntims y 1 (3) Pesseta. - 11 Maig 1937, 22 Juny 1937 y 9 Novembre
6547 -
50 Cèntims. - 1 Maig 1937. - MUNICIPI d´ARBUCIES. - (Pequeña manchita). AT-176;T-231. EBC-. - -
6548 -
1 Pesseta. - 5 Abril 1937. - C.M. d´ ARENYS DE MUNT. - AT-192a ; T-247a. EBC. - -
6549 -
2 Pessetes. - 1 Abril 1937. - C.M. d´ARGELAGUER. - Sin firmas. RARO. AT-194; T249. SC-. - -
6550 -
1 Pesseta. - 1 Abril 1937. - C.M. d´ARGELAGUER. - Sin firmas. RARO. AT-195e. SC-. - -
6551 -
50 Cèntims. - 1 Gener 1938. - C.M. d´ARGELAGUER. - Sin firmas. RARO. AT-196b; T-251. SC-. - -
6552 -
1 Pesseta. - 26 Març 1937. - C.M. d´ARGENTONA -. (Rotura en margen de esquina inferior izquierda). A
1 Pesseta. - 26 Març 1937. - C.M. d´ARGENTONA -. (Rotura en margen de esquina inferior izquierda). AT-205; T-260. MBC+. - -
6553 -
1 Pesseta. - 26 Mayo 1937. - C.M. d´ARGENTONA. - AT-205 ; T-260. MBC. - -
6554 -
Lote 2 billetes 25 Cèntims i 1 Pesseta. - 30 setembre 1937. - C.M. d´ARGENTONA. - AT-205/06; T-260/6
Lote 2 billetes 25 Cèntims i 1 Pesseta. - 30 setembre 1937. - C.M. d´ARGENTONA. - AT-205/06; T-260/61. MBC+/EBC+. - -
6555 -
1 Pesseta. - 20 Juny 1937. - Aj. d´ARTESA DE LLEIDA. - RARO. AT-226; T-284. SC-. - -
6556 -
1 Pesseta. - 20 Juny 1937. - Aj. d´ARTESA DE LLEIDA. - Sin tampón al dorso. (Restos de cinta adhesiv
6557 -
50 Cèntims. - 20 Juny 1937. - Aj. d´ARTESA DE LLEIDA. - (Leves manchitas). RARO. AT-227; T-285. MBC+
50 Cèntims. - 20 Juny 1937. - Aj. d´ARTESA DE LLEIDA. - (Leves manchitas). RARO. AT-227; T-285. MBC+. - -
6558 -
25 Cèntims. - 20 Juny 1937. - Aj. d´ARTESA DE LLEIDA. - RARO. AT-228; T-286. SC. - -
6559 -
25 Cèntims. - S/F. - Aj. d´ARTESA DE LLEIDA. - Firma del Conseller en negro. RARO. AT-228a; T-286. M
25 Cèntims. - S/F. - Aj. d´ARTESA DE LLEIDA. - Firma del Conseller en negro. RARO. AT-228a; T-286. MBC+. - -
6560 -
Lote 2 billetes 25 y 50 Cèntims. - 20 Juny 1937. - Aj. ARTESA DE LLEIDA. - AT-230a y 231a; T-288a y
Lote 2 billetes 25 y 50 Cèntims. - 20 Juny 1937. - Aj. ARTESA DE LLEIDA. - AT-230a y 231a; T-288a y 289a. EBC. - -
6561 -
50 Cèntims. - Juliol 1937. - C.M. d´ASCÓ. - Cartón. RARO. AT-240; T-301. EBC+. - -
6562 -
25 Cèntims. - Juliol 1937. - C.M. d´ASCÓ. - Cartón. RARO. AT-241; T-302. MBC+. - -
6563 -
25 Cèntims. - Juliol 1937. - C.M. d´ASCÓ. - (Manchas). ESCASO. AT-242; T-303. MBC. -
6564 -
1 Pesseta. - Març 1937. - Aj. d´ASPA. - Tampón ovalado al dorso. ESCASO. AT-244b; T-304b. EBC+. - -
6565 -
1 Pesseta. - Aj. d´AURORA DE LLUÇANÈS. - ESCASO. AT-245; T-305. MBC. - -
176
177
178
179
180
226
227
228
4559 Lots in this Session