403 - ROSENTHAL, Léonard - Au royaume de la perle. Illustrations de Edmond Dulac. Paris, Piazza, (1920)...The Romantic Agony
Bidding Has ConcludedEstimate : 125.00 - 175.00
408 - SAINT-EXUPERY, Antoine de - Lettre à un otage. (New York), Brentano's, (1943), pet. in-8, br. (co...The Romantic Agony
Bidding Has ConcludedEstimate : 150.00 - 200.00
417 - TOUDOUZE, Gustave - Le Roy Soleil. [Illustré par] Maurice Leloir. Paris, Boivin et Cie, 1917, in-...The Romantic Agony
418 - UZANNE, Octave - Les surprises du coeur. Paris, Rouveyre, 1881, in-12, maroquin vert par Emile Ro...The Romantic Agony
Bidding Has ConcludedEstimate : 160.00 - 200.00
425 - VERHAEREN, Emile - Les flammes hautes. Poèmes. Paris, Mercure de France, 1917, in-12, br. à témoi...The Romantic Agony
433 - ZOLA, Emile - Thérèse Raquin. Paris, Librairie internationale; Bruxelles, Leipzig, Livourne, Lacr...The Romantic Agony
Bidding Has ConcludedEstimate : 125.00 - 150.00
434 - ZOLA, Emile - Vérité. Les quatre évangiles. Paris, Fasquelle, 1903, 2 vol., in-8, demi-chagrin ro...The Romantic Agony
Bidding Has ConcludedEstimate : 300.00 - 400.00
439 - BOON, Louis Paul - De voorstad groeit. Brussel, Manteau, (1942), 1ste uitg., 8vo, geïll. uitgever...The Romantic Agony
Bidding Has ConcludedEstimate : 200.00 - 250.00
440 - BOON, Louis Paul - Vergeten straat. Brussel, Manteau, (1944), 1ste uitg., 8vo, uitgeversband + st...The Romantic Agony
BOON, Louis Paul - Vergeten straat. Brussel, Manteau, (1944), 1ste uitg., 8vo, uitgeversband + stofomsl. (lichtjes gesch.). Mooi ex. - ID. - Abel Ghol
441 - BUYSSE, Cyriel - Guustje en Zieneken. Schetsen uit het boerenleven. Gent, Hoste, 1887. - DE VREE,...The Romantic Agony
BUYSSE, Cyriel - Guustje en Zieneken. Schetsen uit het boerenleven. Gent, Hoste, 1887. - DE VREE, Paul - Maskers. [Ijmuiden, The Subvers Press; Antw.,
Bidding Has ConcludedEstimate : 100.00 - 150.00
443 - STREUVELS, Stijn - De teleurgang van den waterhoek. Amsterdam, Veen, 1927, 1ste uitg., 8vo, linne...The Romantic Agony
STREUVELS, Stijn - De teleurgang van den waterhoek. Amsterdam, Veen, 1927, 1ste uitg., 8vo, linnen uitgeversband met ill. op omslag van Paul Lateur. C
445 - STREUVELS, Stijn - Land en leven in Vlaanderen. Amsterdam, Veen, (1923), 1ste uitg., 8vo, geïll....The Romantic Agony
Bidding Has ConcludedEstimate : 120.00 - 175.00