1 Pesseta. 17 Maig 1937. Aj. de TONA. ESCASO. AT-2499. MBC+.6449 - 1 Pesseta. 17 Maig 1937. Aj. de TONA. ESCASO. AT-2499. MBC+.
1 Pesseta. 17 Maig 1937. Aj. de TONA. ESCASO. AT-2499. MBC+.

50 Cèntims. 17 Maig 1937. Aj. de TONA. ESCASO. AT-2500. EBC.6450 - 50 Cèntims. 17 Maig 1937. Aj. de TONA. ESCASO. AT-2500. EBC.
50 Cèntims. 17 Maig 1937. Aj. de TONA. ESCASO. AT-2500. EBC.

1 Pesseta. 11 Maig 1937. Aj. de TORDERA. ESCASO. AT-2508. EBC-.6451 - 1 Pesseta. 11 Maig 1937. Aj. de TORDERA. ESCASO. AT-2508. EBC-.
1 Pesseta. 11 Maig 1937. Aj. de TORDERA. ESCASO. AT-2508. EBC-.

25 Cèntims. 8 Setembre 1937. Aj. de TORDERA. (Rotura restaurada). AT-2512. MBC.6452 - 25 Cèntims. 8 Setembre 1937. Aj. de TORDERA. (Rotura restaurada). AT-2512. MBC.
25 Cèntims. 8 Setembre 1937. Aj. de TORDERA. (Rotura restaurada). AT-2512. MBC.

1 Pesseta. 10 Maig 1937. Aj. de TORRELLES DE LLOBREGAT. ESCASO. AT-2555. EBC.6453 - 1 Pesseta. 10 Maig 1937. Aj. de TORRELLES DE LLOBREGAT. ESCASO. AT-2555. EBC.
1 Pesseta. 10 Maig 1937. Aj. de TORRELLES DE LLOBREGAT. ESCASO. AT-2555. EBC.

50 Cèntims. 10 Maig 1937. Aj. de TORRELLES DE LLOBREGAT. ESCASO. AT-2556. EBC-.6454 - 50 Cèntims. 10 Maig 1937. Aj. de TORRELLES DE LLOBREGAT. ESCASO. AT-2556. EBC-.
50 Cèntims. 10 Maig 1937. Aj. de TORRELLES DE LLOBREGAT. ESCASO. AT-2556. EBC-.

50 Cèntims. 6 Agost 1937. Aj. de TORROELLA DE MONTGRÍ. ESCASO. AT-2564. EBC-.6455 - 50 Cèntims. 6 Agost 1937. Aj. de TORROELLA DE MONTGRÍ. ESCASO. AT-2564. EBC-.
50 Cèntims. 6 Agost 1937. Aj. de TORROELLA DE MONTGRÍ. ESCASO. AT-2564. EBC-.

50 Cèntims. 6 Agost 1937. Aj. de TORROELLA DE MONTGRÍ. AT-2565. SC.6456 - 50 Cèntims. 6 Agost 1937. Aj. de TORROELLA DE MONTGRÍ. AT-2565. SC.
50 Cèntims. 6 Agost 1937. Aj. de TORROELLA DE MONTGRÍ. AT-2565. SC.

50 Cèntims. 6 Agost 1937. Aj. de TORROELLA DE MONTGRÍ. AT-2565. MBC+.6457 - 50 Cèntims. 6 Agost 1937. Aj. de TORROELLA DE MONTGRÍ. AT-2565. MBC+.
50 Cèntims. 6 Agost 1937. Aj. de TORROELLA DE MONTGRÍ. AT-2565. MBC+.

1 Pesseta. Aj. de TORROELLA DE MONTGRÍ. (Esquina rota reparada con adhesivo). AT-2566. (EBC).6458 - 1 Pesseta. Aj. de TORROELLA DE MONTGRÍ. (Esquina rota reparada con adhesivo). AT-2566. (EBC).
1 Pesseta. Aj. de TORROELLA DE MONTGRÍ. (Esquina rota reparada con adhesivo). AT-2566. (EBC).