481 - PAINTINGS & SCULPTURES, FRANCESCO BARTOLOZZI 1727-1815, ETSNING, LÄSANDE FLICKA, 28X24, SIGN. GUE…Auktionskammaren.se
FRANCESCO BARTOLOZZI 1727-1815, ETSNING, LÄSANDE FLICKA, 28X24, SIGN. GUERCINO INV
Bidding Has ConcludedEstimate : 4,000.00
485 - PAINTINGS & SCULPTURES, BENGT OLSON 1930-, BLANDTEKNIK, ABSTRAKT KOMPOSTION, 73X54, SIGN. -89…Auktionskammaren.se
BENGT OLSON 1930-, BLANDTEKNIK, ABSTRAKT KOMPOSTION, 73X54, SIGN. -89
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,500.00
486 - PAINTINGS & SCULPTURES, EMIL ÅBERG 1864-1940, OLJEMÅLNING, I VÄNTAN PÅ ÅNGBÅTEN, 40X50, SIGN.…Auktionskammaren.se
EMIL ÅBERG 1864-1940, OLJEMÅLNING, I VÄNTAN PÅ ÅNGBÅTEN, 40X50, SIGN.