251 - CukordobozDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00
252 - Kínáló tálDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00
253 - CukordobozDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00
254 - TeáskannaDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00
255 - CukordobozDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00
256 - DobozDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00
257 - CukordobozDetre & Ferenczy Gallery
258 - TálcaDetre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 870 g, kerek forma, karéjos peremén bordur díszítéssel, Jelzett osztrák Bachruch A. Succ, XX. sz. eleje
259 - Gyertyatartó párDetre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 2064 g, ötkarú, kerek talpon henger alakú bordázott test, Jelzett osztrák Bachruch A. Succ, XX. sz. elso harmada
Bidding Has ConcludedEstimate : 420,000.00
260 - TálcaDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 48,000.00
262 - Füles tálDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00
263 - GyümölcskosárDetre & Ferenczy Gallery
264 - TálcaDetre & Ferenczy Gallery