Detre & Ferenczy Gallery
Art Auction
Art Auction
HUF
Hungary
02.05.2004 - 17.04.2004
2004 May 18
17:00
1 -
Uitz Béla (1887-1972): Noi aktok
Detre & Ferenczy Gallery
Rézkarc, 23 x 35 cm, J.j.l: Uitz Béla 917 XI/2
Estimate : 40,000.00
2 -
Diener Dénes Rudolf (1889-1956): Utcarészlet
Detre & Ferenczy Gallery
Vízfestmény, papír 30 x 40 cm, J.j.l.: Diener Dénes
Estimate : 40,000.00
3 -
Czóbel Béla (1883-1976): Tanulmányrajz: Noi akt
Detre & Ferenczy Gallery
Ceruza, papír, 29 x 20 cm, J.j.l.: Czóbel
Estimate : 28,000.00
4 -
Korda Vince (1897-?): Városrészlet
Detre & Ferenczy Gallery
Rézkarc, 21 x 23 cm, J.j. l.: Korda V. Paris 94., Felirat b.l.: Madeleine
Estimate : 15,000.00
5 -
Róna Kára (1901-1987): Fekvo no virággal
Detre & Ferenczy Gallery
Pasztell, papír, 74 x 59 cm, J.j.f.: K. Róna Klára
Estimate : 80,000.00
6 -
Charles Guilloux: Tájkép
Detre & Ferenczy Gallery
Akvarell kartonon, 24 x 31 cm, J.j.l.:C. Guillouy 96, irodalom: Thieme-Becker XV. Kötet 319.old. Muködött Párizsban 1892-tol
Estimate : 30,000.00
7 -
Ismeretlen festo: Tájkép
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, karton, 27 x 39 cm, J.j.l.: olvashatatlan
Estimate : 50,000.00
8 -
Bartos: Pio Turis: Utcarészlet
Detre & Ferenczy Gallery
olaj, vászon 45 x 99 cm, J.b.l.: Pio Turis Bartos
Estimate : 60,000.00
9 -
Krupka Ferenc: Tengerparti részlet
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, karton 20 x 33 cm, J.j.l.: Krupka 1935.
Estimate : 30,000.00
10 -
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, karton 20 x 33 cm, J.j.l.: Krupka 1933.
Estimate : 30,000.00
11 -
Ács Ágoston (1889-1947): Falusi udvar gyerekekkel
Detre & Ferenczy Gallery
olaj, vászon 60 x 80 cm, J.j.l.: Ács Ágoston
Estimate : 80,000.00
12 -
Berkes Antal (1874-1938): Utcarészlet
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon 40 x 50 cm, J.j.l.: Berkes A.
Estimate : 80,000.00
13 -
Ismeretlen festo: Piheno lovak
Detre & Ferenczy Gallery
olaj, vászon 25 x 40 cm, J.n.
Estimate : 30,000.00
14 -
Bosznay István (1868-1944): Dráva part
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon kartonon, 26 x 41 cm, J.j.l.: Bosznay 907., Hátoldalán címke: Magyar kiállítás 1908. London
Estimate : 60,000.00
15 -
Kézdi-Kovács Elemér (1898-): Tájkép kutyát sétáltató novel
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 50 x 69 cm, J.b.l.: Kézdi-Kovács Elemér
Estimate : 60,000.00
16 -
Neogrády Antal (1861-1942): Hullámzó tenger
Detre & Ferenczy Gallery
Vízfestmény papíron, 17 x 12 cm, J.b.l.: Neogrády A.
Estimate : 25,000.00
17 -
Neogrády Antal (1861-1942): Tájkép
Detre & Ferenczy Gallery
Vízfestmény, 10 x 20 cm, J.j.l.: Neogrády Antal
Estimate : 80,000.00
18 -
Kléh János (1884-1919): Falusi udvar
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon 34 x 43 cm, J.j.l.: Kléh János
Estimate : 50,000.00
19 -
Benkhard Ágost (1882-1961): Erdorészlet
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 75 x 69 cm, J.j.l.: Benkhard Á Mickolc 1925.
Estimate : 140,000.00
20 -
XIX sz. végi ismeretlen festo: Öreg vadász
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, fa 22 x 12 cm, J.b.l.: K
Estimate : 20,000.00
21 -
XIX sz végi ismeretlen festo: Pipázó kisfiú
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, fa 22 x 12 cm, J.j.l.: K
Estimate : 20,000.00
22 -
Glatz Oszkár (1872-1958): Pipázó juhász
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 58 x 47 cm, restaurált, J.j.l.: Glatz
Estimate : 100,000.00
23 -
Neodrády Antal (1861-1942): Kertrészlet
Detre & Ferenczy Gallery
Vízfestmény papíron, 60 x 44 cm, J.b.l.: Neogrády A.
Estimate : 120,000.00
24 -
Diósy Sándor: Félakt
Detre & Ferenczy Gallery
Pasztell, papír, 70 x 50 cm, J.b.l.: Diósy Sándor
Estimate : 30,000.00
25 -
Ismeretlen festo: Gyümölcscsendélet
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 30 x 64 cm, Jelzés nélkül
Estimate : 60,000.00
26 -
Endre Béla (1870-1928): Tájkép szénakazallal
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, karton, 26 x 33 cm, J.b.l.: Endre Béla
Estimate : 50,000.00
27 -
Gedo Lipót (1887-1952): Asztaltársaság
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, karton, 15 x 19 cm, J.j.l.: Gedo
Estimate : 30,000.00
28 -
Neogrády Antal (1861-1942): Merengo hölgy
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 160 x 160 cm, J.b.l.: Neogrády A.
Estimate : 800,000.00
29 -
Karl Kaufmann (1843-1901): Fjord
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 75 x 100 cm, J.b.l.: J. Holmstedt
Estimate : 360,000.00
30 -
Mayer Miklós (1895 -): Ülo lányok
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, karton, 60 x 80 cm, J.b.l.: Mayer M.
Estimate : 80,000.00
31 -
Báró Hatvani Ferenc (1881-1958): Fekvo akt
Detre & Ferenczy Gallery
Vegyes technika, karton, 59 x 76 cm, J.j.l.: Hatvani
Estimate : 260,000.00
32 -
Udvary Pál (1900-1987): Szamárfogat
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 70 x 85 cm, J.b.l.: Udvary Pál
Estimate : 120,000.00
33 -
Neogrády Antal: Téli táj ozikével
Detre & Ferenczy Gallery
Vegyes technika, papír, 30 x 40 cm, J.j.l.: Neogrády Antal
Estimate : 50,000.00
34 -
Pleidell János (1915-): Tájkép
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 60 x 80 cm, J.j.l.: Pleidell
Estimate : 60,000.00
35 -
Maticska Jeno (1885-1906): Fasor
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon 65 x 79 cm, J.j.l.: Maticska J.
Estimate : 240,000.00
36 -
Pogány L.: Noi akt
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon 60 x 45 cm, J.b.f.: Pogány L., Restaurált
Estimate : 80,000.00
37 -
Gyelmis Lukács (1899-?): Tanyasi udvar
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon 56 x 35 cm, J.j.l.: Gyelmis L.
Estimate : 50,000.00
38 -
Rippl-Rónai József (1861-1927): Zichy kastély 1902
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 3,600,000.00
39 -
Molnár Z. János (1880-1960): Virágcsendélet
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 50 x 43 cm, J.j.l.: Molnár Z. János
Estimate : 50,000.00
40 -
Rottmann Mozart (1874-?): Családi idill
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon 60 x 80 cm, J.j.l.: Rottmann M.
Estimate : 300,000.00
41 -
Ismeretlen festo: Kislányportré
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 51 x 37 cm, restaurált
Estimate : 60,000.00
42 -
Neogrády László ( 1896-1962): Libapásztorlány
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon 60 x 80 cm, J. b. l.: Neogrády L.
Estimate : 180,000.00
43 -
Derkovits Gyula (1894-1934): Jegenyék
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 80,000.00
44 -
Révész Imre (1859-1945): Napszámos
Detre & Ferenczy Gallery
Vegyes technika, papír, 51 x 45 cm, J.j.l.: Révész Imre
Estimate : 40,000.00
45 -
Derkovits Gyula (1894-1934): Domboldali ház fák között
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 80,000.00
46 -
Nyilasy Sándor (1873-1934): Utcarészlet
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, fa, 16 x 16,5 cm, J.j.l.: Nyilasy
Estimate : 50,000.00
47 -
Böhm Pál (1839-1905): Táborozó cigányok
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon 70 x 84 cm, J.b.l.: Böhm Pál
Estimate : 1,000,000.00
48 -
Háry Gyula (1864-1946): Tengerparti részlet templommal
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon 60 x 50 cm, J.j.l.: Háry Gy.
Estimate : 260,000.00
49 -
Neogrády László (1896-1962): Tájkép
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, farost, 60 x 80 cm, J.j.l.: Neogrády László
Estimate : 200,000.00
50 -
Giuseppe ? Pitto (1837- 1928): Vásári jelenet
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 50 x 69 cm, J.b.l.: Pitto
Estimate : 320,000.00
264 Lots in this Session
Auctioneer Phone: +36-1-317-7743, +36-1-235
Detre & Ferenczy Gallery
Budapest, Hungary
+36-1-317-7743, +36-1-235