68 - Neobarokk asztalDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00
69 - ÍrószekrényDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 260,000.00
70 - CsillárDetre & Ferenczy Gallery
Flamand stílusú 8 karú bronzcsillár, XIX. sz. M.: 60 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00
71 - CsillárDetre & Ferenczy Gallery
Ampír stílusú 8 karú tuzaranyozott bronzcsillár, domborított kos fejes díszítéssel, XIX. sz. M.: 60 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00
72 - ÍróasztalDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00
73 - Szekrény kétajtósDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00
74 - FalitükörDetre & Ferenczy Gallery
Faragott aranyozott ökörszemes keretben, XIX. sz. vége, M.: 120 x 80 cm
76 - Kandalló óraDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 250,000.00
77 - IkonDetre & Ferenczy Gallery
Olajjal fára festett Szent Miklós ábrázolás. Restaurált. Orosz, XX. sz. eleje, 27 x 22 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00
79 - PadlóvázaDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00
82 - Falikép: A halálDetre & Ferenczy Gallery
Vadászatot ábrázoló szövött kép eredeti keretében, 5 x 15 cm, Jelzett: Stevengraph, angol, XIX sz. vége
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00
85 - Dísz vázácskaDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00
88 - VázaDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 15,000.00
94 - PatikaedényDetre & Ferenczy Gallery
Színesen festett fajansz. Szájperemén apró csorbulások. Alján donációs felirat. Magyar, XIX. sz. M.: 19 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00
95 - PatikaedényDetre & Ferenczy Gallery
Színesen festett fajansz. Szájperemén csorbulások. Alján donációs felirat. Magyar, XIX. sz. m.: 16,5 cm
96 - VázaDetre & Ferenczy Gallery
Színesen festett porcelán, henger alakú test kihajló peremmel, Jelzett: Herend, XX. sz. eleje, M.: 30 cm
97 - DíszvázaDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00
98 - Csésze aljjalDetre & Ferenczy Gallery
Porcelán, aranyozott levélmintás festéssel, Szájperemén restaurált, Jelzett: Bécs, 1822. M.: 10 cm
100 - VázaDetre & Ferenczy Gallery