Art Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary In Person Preview02.05.2004 - 17.04.2004

Háry Gyula (1864-1946): Árva vára51 - Háry Gyula (1864-1946): Árva vára
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 50 x 60 cm, Restaurált. J.j.l.: Árva vára-Háry Gy.
Estimate : 260,000.00

Zombory Lajos (1867-1933): Szántás52 - Zombory Lajos (1867-1933): Szántás
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, farost 34 x 50 cm, J.b.l.: Zombory L.
Estimate : 120,000.00

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) muhelye: Fekvo noi akt53 - Iványi Grünwald Béla (1867-1940) muhelye: Fekvo noi akt
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 120,000.00

Fried Pál (1893-?): Noi fél akt54 - Fried Pál (1893-?): Noi fél akt
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 80 x 60 cm, J.b.l.: Fried P.
Estimate : 180,000.00

Rozs János (1901-1987): Körhinta55 - Rozs János (1901-1987): Körhinta
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 60 x 80 cm, J.b.l.: Rozs J.
Estimate : 60,000.00

Komáromi Katz Endre (1880-1969): Kalapos no56 - Komáromi Katz Endre (1880-1969): Kalapos no
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 68 x 55 cm, Restaurált, J.b.l.: Komáromi Katz
Estimate : 80,000.00

Rozs János (1901-1987): Csendélet57 - Rozs János (1901-1987): Csendélet
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 50 x 60 cm, J.j.l.: Rozs J.
Estimate : 60,000.00

Medveczky Jeno (1902-1969): No papagájjal58 - Medveczky Jeno (1902-1969): No papagájjal
Detre & Ferenczy Gallery
Vegyes techn., 20 x 10 cm, J.j.f.: Medveczky 66
Estimate : 80,000.00

Rozs János (1901-1987): Folyópart csónakkal59 - Rozs János (1901-1987): Folyópart csónakkal
Detre & Ferenczy Gallery
Vegyes techn., papír, 28 x 40 cm, J.j.l.: Rozs J.
Estimate : 30,000.00

Kárpáthy Jeno (1870-1950): Mosó nok60 - Kárpáthy Jeno (1870-1950): Mosó nok
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 60 x 90 cm, J.b.l.: Kárpáthy Jeno
Estimate : 260,000.00

Szlányi Lajos (1869-1949): Tanyasi részlet61 - Szlányi Lajos (1869-1949): Tanyasi részlet
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 57 x 69 cm, J.j.l.: Szlányi L., Szerepelt a BÁV 71. aukcióján-222 tétel.
Estimate : 80,000.00

Pap Emil (1884 -): Tükör elott ülo no62 - Pap Emil (1884 -): Tükör elott ülo no
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon, 100 x 76 cm, J.j.l.: Pap Emil
Estimate : 180,000.00

Deák Ébner Lajos (1850-1934): Udvarrészlet tyúkokkal63 - Deák Ébner Lajos (1850-1934): Udvarrészlet tyúkokkal
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, fa, 21 x 16 cm, J.j.l.: Deák Ébner L., Hátoldalán töredezett árverési csarnoki papírdarab
Estimate : 80,000.00

Nádler Róbert (1858-1938): Noi akt64 - Nádler Róbert (1858-1938): Noi akt
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, karton 68 x 48 cm, J.b.l.: Nádler Róbert, Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria bírálati szám: 1998/979
Estimate : 150,000.00

Katona Nándor (1864-1932): Tóparti táj65 - Katona Nándor (1864-1932): Tóparti táj
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, karton, 30 x 39 cm, J.j.l.: Katona Nándor ...912 VIII.18
Estimate : 60,000.00

Mihalik Dániel 1869-1910): Tanyarészlet66 - Mihalik Dániel 1869-1910): Tanyarészlet
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 80,000.00

Ismeretlen festo: Leánykérés67 - Ismeretlen festo: Leánykérés
Detre & Ferenczy Gallery
Olaj, vászon 106 x 121 cm, Restaurált. J.n.
Estimate : 460,000.00

Neobarokk asztal68 - Neobarokk asztal
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 80,000.00

Írószekrény69 - Írószekrény
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 260,000.00

Csillár70 - Csillár
Detre & Ferenczy Gallery
Flamand stílusú 8 karú bronzcsillár, XIX. sz. M.: 60 cm
Estimate : 120,000.00

Csillár71 - Csillár
Detre & Ferenczy Gallery
Ampír stílusú 8 karú tuzaranyozott bronzcsillár, domborított kos fejes díszítéssel, XIX. sz. M.: 60 cm
Estimate : 150,000.00

Íróasztal72 - Íróasztal
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 200,000.00

Szekrény kétajtós73 - Szekrény kétajtós
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 180,000.00

Falitükör74 - Falitükör
Detre & Ferenczy Gallery
Faragott aranyozott ökörszemes keretben, XIX. sz. vége, M.: 120 x 80 cm
Estimate : 80,000.00

Teáskanna állványon75 - Teáskanna állványon
Detre & Ferenczy Gallery
Réz fekete fa nyéllel, kovácsoltvas állványzaton kerek virágmintás fajansz tányérkákkal, M.: 119 cm
Estimate : 25,000.00

Kandalló óra76 - Kandalló óra
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 250,000.00

Ikon77 - Ikon
Detre & Ferenczy Gallery
Olajjal fára festett Szent Miklós ábrázolás. Restaurált. Orosz, XX. sz. eleje, 27 x 22 cm
Estimate : 40,000.00

Falikar pár78 - Falikar pár
Detre & Ferenczy Gallery
Kétkarú figurális patinázott bronz, M.: 40 cm
Estimate : 120,000.00

Padlóváza79 - Padlóváza
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 60,000.00

2 db fali posztamens80 - 2 db fali posztamens
Detre & Ferenczy Gallery
Lakkozott fa, keleti aranyozott díszítéssel, M.: 28 cm
Estimate : 20,000.00

Falikép: Az elso találat81 - Falikép: Az elso találat
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 20,000.00

Falikép: A halál82 - Falikép: A halál
Detre & Ferenczy Gallery
Vadászatot ábrázoló szövött kép eredeti keretében, 5 x 15 cm, Jelzett: Stevengraph, angol, XIX sz. vége
Estimate : 20,000.00

Fényképalbum zeneszerkezettel83 - Fényképalbum zeneszerkezettel
Detre & Ferenczy Gallery
Fedele domborított réz, virágmintás díszítéssel
Estimate : 26,000.00

Kisplasztika - Napóleon84 - Kisplasztika - Napóleon
Detre & Ferenczy Gallery
Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, Jelzett: Bouret, francia, XIX sz. második fele, M.: 32 cm
Estimate : 120,000.00

Dísz vázácska85 - Dísz vázácska
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 26,000.00

Kisplasztika - Talicskát toló hölgy86 - Kisplasztika - Talicskát toló hölgy
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 40,000.00

Kisplasztika - Táncosno87 - Kisplasztika - Táncosno
Detre & Ferenczy Gallery
Színesen festett porcelán. Turbános, lepellel táncoló noi akt. Restaurált. Jelzett: Ens, XX. sz. eleje, M.: 35 cm
Estimate : 85,000.00

Váza88 - Váza
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 15,000.00

Kisplasztika - Ozike89 - Kisplasztika - Ozike
Detre & Ferenczy Gallery
Fehér porcelán, Restaurált, Jelzett Meissen XX. sz. eleje, M.: 22 cm
Estimate : 40,000.00

Kisplasztika - Vágtató ló90 - Kisplasztika - Vágtató ló
Detre & Ferenczy Gallery
Fehér porcelán. Füle csorbult. Jelzett: Rosenthal, XX. sz. eleje, M.: 40 cm
Estimate : 90,000.00

Gorka Géza (1894-1971): Könyvtámasz pár91 - Gorka Géza (1894-1971): Könyvtámasz pár
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 70,000.00

Gorka Géza (1894-1971): Madaras tálka92 - Gorka Géza (1894-1971): Madaras tálka
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 30,000.00

Gorka Géza (1894-1971): Váza93 - Gorka Géza (1894-1971): Váza
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 20,000.00

Patikaedény94 - Patikaedény
Detre & Ferenczy Gallery
Színesen festett fajansz. Szájperemén apró csorbulások. Alján donációs felirat. Magyar, XIX. sz. M.: 19 cm
Estimate : 50,000.00

Patikaedény95 - Patikaedény
Detre & Ferenczy Gallery
Színesen festett fajansz. Szájperemén csorbulások. Alján donációs felirat. Magyar, XIX. sz. m.: 16,5 cm
Estimate : 50,000.00

Váza96 - Váza
Detre & Ferenczy Gallery
Színesen festett porcelán, henger alakú test kihajló peremmel, Jelzett: Herend, XX. sz. eleje, M.: 30 cm
Estimate : 20,000.00

Díszváza97 - Díszváza
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 30,000.00

Csésze aljjal98 - Csésze aljjal
Detre & Ferenczy Gallery
Porcelán, aranyozott levélmintás festéssel, Szájperemén restaurált, Jelzett: Bécs, 1822. M.: 10 cm
Estimate : 30,000.00

Kisplasztika - Kakas formájú kiönto99 - Kisplasztika - Kakas formájú kiönto
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 300,000.00

Váza100 - Váza
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 50,000.00