204 - VitrindíszDetre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 32 g. Öntött, plasztikus rénszarvas húzta szán. Jelzett: német, XIX. sz. vége
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00
208 - VitrindíszDetre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 52 g. Öntött, plasztikus lovas fogat. Jelzett: magyar behozatali fémjelzéssel, XIX. sz. vége
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00
210 - VitrindíszDetre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 30 g. Medvét táncoltató gyermek figurája. Talapzata sérült. Német, XIX. sz. vége
212 - FuszertartóDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00
213 - FuszertartóDetre & Ferenczy Gallery
214 - FuszertartóDetre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 28 g. Golyólábakon álló félgömbforma, csorbult üvegbetéttel. Jelzett: magyar, XIX. sz. vége
Bidding Has ConcludedEstimate : 10,000.00
215 - FuszertartóDetre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 16 g. Golyólábakon álló félgömbforma, csorbult üvegbetéttel. Jelzett: magyar, XIX. sz. vége
Bidding Has ConcludedEstimate : 8,000.00
220 - VajtartóDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00
221 - Fuszertartó párDetre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 47 g, szögletes talpon hólyagos díszítésu tálka, Jelzett karéjos Dianás jellel, XIX sz. vége
222 - KínálóDetre & Ferenczy Gallery
223 - Fuszertartó párDetre & Ferenczy Gallery
228 - Fuszertartó párDetre & Ferenczy Gallery
229 - EvoeszközkészletDetre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 1986 g. 43 db-os, hegedutok fazonú nyéllel, fém késpengével. Jelzett: magyar, XIX. sz. vége
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00
232 - CukorszóróDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 46,000.00
233 - CukordobozDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00
234 - Csésze aljjalDetre & Ferenczy Gallery
235 - KiöntoDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00
236 - CukordobozDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00
237 - KiöntoDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00
238 - Füles kosárkaDetre & Ferenczy Gallery
239 - CukordobozDetre & Ferenczy Gallery
241 - KiöntoDetre & Ferenczy Gallery
243 - Kínáló tálDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00
245 - ÉkszerdobozDetre & Ferenczy Gallery
246 - PszumintartóDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00
247 - FuszertartóDetre & Ferenczy Gallery
248 - Gyertyatartó Detre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00
249 - DísztálDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00
250 - DísztálDetre & Ferenczy Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 260,000.00