Art Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary In Person Preview02.05.2004 - 17.04.2004

Arany érem201 - Arany érem
Detre & Ferenczy Gallery
22 K arany, III. Köztársaság 10 frankos, 1900. 3,15 g.
Estimate : 10,000.00

Arany érem sorozat202 - Arany érem sorozat
Detre & Ferenczy Gallery
1850-1914 , 4 db hiányával teljes sorozat, 53 db 20 Francia frank
Estimate : 1,250,000.00

Noi cigarettaszelence203 - Noi cigarettaszelence
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 100,000.00

Vitrindísz204 - Vitrindísz
Detre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 32 g. Öntött, plasztikus rénszarvas húzta szán. Jelzett: német, XIX. sz. vége
Estimate : 20,000.00

Cigarettaszelence205 - Cigarettaszelence
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 80,000.00

Vitrindísz206 - Vitrindísz
Detre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 64 g. Öntött, plasztikus hintó. Német, XIX. sz. vége
Estimate : 30,000.00

Férfi cigarettatárca207 - Férfi cigarettatárca
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 80,000.00

Vitrindísz208 - Vitrindísz
Detre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 52 g. Öntött, plasztikus lovas fogat. Jelzett: magyar behozatali fémjelzéssel, XIX. sz. vége
Estimate : 26,000.00

Noi cigarettaszelence209 - Noi cigarettaszelence
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 15,000.00

Vitrindísz210 - Vitrindísz
Detre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 30 g. Medvét táncoltató gyermek figurája. Talapzata sérült. Német, XIX. sz. vége
Estimate : 20,000.00

Cigaretta szelence211 - Cigaretta szelence
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 12,000.00

Fuszertartó212 - Fuszertartó
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 12,000.00

Fuszertartó213 - Fuszertartó
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 12,000.00

Fuszertartó214 - Fuszertartó
Detre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 28 g. Golyólábakon álló félgömbforma, csorbult üvegbetéttel. Jelzett: magyar, XIX. sz. vége
Estimate : 10,000.00

Fuszertartó215 - Fuszertartó
Detre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 16 g. Golyólábakon álló félgömbforma, csorbult üvegbetéttel. Jelzett: magyar, XIX. sz. vége
Estimate : 8,000.00

6 db desszertvilla216 - 6 db desszertvilla
Detre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 248 g, angol fazonban. Jelzett: cseh, XX. sz.
Estimate : 20,000.00

6 db mokkáskanál217 - 6 db mokkáskanál
Detre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 106 g. Hegedutok fazonú nyélen csúcsovális merítovel. Jelzett: magyar, XIX. sz. vége
Estimate : 16,000.00

6 db evoeszköztámasz218 - 6 db evoeszköztámasz
Detre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 214 g. 4 golyóban végzodo támasztóval. Jelzett: magyar, XIX. sz. vége
Estimate : 36,000.00

6 db teáskanál219 - 6 db teáskanál
Detre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 154 g. Angol fazonú nyélen csúcsovális merítovel. Jelzett: cseh, XX. sz.
Estimate : 26,000.00

Vajtartó220 - Vajtartó
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 30,000.00

Fuszertartó pár221 - Fuszertartó pár
Detre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 47 g, szögletes talpon hólyagos díszítésu tálka, Jelzett karéjos Dianás jellel, XIX sz. vége
Estimate : 10,000.00

Kínáló222 - Kínáló
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 30,000.00

Fuszertartó pár223 - Fuszertartó pár
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 12,000.00

12 személyes evoeszköz készlet224 - 12 személyes evoeszköz készlet
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 540,000.00

2 db tálaló dobozban225 - 2 db tálaló dobozban
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 5,000.00

Fuszertartó226 - Fuszertartó
Detre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 25 g, szögletes talpon hólyagos díszítésu tálka, Jelzett Bécs, 1857
Estimate : 6,000.00

6 db mokkáskanál dobozban227 - 6 db mokkáskanál dobozban
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 8,000.00

Fuszertartó pár228 - Fuszertartó pár
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 12,000.00

Evoeszközkészlet229 - Evoeszközkészlet
Detre & Ferenczy Gallery
Ezüst, 1986 g. 43 db-os, hegedutok fazonú nyéllel, fém késpengével. Jelzett: magyar, XIX. sz. vége
Estimate : 220,000.00

5 db-os tálalókészlet dobozban230 - 5 db-os tálalókészlet dobozban
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 25,000.00

Asztali olaj-ecet tartó231 - Asztali olaj-ecet tartó
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 80,000.00

Cukorszóró232 - Cukorszóró
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 46,000.00

Cukordoboz233 - Cukordoboz
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 100,000.00

Csésze aljjal234 - Csésze aljjal
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 20,000.00

Kiönto235 - Kiönto
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 120,000.00

Cukordoboz236 - Cukordoboz
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 90,000.00

Kiönto237 - Kiönto
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 80,000.00

Füles kosárka238 - Füles kosárka
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 30,000.00

Cukordoboz239 - Cukordoboz
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 46,000.00

Gyertyatartó pár240 - Gyertyatartó pár
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 130,000.00

Kiönto241 - Kiönto
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 120,000.00

Kanna és cukortartó242 - Kanna és cukortartó
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 140,000.00

Kínáló tál243 - Kínáló tál
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 60,000.00

Fonalgombolyító244 - Fonalgombolyító
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 15,000.00

Ékszerdoboz245 - Ékszerdoboz
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 46,000.00

Pszumintartó246 - Pszumintartó
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 50,000.00

Fuszertartó247 - Fuszertartó
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 80,000.00

Gyertyatartó 248 - Gyertyatartó
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 200,000.00

Dísztál249 - Dísztál
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 110,000.00

Dísztál250 - Dísztál
Detre & Ferenczy Gallery
Estimate : 260,000.00