44th Jewellery, Work of Arts Auction

Tányér                                            251 - Tányér
Polgar Auction Gallery
Kinai porcelán. Kangxi periódus.(1662-1722) Szélén pici csorbulással. 29 cm Starting Price: 36000 HUF.
Estimate : 36,000.00

Füstölo                                           252 - Füstölo
Polgar Auction Gallery
Estimate : 8,000.00

Szervírozó                                        253 - Szervírozó
Polgar Auction Gallery
Estimate : 22,000.00

Padlóváza                                         254 - Padlóváza
Polgar Auction Gallery
Estimate : 250,000.00

Padlóváza                                         255 - Padlóváza
Polgar Auction Gallery
Estimate : 250,000.00

Kaspó                                             256 - Kaspó
Polgar Auction Gallery
Estimate : 120,000.00

Dísztál                                           257 - Dísztál
Polgar Auction Gallery
Imári jellegu festéssel. Jelzett: keleti írásjelek. Japán, XIX. század közepe. 63 cm Starting Price: 180000 HUF.
Estimate : 180,000.00