251 - Tányér Polgar Auction Gallery
Kinai porcelán. Kangxi periódus.(1662-1722) Szélén pici csorbulással. 29 cm Starting Price: 36000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 36,000.00
252 - Füstölo Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 8,000.00
253 - Szervírozó Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 22,000.00
254 - Padlóváza Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 250,000.00
255 - Padlóváza Polgar Auction Gallery
256 - Kaspó Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00
257 - Dísztál Polgar Auction Gallery
Imári jellegu festéssel. Jelzett: keleti írásjelek. Japán, XIX. század közepe. 63 cm Starting Price: 180000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00