152 - Kereszt Polgar Auction Gallery
Öntött réz. XVIII. század második fele. Fragment. 32 cm Starting Price: 8000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 8,000.00
154 - Kutya Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00
155 - Likoros karaffa Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 18,000.00
156 - Kínálótál Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00
157 - Asztalközép Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 95,000.00
158 - Paraszt kisfiú Polgar Auction Gallery
Bronz, márvány talpon. Kezeit zsebébedugó pufi paraszt gyerek. Jelzett: Cubila 20 cm Starting Price: 48000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 48,000.00
159 - Asszír isten Polgar Auction Gallery
Festett ón. Oroszlán testu, ember feju szárnyas alak, márvány talapzaton. Javított. 20x23 cm Starting Price: 55000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 55,000.00
160 - Dísztor Polgar Auction Gallery
161 - Hermész Polgar Auction Gallery
Olom. Álló Hermész szobra. J.n. 23 cm Starting Price: 50000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00
163 - Ónfedeles korsó Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00
164 - Mázas korsó Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 22,000.00
165 - Latt Polgar Auction Gallery
Sárgaréz, 7 darabos, komplet. Jelzett: WI 851. Hitelesítovel. Magyar, 1850 körüli. 4 cm Starting Price: 18000 HUF.
166 - Ónfedeles korsó Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00
167 - Díszkorsó Polgar Auction Gallery
Sómázas keménycserép, ón fedovel. Westerwald, XIX. század második fele. ?cm Starting Price: 28000 HUF.
168 - Lovas huszár Polgar Auction Gallery
Festett porcelán. Sitzendorf, XX. század. Kis sérüléssel. 36 cm Starting Price: 120000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00
169 - Skót katonapár Polgar Auction Gallery
Festett porcelán. Jelzett: Sitzendorf, XX. század. Kezükbol hiányzik a kard. 28 cm Starting Price: 120000 HUF.
170 - Keleti fácán Polgar Auction Gallery
Porcelán. Jelzett:Heubach Talapzaton: Paul Zeiller Német, 1900 körül. 27x56 cm Starting Price: 46000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 46,000.00
171 - Kaspópár Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 36,000.00
172 - Zsolnay vázácska Polgar Auction Gallery
173 - Fischer tortatál Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 75,000.00
174 - Zsolnay szobor Polgar Auction Gallery
175 - Zsolnay váza Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 290,000.00
176 - Herendi kakas Polgar Auction Gallery
Porcelán. Jelzett: 1880 körüli máz alatti herendi márkajel, benyomott Herend. 13 cm Starting Price: 12000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00
177 - Herendi gyöngytyúk Polgar Auction Gallery
Pocelán. Jelzett: 1900 körüli máz feletti kékkel herendi márkajel, benyomott Herend. 19,5 cm Starting Price: 22000 HUF.
178 - Herendi kínáló Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00
179 - Diszváza Polgar Auction Gallery
180 - Herendi kínáló Polgar Auction Gallery
183 - Falidísz Polgar Auction Gallery
185 - Éva Polgar Auction Gallery
Faragott ko. Álló noi akt kezében almával. J.n. 90 cm Starting Price: 160000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 160,000.00
186 - Auróra Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 38,000.00
187 - Kenyérszego Polgar Auction Gallery
188 - Váza pár Polgar Auction Gallery
189 - Ivó lány Polgar Auction Gallery
190 - Babaeteto Polgar Auction Gallery
Terrakotta, szines engobe festéssel. Jelzett: K.M. monogram. 22 cm, Kovács Margit, Gyor, 1902-Szentendre, 1977. Starting Price: 120000 HUF.
191 - Elefánt Polgar Auction Gallery
Mázas égetett cserép. Jelzett: Gádor. 10x10 cm, Gádor István, Kóka 1891-. Starting Price: 48000 HUF.
192 - 6 db ezüst csésze Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00
193 - Disztányér Polgar Auction Gallery
194 - Tortalapát Polgar Auction Gallery
Ezüst (75g) Áttört motívumokkal díszített. 1867 utáni monarchiás fémjel. 32 cm Starting Price: 10000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 10,000.00
195 - Szervírozó kanál Polgar Auction Gallery
196 - Ezüst merokanál Polgar Auction Gallery
Antik ezüst (230 g) 1826-os budai fémjel, Gretschl mesterjel, G ellenörzo jel. 34 cm Starting Price: 18000 HUF.
197 - Cukordoboz Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00
198 - Ezüst cukordoboz Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00
199 - Ezüst gyertyatartó Polgar Auction Gallery
200 - Ezüst gyertyatartó Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 34,000.00