44th Jewellery, Work of Arts Auction

Bronz noi büszt                                   151 - Bronz noi büszt
Polgar Auction Gallery
Bronz. Jelzett: Tóth J. 1937. 40x32 cm Starting Price: 20000 HUF.
Estimate : 20,000.00

Kereszt                                           152 - Kereszt
Polgar Auction Gallery
Öntött réz. XVIII. század második fele. Fragment. 32 cm Starting Price: 8000 HUF.
Estimate : 8,000.00

Pakrow Ikon                                       153 - Pakrow Ikon
Polgar Auction Gallery
Olaj, fa. 37x30 cm XIX. század vége. Starting Price: 100000 HUF.
Estimate : 100,000.00

Kutya                                             154 - Kutya
Polgar Auction Gallery
Estimate : 80,000.00

Likoros karaffa                                   155 - Likoros karaffa
Polgar Auction Gallery
Estimate : 18,000.00

Kínálótál                                         156 - Kínálótál
Polgar Auction Gallery
Estimate : 60,000.00

Asztalközép                                       157 - Asztalközép
Polgar Auction Gallery
Estimate : 95,000.00

Paraszt kisfiú                                    158 - Paraszt kisfiú
Polgar Auction Gallery
Bronz, márvány talpon. Kezeit zsebébedugó pufi paraszt gyerek. Jelzett: Cubila 20 cm Starting Price: 48000 HUF.
Estimate : 48,000.00

Asszír isten                                      159 - Asszír isten
Polgar Auction Gallery
Festett ón. Oroszlán testu, ember feju szárnyas alak, márvány talapzaton. Javított. 20x23 cm Starting Price: 55000 HUF.
Estimate : 55,000.00

Dísztor                                           160 - Dísztor
Polgar Auction Gallery
Estimate : 48,000.00

Hermész                                           161 - Hermész
Polgar Auction Gallery
Olom. Álló Hermész szobra. J.n. 23 cm Starting Price: 50000 HUF.
Estimate : 50,000.00

Magyar huszár a XVIII. században                  162 - Magyar huszár a XVIII. században
Polgar Auction Gallery
Estimate : 150,000.00

Ónfedeles korsó                                   163 - Ónfedeles korsó
Polgar Auction Gallery
Estimate : 28,000.00

Mázas korsó                                       164 - Mázas korsó
Polgar Auction Gallery
Estimate : 22,000.00

Latt                                              165 - Latt
Polgar Auction Gallery
Sárgaréz, 7 darabos, komplet. Jelzett: WI 851. Hitelesítovel. Magyar, 1850 körüli. 4 cm Starting Price: 18000 HUF.
Estimate : 18,000.00

Ónfedeles korsó                                   166 - Ónfedeles korsó
Polgar Auction Gallery
Estimate : 16,000.00

Díszkorsó                                         167 - Díszkorsó
Polgar Auction Gallery
Sómázas keménycserép, ón fedovel. Westerwald, XIX. század második fele. ?cm Starting Price: 28000 HUF.
Estimate : 28,000.00

Lovas huszár                                      168 - Lovas huszár
Polgar Auction Gallery
Festett porcelán. Sitzendorf, XX. század. Kis sérüléssel. 36 cm Starting Price: 120000 HUF.
Estimate : 120,000.00

Skót katonapár                                    169 - Skót katonapár
Polgar Auction Gallery
Festett porcelán. Jelzett: Sitzendorf, XX. század. Kezükbol hiányzik a kard. 28 cm Starting Price: 120000 HUF.
Estimate : 120,000.00

Keleti fácán                                      170 - Keleti fácán
Polgar Auction Gallery
Porcelán. Jelzett:Heubach Talapzaton: Paul Zeiller Német, 1900 körül. 27x56 cm Starting Price: 46000 HUF.
Estimate : 46,000.00

Kaspópár                                          171 - Kaspópár
Polgar Auction Gallery
Estimate : 36,000.00

Zsolnay vázácska                                  172 - Zsolnay vázácska
Polgar Auction Gallery
Estimate : 50,000.00

Fischer tortatál                                  173 - Fischer tortatál
Polgar Auction Gallery
Estimate : 75,000.00

Zsolnay szobor                                    174 - Zsolnay szobor
Polgar Auction Gallery
Estimate : 55,000.00

Zsolnay váza                                      175 - Zsolnay váza
Polgar Auction Gallery
Estimate : 290,000.00

Herendi kakas                                     176 - Herendi kakas
Polgar Auction Gallery
Porcelán. Jelzett: 1880 körüli máz alatti herendi márkajel, benyomott Herend. 13 cm Starting Price: 12000 HUF.
Estimate : 12,000.00

Herendi gyöngytyúk                                177 - Herendi gyöngytyúk
Polgar Auction Gallery
Pocelán. Jelzett: 1900 körüli máz feletti kékkel herendi márkajel, benyomott Herend. 19,5 cm Starting Price: 22000 HUF.
Estimate : 22,000.00

Herendi kínáló                                    178 - Herendi kínáló
Polgar Auction Gallery
Estimate : 26,000.00

Diszváza                                          179 - Diszváza
Polgar Auction Gallery
Estimate : 8,000.00

Herendi kínáló                                    180 - Herendi kínáló
Polgar Auction Gallery
Estimate : 22,000.00

Herendi kínálótál                                 181 - Herendi kínálótál
Polgar Auction Gallery
Estimate : 55,000.00

Herendi tortatatál                                182 - Herendi tortatatál
Polgar Auction Gallery
Estimate : 48,000.00

Falidísz                                          183 - Falidísz
Polgar Auction Gallery
Estimate : 50,000.00

Posztamens kaspóval                               184 - Posztamens kaspóval
Polgar Auction Gallery
Estimate : 180,000.00

Éva                                               185 - Éva
Polgar Auction Gallery
Faragott ko. Álló noi akt kezében almával. J.n. 90 cm Starting Price: 160000 HUF.
Estimate : 160,000.00

Auróra                                            186 - Auróra
Polgar Auction Gallery
Estimate : 38,000.00

Kenyérszego                                       187 - Kenyérszego
Polgar Auction Gallery
Estimate : 48,000.00

Váza pár                                          188 - Váza pár
Polgar Auction Gallery
Estimate : 80,000.00

Ivó lány                                          189 - Ivó lány
Polgar Auction Gallery
Estimate : 120,000.00

Babaeteto                                         190 - Babaeteto
Polgar Auction Gallery
Terrakotta, szines engobe festéssel. Jelzett: K.M. monogram. 22 cm, Kovács Margit, Gyor, 1902-Szentendre, 1977. Starting Price: 120000 HUF.
Estimate : 120,000.00

Elefánt                                           191 - Elefánt
Polgar Auction Gallery
Mázas égetett cserép. Jelzett: Gádor. 10x10 cm, Gádor István, Kóka 1891-. Starting Price: 48000 HUF.
Estimate : 48,000.00

6 db ezüst csésze                                 192 - 6 db ezüst csésze
Polgar Auction Gallery
Estimate : 30,000.00

Disztányér                                        193 - Disztányér
Polgar Auction Gallery
Estimate : 28,000.00

Tortalapát                                        194 - Tortalapát
Polgar Auction Gallery
Ezüst (75g) Áttört motívumokkal díszített. 1867 utáni monarchiás fémjel. 32 cm Starting Price: 10000 HUF.
Estimate : 10,000.00

Szervírozó kanál                                  195 - Szervírozó kanál
Polgar Auction Gallery
Estimate : 12,000.00

Ezüst merokanál                                   196 - Ezüst merokanál
Polgar Auction Gallery
Antik ezüst (230 g) 1826-os budai fémjel, Gretschl mesterjel, G ellenörzo jel. 34 cm Starting Price: 18000 HUF.
Estimate : 18,000.00

Cukordoboz                                        197 - Cukordoboz
Polgar Auction Gallery
Estimate : 70,000.00

Ezüst cukordoboz                                  198 - Ezüst cukordoboz
Polgar Auction Gallery
Estimate : 100,000.00

Ezüst gyertyatartó                                199 - Ezüst gyertyatartó
Polgar Auction Gallery
Estimate : 38,000.00

Ezüst gyertyatartó                                200 - Ezüst gyertyatartó
Polgar Auction Gallery
Estimate : 34,000.00