44th Jewellery, Work of Arts Auction

Auction Details

Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
Cigaretta doboz                                   201 - Cigaretta doboz
Polgar Auction Gallery
Ezüst fa betéttel (bruttó:1290 g). Körbefutó bordázott díszítéssel, zsanérosan nyitodó tetove...
Bidding Has Concluded
Estimate : 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Ezüst serleg                                      202 - Ezüst serleg
Polgar Auction Gallery
Ezüst ( 622g) fa talapzattal, két füllel. 800-as ezüst jel. 40 cm Starting Price: 36000 HUF.
Bidding Has Concluded
Estimate : 36,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kalotaszegi asszonyok                             203 - Kalotaszegi asszonyok
Polgar Auction Gallery
Ezüst (81g) Plaket. Jelzett: Reményi 1909. 7x4,8 cm, Reményi József , Kassa, 1887-? Starting Price: 8000 HUF.
Bidding Has Concluded
Estimate : 8,000.00
 
 
Details...Bookmark
Ceruza                                            204 - Ceruza
Polgar Auction Gallery
Ezüstözött (13g) 1937-66 közötti fémjel, 800 finomságjel. 10,5 cm Starting Price: 5500 HUF.
Bidding Has Concluded
Estimate : 5,500.00
 
 
Details...Bookmark
Szervírozó készlet                                205 - Szervírozó készlet
Polgar Auction Gallery
Ezüst (1882 g) 4 db-os. Teakiönto (758 g), tejkiönto (456 g), cukortartó (428g), tejszinkiönto (240g). 1937-tol haszná...
Bidding Has Concluded
Estimate : 370,000.00
 
 
Details...Bookmark
Ezüst kiönto                                      206 - Ezüst kiönto
Polgar Auction Gallery
Ezüst (576 g) Laposított forma, szélein körbefutó virág díszítéssel, csont betétes füllel. 18...
Bidding Has Concluded
Estimate : 85,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kínáló                                            207 - Kínáló
Polgar Auction Gallery
Ezüst (903 g) Szélein és fülein körbefutó szallag díszítéssel. 1890 körüli német fé...
Bidding Has Concluded
Estimate : 260,000.00
 
 
Details...Bookmark
Ovális tálca                                      208 - Ovális tálca
Polgar Auction Gallery
Ezüst (980 g) 1867 utáni monarchiás fémjellel, HH mesterjel. 45x29 cm Starting Price: 110000 HUF.
Bidding Has Concluded
Estimate : 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülestálca                                        209 - Fülestálca
Polgar Auction Gallery
Ezüst (1510 g) Középen vésett címerrel. 1937 utáni fémjel, elmosódott mesterjel. 60x33 cm Starting Price: 18...
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca                                             210 - Tálca
Polgar Auction Gallery
Ezüst (628 g). Téglatest forma, virágdíszítéssel. 1937 utáni fémjel, elmosódott msterjel. 39x21 cm Star...
Bidding Has Concluded
Estimate : 75,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca                                             211 - Tálca
Polgar Auction Gallery
Ezüst (925 g). Szélei áttört díszítéssel. Középen vésett virágindák között RO ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 95,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kinálótál                                         212 - Kinálótál
Polgar Auction Gallery
Ezüst (643 g). Akantusz levelet formázó lábon álló, tükrében virágokkal. 1867 utáni monarchiá...
Bidding Has Concluded
Estimate : 85,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyümölcskínáló                                    213 - Gyümölcskínáló
Polgar Auction Gallery
Ezüst (1465 g). Ovális forma, kalapált hólyagos, bordás díszítéssel. 1937 utáni fémjel, elmosó...
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Ezüst kínáló                                      214 - Ezüst kínáló
Polgar Auction Gallery
Ezüst (219 g) Gollyó lábakon álló. 1937 utáni fémjel. 24 cm Starting Price: 18000 HUF.
Bidding Has Concluded
Estimate : 18,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukordoboz                                        215 - Cukordoboz
Polgar Auction Gallery
Ezüst (396 g) Nyolcszögletu forma, zsanérosan nyitódó fedovel, forrasztott lemezlábakkal. Oldalai és a fedele v&#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 48,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukordoboz                                        216 - Cukordoboz
Polgar Auction Gallery
Ezüst (236 g) Plasztikusan formált akantusz leveles lábakon álló gömbölyu és bordázott forma. F.n. 10 c...
Bidding Has Concluded
Estimate : 46,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kínáló                                            217 - Kínáló
Polgar Auction Gallery
Ezüst (204g) füles kosár, kék üvegbetéttel. Német fémjel, 800-as fiomságjel. 1902-37 közötti ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 24,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukorfogó                                         218 - Cukorfogó
Polgar Auction Gallery
Ezüst (38g) 1867 utáni monarhiás bécsi fémjel, AB mesterjel, A hivataljel,TL monogram. Javított. Starting Price: 10000...
Bidding Has Concluded
Estimate : 10,000.00
 
 
Details...Bookmark
Szelence                                          219 - Szelence
Polgar Auction Gallery
Ezüst ( bruttó:30g). Kerek alakú, filigrán áttort oldallal zsanérosan nyitódó fedovel. Az alja és fede...
Bidding Has Concluded
Estimate : 14,000.00
 
 
Details...Bookmark
Vinaigrette                                       220 - Vinaigrette
Polgar Auction Gallery
Ezüst (25 g).Szív alakú zsanérosan nyitódó fedovel, oldalán plasztikus indadísz, fedelén idilikus t...
Bidding Has Concluded
Estimate : 10,000.00
 
 
Details...Bookmark
Vinaigrette                                       221 - Vinaigrette
Polgar Auction Gallery
Ezüst (21 g). Négyzet alakú, zsanérosan nyíló fedovel, plasztikus akantuszlevél és inda díszít...
Bidding Has Concluded
Estimate : 10,000.00
 
 
Details...Bookmark
Vinaigrette                                       222 - Vinaigrette
Polgar Auction Gallery
Ezüst (48 g). Ovális alak, zsanérosan nyíló fedovel. Oldalán körbefutó plasztikus virág és inda d&...
Bidding Has Concluded
Estimate : 15,000.00
 
 
Details...Bookmark
Ezüst persely                                     223 - Ezüst persely
Polgar Auction Gallery
Antik ezüst (92 g). Plasztikusan formált akantusz leveles díszítéssel és egy füllel, zsanérosan nyitód...
Bidding Has Concluded
Estimate : 28,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fonaltartó                                        224 - Fonaltartó
Polgar Auction Gallery
Antik ezüst (75 g). Lemezbol domdorított. Bécsirózsás minta. Fémjel nélkül. 1860 körüli. 17 cm Sta...
Bidding Has Concluded
Estimate : 20,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyertyatartópár                                   225 - Gyertyatartópár
Polgar Auction Gallery
Antik ezüst (510 g). Trébelt, cizellált bécsirózsás díszítéssel. 1861-es Osztrák fémjel, elm...
Bidding Has Concluded
Estimate : 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyertyatartó                                      226 - Gyertyatartó
Polgar Auction Gallery
Antik ezüst (723 g) Két karú, három égos trébelt holyagos test. 1859-es Osztrák fémjel, 13-as finomságj...
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Ezüst gyertyatartópár                             227 - Ezüst gyertyatartópár
Polgar Auction Gallery
Ezüst (853 g) Oroszlán karmos lábon álló, akantusz levél és rózsákkal díszített. London, 1841...
Bidding Has Concluded
Estimate : 280,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kínálótál                                         228 - Kínálótál
Polgar Auction Gallery
Antik ezüst (194 g). Trébelt, cizellált bécsirózsás díszítéssel. 18...-as Osztrák fémjel, M....
Bidding Has Concluded
Estimate : 48,000.00
 
 
Details...Bookmark
Augsburgi kupa                                    229 - Augsburgi kupa
Polgar Auction Gallery
Ezüst (1566 g) Tetején és a talpán trébelt növényi motívumokkal, palástján mitológiai alakok ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,100,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tányérpár                                         230 - Tányérpár
Polgar Auction Gallery
Arita porcelán, fehér alapon kék és piros kézi festéssel díszített. 1900 körül. 21,5 cm Starting P...
Bidding Has Concluded
Estimate : 36,000.00
 
 
Details...Bookmark
Díszváza                                          231 - Díszváza
Polgar Auction Gallery
Réz alapon rekeszzománc díszítés. Kék alapszín és különbözo színu klasszikus virágd...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálka                                             232 - Tálka
Polgar Auction Gallery
Porcelán. Satzuma, Japán, 1900 körül. Jelzett: Keleti írásjelek. 18,5 cm Starting Price: 38000 HUF.
Bidding Has Concluded
Estimate : 38,000.00
 
 
Details...Bookmark
Dísztál                                           233 - Dísztál
Polgar Auction Gallery
Kínai porcelán. Rózsaszin család. Jelzett: Qianlong (1736-1795) 34 cm Starting Price: 55000 HUF.
Bidding Has Concluded
Estimate : 55,000.00
 
 
Details...Bookmark
Lakat                                             234 - Lakat
Polgar Auction Gallery
Sárgaréz. Keleti vésett írásjelekkel. 7 cm Starting Price: 7000 HUF.
Bidding Has Concluded
Estimate : 7,000.00
 
 
Details...Bookmark
Japán kabinett szekrény                           235 - Japán kabinett szekrény
Polgar Auction Gallery
Lakkozott festett fa, bronz rátétekkel, festett elefáncsont betétekkel. Shibayama díszítéssel. Japán, XIX. ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Padlóváza                                         236 - Padlóváza
Polgar Auction Gallery
Égetett mázas porcelán. 2 db váza, plasztikusan formált sárkányokkal és növénnyel díszít...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Dísztárgy                                         237 - Dísztárgy
Polgar Auction Gallery
Japán porcelán, bárkát formázó, Imári stílusú festéssel. 1700 körül?. Javított. 25,...
Bidding Has Concluded
Estimate : 22,000.00
 
 
Details...Bookmark
Buddha                                            238 - Buddha
Polgar Auction Gallery
Aranyozott bronz. XVIII. század. 16 cm Starting Price: 130000 HUF.
Bidding Has Concluded
Estimate : 130,000.00
 
 
Details...Bookmark
Nyuszi pár                                        239 - Nyuszi pár
Polgar Auction Gallery
Porcelán. 2 db. Imári stílusú, máz feletti festéssel. Jelzett: keleti írásjelek. XIX. század közep...
Bidding Has Concluded
Estimate : 45,000.00
 
 
Details...Bookmark
Váza                                              240 - Váza
Polgar Auction Gallery
Japán. Cloisonné, rekesz-zománc díszítéssel. Meiji kor, XIX. század közepe. Jelzett: vésett keleti ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 16,000.00
 
 
Details...Bookmark
Váza                                              241 - Váza
Polgar Auction Gallery
Porcelán. Satsuma. Japán, XIX. század vége. Jelzett: keleti írásjelek. 22 cm Starting Price: 44000 HUF.
Bidding Has Concluded
Estimate : 44,000.00
 
 
Details...Bookmark
Virágtartó elefántagyar                           242 - Virágtartó elefántagyar
Polgar Auction Gallery
Kovácsolt vas és elefáncsont. 1900 körüli, Francia vagy Belga munka. 40x50 cm Starting Price: 90000 HUF.
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Elefáncsont faragvány                             243 - Elefáncsont faragvány
Polgar Auction Gallery
Testén plasztikusan faragott novények és faág után nyúló elefánt. Afrika, Kongó 1920 körül. 2...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Elefántcsont faragvány                            244 - Elefántcsont faragvány
Polgar Auction Gallery
Faragott levél motívumokkal. Réz talp maradvánnyal. 1900 körüli, Európai munka. 73 cm Starting Price: 120000 HUF.
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fedeles váza                                      245 - Fedeles váza
Polgar Auction Gallery
Porcelán. Imári jellegu festéssel, plasztikusan formált állattal a tetején XIX. század vége. Eosen javí...
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00
 
 
Details...Bookmark
Keleti figura                                     246 - Keleti figura
Polgar Auction Gallery
Porcelán festett figura fa talapzaton. J.n. Japán, 1900 körüli. Legyezo törött, fej javított, kézfej sé...
Bidding Has Concluded
Estimate : 95,000.00
 
 
Details...Bookmark
Keleti figura                                     247 - Keleti figura
Polgar Auction Gallery
Porcelán festett figura fa talapzaton. J.n. Japán, 1900 körüli. Kéz sérült, hiányos. 46 cm Starting Price: 9...
Bidding Has Concluded
Estimate : 95,000.00
 
 
Details...Bookmark
Váza                                              248 - Váza
Polgar Auction Gallery
Keleti motívumokkal díszített. J.n. Japán, XIX. század elso fele. 61 cm Starting Price: 100000 HUF.
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00
 
 
Details...Bookmark
Dísztál                                           249 - Dísztál
Polgar Auction Gallery
Kék fehér porcelán. Kína, XVIII. század. 40,5 cm Starting Price: 60000 HUF.
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kinai váza                                        250 - Kinai váza
Polgar Auction Gallery
Porcelán. Szájperemén plasztikusan formált sárkány motívumával. XVIII. század eleje. 26 cm Starting Pri...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00
 
 
Details...Bookmark