201 - Cigaretta doboz Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00
202 - Ezüst serleg Polgar Auction Gallery
Ezüst ( 622g) fa talapzattal, két füllel. 800-as ezüst jel. 40 cm Starting Price: 36000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 36,000.00
204 - Ceruza Polgar Auction Gallery
Ezüstözött (13g) 1937-66 közötti fémjel, 800 finomságjel. 10,5 cm Starting Price: 5500 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 5,500.00
205 - Szervírozó készlet Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 370,000.00
206 - Ezüst kiönto Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 85,000.00
207 - Kínáló Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 260,000.00
208 - Ovális tálca Polgar Auction Gallery
Ezüst (980 g) 1867 utáni monarchiás fémjellel, HH mesterjel. 45x29 cm Starting Price: 110000 HUF.
209 - Fülestálca Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00
210 - Tálca Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 75,000.00
211 - Tálca Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 95,000.00
212 - Kinálótál Polgar Auction Gallery
213 - Gyümölcskínáló Polgar Auction Gallery
214 - Ezüst kínáló Polgar Auction Gallery
Ezüst (219 g) Gollyó lábakon álló. 1937 utáni fémjel. 24 cm Starting Price: 18000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 18,000.00
215 - Cukordoboz Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 48,000.00
216 - Cukordoboz Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 46,000.00
217 - Kínáló Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00
218 - Cukorfogó Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 10,000.00
219 - Szelence Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 14,000.00
220 - Vinaigrette Polgar Auction Gallery
221 - Vinaigrette Polgar Auction Gallery
222 - Vinaigrette Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 15,000.00
223 - Ezüst persely Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00
224 - Fonaltartó Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00
225 - Gyertyatartópár Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00
226 - Gyertyatartó Polgar Auction Gallery
228 - Kínálótál Polgar Auction Gallery
229 - Augsburgi kupa Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,100,000.00
230 - Tányérpár Polgar Auction Gallery
231 - Díszváza Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00
232 - Tálka Polgar Auction Gallery
Porcelán. Satzuma, Japán, 1900 körül. Jelzett: Keleti írásjelek. 18,5 cm Starting Price: 38000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 38,000.00
233 - Dísztál Polgar Auction Gallery
Kínai porcelán. Rózsaszin család. Jelzett: Qianlong (1736-1795) 34 cm Starting Price: 55000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 55,000.00
234 - Lakat Polgar Auction Gallery
Sárgaréz. Keleti vésett írásjelekkel. 7 cm Starting Price: 7000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 7,000.00
236 - Padlóváza Polgar Auction Gallery
237 - Dísztárgy Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 22,000.00
238 - Buddha Polgar Auction Gallery
Aranyozott bronz. XVIII. század. 16 cm Starting Price: 130000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 130,000.00
239 - Nyuszi pár Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 45,000.00
240 - Váza Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00
241 - Váza Polgar Auction Gallery
Porcelán. Satsuma. Japán, XIX. század vége. Jelzett: keleti írásjelek. 22 cm Starting Price: 44000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 44,000.00
245 - Fedeles váza Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00
246 - Keleti figura Polgar Auction Gallery
247 - Keleti figura Polgar Auction Gallery
248 - Váza Polgar Auction Gallery
Keleti motívumokkal díszített. J.n. Japán, XIX. század elso fele. 61 cm Starting Price: 100000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00
249 - Dísztál Polgar Auction Gallery
Kék fehér porcelán. Kína, XVIII. század. 40,5 cm Starting Price: 60000 HUF.
250 - Kinai váza Polgar Auction Gallery