1 Pesseta. -  19 Desembre 1936. -  CONSELL GENERAL DE LES VALLS D´ANDORRA. -  Azul. RARO. Ed. AND 2.1151 - 1 Pesseta. - 19 Desembre 1936. - CONSELL GENERAL DE LES VALLS D´ANDORRA. - Azul. RARO. Ed. AND 2.
1 Pesseta. 19 Desembre 1936. CONSELL GENERAL DE LES VALLS D´ANDORRA. Azul. RARO. Ed. AND 2. EBC-.

2 Pessetes. -  19 Desembre 1936. -  CONSELL GENERAL DE LES VALLS D´ANDORRA. -  Azul. (Manchas en la1152 - 2 Pessetes. - 19 Desembre 1936. - CONSELL GENERAL DE LES VALLS D´ANDORRA. - Azul. (Manchas en la
2 Pessetes. 19 Desembre 1936. CONSELL GENERAL DE LES VALLS D´ANDORRA. Azul. (Manchas en la parte inferior). RARO. Ed. AND 4. MBC.

5 Pessetes. -  19 Desembre 1936. -  CONSELL GENERAL DE LES VALLS D´ANDORRA. -  Azul. (Dos plieges).1153 - 5 Pessetes. - 19 Desembre 1936. - CONSELL GENERAL DE LES VALLS D´ANDORRA. - Azul. (Dos plieges).
5 Pessetes. 19 Desembre 1936. CONSELL GENERAL DE LES VALLS D´ANDORRA. Azul. (Dos plieges). MUY RARO. Ed. AND 6. MBC+.

10 Pessetes. -  19 Desembre 1936. -  CONSELL GENERAL DE LES VALLS D´ANDORRA. -  Azul. Muy buena pres1154 - 10 Pessetes. - 19 Desembre 1936. - CONSELL GENERAL DE LES VALLS D´ANDORRA. - Azul. Muy buena pres

50 Cèntims. -  C.M. d´ALDOVER. -  Cartón. RARO. AT-89; T-113. SC. -  -1155 - 50 Cèntims. - C.M. d´ALDOVER. - Cartón. RARO. AT-89; T-113. SC. - -
50 Cèntims. C.M. d´ALDOVER. Cartón. RARO. AT-89; T-113. SC.

2 Pessetes. -  Aj. de BATEA. -  Cartón. RARO. AT-318; T-383. MBC+. -  -1156 - 2 Pessetes. - Aj. de BATEA. - Cartón. RARO. AT-318; T-383. MBC+. - -
2 Pessetes. Aj. de BATEA. Cartón. RARO. AT-318; T-383. MBC+.

1 Pesseta. -  1 Gener 1937. -  Aj. de LES BORGES BLANQUES. -  Primer tipo sin pie de imprenta (tirad1157 - 1 Pesseta. - 1 Gener 1937. - Aj. de LES BORGES BLANQUES. - Primer tipo sin pie de imprenta (tirad
1 Pesseta. 1 Gener 1937. Aj. de LES BORGES BLANQUES. Primer tipo sin pie de imprenta (tirada 500). (Manchita). RARÍSIMO. AT-489; T-579. MBC+.

25 Cèntims. -  Agost 1937. -  C.M. de CAPÇANES. -  RARO. AT-653; T-764. SC. -  -1158 - 25 Cèntims. - Agost 1937. - C.M. de CAPÇANES. - RARO. AT-653; T-764. SC. - -
25 Cèntims. Agost 1937. C.M. de CAPÇANES. RARO. AT-653; T-764. SC.

15 Cèntims. -  Agost 1937. -  C.M. de CAPÇANES. -  RARO. AT-654; T-764. SC. -  -1159 - 15 Cèntims. - Agost 1937. - C.M. de CAPÇANES. - RARO. AT-654; T-764. SC. - -
15 Cèntims. Agost 1937. C.M. de CAPÇANES. RARO. AT-654; T-764. SC.

10 Cèntims. -  Agost 1937. -  C.M. de CAPÇANES. -  (Manchitas en el margen). RARO. AT-655; T-765. EB1160 - 10 Cèntims. - Agost 1937. - C.M. de CAPÇANES. - (Manchitas en el margen). RARO. AT-655; T-765. EB
10 Cèntims. Agost 1937. C.M. de CAPÇANES. (Manchitas en el margen). RARO. AT-655; T-765. EBC+.