4045 - Lote 8 monedas 2.000, 5.000 Dinares (5), 5 y 10 Rials. 1902 a 1944. AR. A EXAMINAR. KM-976, 1012, 10Soler & Llach
Lote 8 monedas 2.000, 5.000 Dinares (5), 5 y 10 Rials. 1902 a 1944. AR. A EXAMINAR. KM-976, 1012, 1058, 1106, 1131, 1146. MBC a EBC.
Bidding Has ConcludedStart Price : 100.00