Spring Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary

Batthyány Gyula (1887-1959) Tánc151 - Batthyány Gyula (1887-1959) Tánc
Mû-Terem Gallery
74x60 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Battyhány Starting Price: 3000000 HUF.
Start Price : 3,000,000.00 | Estimate : 3,000,000.00

Czóbel Béla (1883-1976) Párizsi utca, 1905.152 - Czóbel Béla (1883-1976) Párizsi utca, 1905.
Mû-Terem Gallery
73x100,5 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Czóbel Starting Price: 6000000 HUF.
Start Price : 6,000,000.00 | Estimate : 6,000,000.00

Vaszary János (1867-1939) Hölgy feketében153 - Vaszary János (1867-1939) Hölgy feketében
Mû-Terem Gallery
34x44 cm Pasztell, papír Jelezve balra fent: Vaszary J. Starting Price: 850000 HUF.
Start Price : 850,000.00 | Estimate : 850,000.00

Scheiber Hugó (1873-1950) Bárban154 - Scheiber Hugó (1873-1950) Bárban
Mû-Terem Gallery
59,5x43,5 cm Tempera, papír Jelezve jobbra lent: Scheiber H. Starting Price: 800000 HUF.
Start Price : 800,000.00 | Estimate : 800,000.00

Szobotka Imre (1890-1961) Önarckép155 - Szobotka Imre (1890-1961) Önarckép
Mû-Terem Gallery
89x62,5 cm Vegyestechnika, papír Jelezve balra lent: Szobotka Starting Price: 380000 HUF.
Start Price : 380,000.00 | Estimate : 380,000.00

Gábor Jeno (1893-1968) Önarckép, 1931.156 - Gábor Jeno (1893-1968) Önarckép, 1931.
Mû-Terem Gallery
93x69,5 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Gábor J. 1931. V.4. Starting Price: 1500000 HUF.
Start Price : 1,500,000.00 | Estimate : 1,500,000.00

Ziffer Sándor (1880-1962) Kalapos önarckép, 1919.157 - Ziffer Sándor (1880-1962) Kalapos önarckép, 1919.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 300,000.00 | Estimate : 300,000.00

Duray Tibor (1912-1988) Önarckép158 - Duray Tibor (1912-1988) Önarckép
Mû-Terem Gallery
45x34,5 cm Olaj, fa Jelezve jobbra lent: Duray T. Starting Price: 220000 HUF.
Start Price : 220,000.00 | Estimate : 220,000.00

Czigány Dezso (1883-1937) Éneklo barát (Önarckép)159 - Czigány Dezso (1883-1937) Éneklo barát (Önarckép)
Mû-Terem Gallery
94,5x84 cm Olaj, vászon Jelezve balra fent: Czigány Starting Price: 1300000 HUF.
Start Price : 1,300,000.00 | Estimate : 1,300,000.00

Kontuly Béla (1904-1983) Csendélet, 1961.160 - Kontuly Béla (1904-1983) Csendélet, 1961.
Mû-Terem Gallery
61x71 cm Olaj, vászon Jelezve középen lent: Kontuly Béla 1961. Starting Price: 300000 HUF.

Bene Géza (1900-1960) Tulipános csendélet161 - Bene Géza (1900-1960) Tulipános csendélet
Mû-Terem Gallery
40x30 cm Olaj, papír, kartonon Jelezve középen lent: Bene Géza Starting Price: 650000 HUF.
Start Price : 650,000.00 | Estimate : 650,000.00

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955) Asztali csendélet  162 - Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955) Asztali csendélet
Mû-Terem Gallery
76x89 cm Olaj, vászon Jelzés nélkül Starting Price: 1200000 HUF.
Start Price : 1,200,000.00 | Estimate : 1,200,000.00

Farkasházy Miklós (1895-1964) Virágcsendélet163 - Farkasházy Miklós (1895-1964) Virágcsendélet
Mû-Terem Gallery
98,5x71,5 cm Tempera, papírlemez Jelezve jobbra lent: Farkasházy Starting Price: 2500000 HUF.
Start Price : 2,500,000.00 | Estimate : 2,500,000.00

Orbán Dezso (1884-1987) Nárciszok és gladióluszok, 1920 körül164 - Orbán Dezso (1884-1987) Nárciszok és gladióluszok, 1920 körül
Mû-Terem Gallery
73x54 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Orbán Starting Price: 2600000 HUF.
Start Price : 2,600,000.00 | Estimate : 2,600,000.00

Koszta József (1861-1949) Muskátlik165 - Koszta József (1861-1949) Muskátlik
Mû-Terem Gallery
47,5x39,5 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Koszta Starting Price: 2600000 HUF.

Czóbel Béla (1883-1976) Virágcsendélet166 - Czóbel Béla (1883-1976) Virágcsendélet
Mû-Terem Gallery
72x59 cm Olaj, vászon, kartonon Jelezve jobbra lent: Czóbel Starting Price: 3400000 HUF.
Start Price : 3,400,000.00 | Estimate : 3,400,000.00

Vaszary János (1867-1939) Rózsák167 - Vaszary János (1867-1939) Rózsák
Mû-Terem Gallery
51x72,5 cm Olaj, karton Jelezve balra lent: Vaszary J. Starting Price: 8500000 HUF.
Start Price : 8,500,000.00 | Estimate : 8,500,000.00

Virágtartó edény szálló gólyákkal, Zsolnay, 1905. 168 - Virágtartó edény szálló gólyákkal, Zsolnay, 1905.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 400,000.00 | Estimate : 400,000.00

Falidísz, a három grácia, Zsolnay, 1980.  169 - Falidísz, a három grácia, Zsolnay, 1980.
Mû-Terem Gallery

Váza, mákvirágos dekorral, Zsolnay, 1900 körül 170 - Váza, mákvirágos dekorral, Zsolnay, 1900 körül
Mû-Terem Gallery

Virágtartó edény, halászó lány, Zsolnay, 1910 körül  171 - Virágtartó edény, halászó lány, Zsolnay, 1910 körül
Mû-Terem Gallery
Start Price : 550,000.00 | Estimate : 550,000.00

Váza körbefutó tájábrázolással, Zsolnay, 1906 körül   172 - Váza körbefutó tájábrázolással, Zsolnay, 1906 körül
Mû-Terem Gallery
Start Price : 240,000.00 | Estimate : 240,000.00

Mellszobor, "a géniusz", Zsolnay, 1899. 173 - Mellszobor, "a géniusz", Zsolnay, 1899.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 500,000.00 | Estimate : 500,000.00

Rippl-Rónai József (1861-1927) Alvó no174 - Rippl-Rónai József (1861-1927) Alvó no
Mû-Terem Gallery
37x29 cm Pasztell, papír Jelezve balra fent: Rónai Starting Price: 1500000 HUF.

Rippl-Rónai József (1861-1927) Hölgy zöld kalapban, 1913.175 - Rippl-Rónai József (1861-1927) Hölgy zöld kalapban, 1913.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 4,800,000.00 | Estimate : 4,800,000.00

Vörös Géza (1897-1957) Bóbiskoló, 1947.176 - Vörös Géza (1897-1957) Bóbiskoló, 1947.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 160,000.00 | Estimate : 160,000.00

Basch Andor (1885-1944) Csendélet banánnal177 - Basch Andor (1885-1944) Csendélet banánnal
Mû-Terem Gallery
35x44 cm Olaj, karton Jelezve jobbra fent: Basch Starting Price: 220000 HUF.

Bornemissza Géza (1884-1966) Szobabelso, 1919.178 - Bornemissza Géza (1884-1966) Szobabelso, 1919.
Mû-Terem Gallery
65x80 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Bornemissza Géza 1919. Starting Price: 2000000 HUF.
Start Price : 2,000,000.00 | Estimate : 2,000,000.00

Klie Zoltán (1897-1992) Törökbálint, 1935.179 - Klie Zoltán (1897-1992) Törökbálint, 1935.
Mû-Terem Gallery
57,5x72,5 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Klie, Hátoldalán: Klie Törökbálint 1935. Starting Price: 850000 HUF.

Johann Hugó (1890-1951) Behavazott város madártávlatból, 1935.180 - Johann Hugó (1890-1951) Behavazott város madártávlatból, 1935.
Mû-Terem Gallery
84x100,5 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: H. Johann 35. Starting Price: 650000 HUF.

Pólya Iván (1889-1939) Piknik181 - Pólya Iván (1889-1939) Piknik
Mû-Terem Gallery
100x97,5 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Pólya Iván Starting Price: 650000 HUF.

Csók István (1865-1961) Züzü beteg, 1940 körül182 - Csók István (1865-1961) Züzü beteg, 1940 körül
Mû-Terem Gallery
59,5x77,5 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Csók I. Bp. Starting Price: 2500000 HUF.

Aba-Novák Vilmos (1894-1941) Piroskalapos no, 1929 körül183 - Aba-Novák Vilmos (1894-1941) Piroskalapos no, 1929 körül
Mû-Terem Gallery
93x78 cm Olaj, tempera, vászon Jelzés nélkül Starting Price: 7500000 HUF.
Start Price : 7,500,000.00 | Estimate : 7,500,000.00

Tihanyi Lajos (1885-1938) Fiatal lány portréja, 1916.184 - Tihanyi Lajos (1885-1938) Fiatal lány portréja, 1916.
Mû-Terem Gallery
102x75 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Tihanyi L. 1916. Starting Price: 10000000 HUF.
Start Price : 10,000,000.00 | Estimate : 10,000,000.00

Rippl-Rónai József (1861-1927) Kalapos no szormegalléros kabátban185 - Rippl-Rónai József (1861-1927) Kalapos no szormegalléros kabátban
Mû-Terem Gallery
51x40 cm Pasztell, karton Jelzés nélkül Proveniencia: angliai magángyujtemény Starting Price: 5500000 HUF.
Start Price : 5,500,000.00 | Estimate : 5,500,000.00

Koszta József (1861-1949) Noi portré profilból186 - Koszta József (1861-1949) Noi portré profilból
Mû-Terem Gallery
42x38 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra fent: Koszta J. Starting Price: 850000 HUF.

Vaszary János (1867-1939) Menyecske187 - Vaszary János (1867-1939) Menyecske
Mû-Terem Gallery
38,5x24 cm Olaj, fa Jelzés nélkül Starting Price: 950000 HUF.
Start Price : 950,000.00 | Estimate : 950,000.00

Márffy Ödön (1878-1959) Kecskepásztor188 - Márffy Ödön (1878-1959) Kecskepásztor
Mû-Terem Gallery
46x38 cm Olaj, fa Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön Starting Price: 1800000 HUF.
Start Price : 1,800,000.00 | Estimate : 1,800,000.00

Czóbel Béla (1883-1976) Könyöklo lány189 - Czóbel Béla (1883-1976) Könyöklo lány
Mû-Terem Gallery
54x65 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra fent: Czóbel Starting Price: 2800000 HUF.
Start Price : 2,800,000.00 | Estimate : 2,800,000.00

Schönberger Armand (1885-1974) Vasút190 - Schönberger Armand (1885-1974) Vasút
Mû-Terem Gallery
49x58,5 cm Vegyestechnika, papír Jelezve balra lent: Schönberger A. Starting Price: 280000 HUF.
Start Price : 280,000.00 | Estimate : 280,000.00

Vén Emil (1902-1984) Touloni piac, 1979.191 - Vén Emil (1902-1984) Touloni piac, 1979.
Mû-Terem Gallery
70x80 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Vén Starting Price: 360000 HUF.
Start Price : 360,000.00 | Estimate : 360,000.00

Bor Pál (1889-1982) Moszkva tér, 1972.192 - Bor Pál (1889-1982) Moszkva tér, 1972.
Mû-Terem Gallery
74,5x61 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Bor 72. Starting Price: 380000 HUF.

Farkasházy Miklós (1895-1964) Építkezok193 - Farkasházy Miklós (1895-1964) Építkezok
Mû-Terem Gallery
49x70 cm Vegyestechnika, papír Jelezve középen lent: Farkasházy Starting Price: 380000 HUF.

Kmetty János (1889-1975) Szentendrei háztetok194 - Kmetty János (1889-1975) Szentendrei háztetok
Mû-Terem Gallery
39,5x49,5 cm Pasztell, papír Jelezve jobbra lent: Kmetty Starting Price: 500000 HUF.

Szonyi István (1894-1960) Végvári vitézek195 - Szonyi István (1894-1960) Végvári vitézek
Mû-Terem Gallery
46x55 cm Tempera, papír Jelezve jobbra lent: Szonyi I. Starting Price: 700000 HUF.
Start Price : 700,000.00 | Estimate : 700,000.00

Rippl-Rónai József (1861-1927) Francia katonák196 - Rippl-Rónai József (1861-1927) Francia katonák
Mû-Terem Gallery
18x25,5 cm Pasztell, papír Jelezve jobbra lent: Rónai Starting Price: 850000 HUF.

Glatz Oszkár (1872-1958) Tavaszi folyópart 197 - Glatz Oszkár (1872-1958) Tavaszi folyópart
Mû-Terem Gallery
37x52 cm Pasztell, papír Jelezve balra lent: Glatz Starting Price: 180000 HUF.
Start Price : 180,000.00 | Estimate : 180,000.00

Zemplényi Tivadar (1864-1917) Árnyas utca, 1916.198 - Zemplényi Tivadar (1864-1917) Árnyas utca, 1916.
Mû-Terem Gallery
76x63 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Zemplényi Tivadar 1916. Starting Price: 240000 HUF.

Poll Hugó (1867-1931) Vízpart199 - Poll Hugó (1867-1931) Vízpart
Mû-Terem Gallery
22x29 cm Pasztell, papír Jelezve balra lent: Poll H. Starting Price: 140000 HUF.
Start Price : 140,000.00 | Estimate : 140,000.00

Dienes János (1884-1962) Uzsonna a kertben200 - Dienes János (1884-1962) Uzsonna a kertben
Mû-Terem Gallery
67,5x87 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Dienes J. Starting Price: 220000 HUF.