Spring Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955) Hídon át kanyargó kisvárosi utca101 - Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955) Hídon át kanyargó kisvárosi utca
Mû-Terem Gallery
81x65 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba Starting Price: 3000000 HUF.
Start Price : 3,000,000.00 | Estimate : 3,000,000.00

Kádár Béla (1877-1956) Szonyegfoltozó, 1937.102 - Kádár Béla (1877-1956) Szonyegfoltozó, 1937.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 2,000,000.00 | Estimate : 2,000,000.00

Scheiber Hugó (1873-1950) Táncosno103 - Scheiber Hugó (1873-1950) Táncosno
Mû-Terem Gallery
69x50 cm Pasztell, vegyestechnika, papír Jelezve jobbra lent: Scheiber H. Starting Price: 750000 HUF.
Start Price : 750,000.00 | Estimate : 750,000.00

Bán Béla (1909-1972) Ülo no, 1945.104 - Bán Béla (1909-1972) Ülo no, 1945.
Mû-Terem Gallery
33x26 cm Tus, papír Jelezve középen lent: Bán 945. IX. 24. Starting Price: 100000 HUF.
Start Price : 100,000.00 | Estimate : 100,000.00

Fekete Nagy Béla (1904-1983) Emlékezés, 1939.105 - Fekete Nagy Béla (1904-1983) Emlékezés, 1939.
Mû-Terem Gallery
60x47 cm Szén, papír Jelezve jobbra lent: Fekete 39. Starting Price: 120000 HUF.
Start Price : 120,000.00 | Estimate : 120,000.00

Vajda Lajos (1908-1941) Házak szomorúfuzzel, 1936.106 - Vajda Lajos (1908-1941) Házak szomorúfuzzel, 1936.
Mû-Terem Gallery
31x44,2 cm Ceruza, papír Jelzés nélkül Starting Price: 400000 HUF.
Start Price : 400,000.00 | Estimate : 400,000.00

Bálint Endre (1914-1986) Madaras, 1948 körül107 - Bálint Endre (1914-1986) Madaras, 1948 körül
Mû-Terem Gallery
61x27 cm Akvarell, papír Jelzés nélkül Starting Price: 400000 HUF.

Hincz Gyula (1904-1986) Formák játéka, 1975.108 - Hincz Gyula (1904-1986) Formák játéka, 1975.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 350,000.00 | Estimate : 350,000.00

Németh Miklós (1934-    ) Kapy úti osz, 1964.109 - Németh Miklós (1934- ) Kapy úti osz, 1964.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 240,000.00 | Estimate : 240,000.00

Korniss Dezso (1908-1984) Kalligráfia, 1959.110 - Korniss Dezso (1908-1984) Kalligráfia, 1959.
Mû-Terem Gallery
75x105 cm Olaj, papír Jelezve balra lent: Korniss, Jelezve jobbra lent: 959. Starting Price: 460000 HUF.
Start Price : 460,000.00 | Estimate : 460,000.00

Vajda Júlia (1913-1982) Kör és táj, 1977.111 - Vajda Júlia (1913-1982) Kör és táj, 1977.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 360,000.00 | Estimate : 360,000.00

Móricz Margit (1912-1984) Akt tükör elott, 1963.112 - Móricz Margit (1912-1984) Akt tükör elott, 1963.
Mû-Terem Gallery
90x120 cm Tempera, vászon Jelezve jobbra lent: Móricz 63. Starting Price: 850000 HUF.
Start Price : 850,000.00 | Estimate : 850,000.00

Marosán Gyula (1915-      ) Kompozíció113 - Marosán Gyula (1915- ) Kompozíció
Mû-Terem Gallery
54x67 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Marosán Starting Price: 380000 HUF.
Start Price : 380,000.00 | Estimate : 380,000.00

Gyarmathy Tihamér (1915-    ) Fonix, 1954.114 - Gyarmathy Tihamér (1915- ) Fonix, 1954.
Mû-Terem Gallery
43x63 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Gy. 54., Jelezve hátoldalán: Gyarmathy Tihamér 54/6. FONIX Starting Price: 1100000 HUF.
Start Price : 1,100,000.00 | Estimate : 1,100,000.00

Scheiber Hugó (1873-1950) Hölgy nyaklánccal115 - Scheiber Hugó (1873-1950) Hölgy nyaklánccal
Mû-Terem Gallery
62x44 cm Tempera, papír Jelezve középen lent: Scheiber H. Starting Price: 950000 HUF.
Start Price : 950,000.00 | Estimate : 950,000.00

Scheiber Hugó (1873-1950) Vasúti híd116 - Scheiber Hugó (1873-1950) Vasúti híd
Mû-Terem Gallery
57,5x43,5 cm Szén, papír Jelezve középen lent: Scheiber H. Starting Price: 1800000 HUF.
Start Price : 1,800,000.00 | Estimate : 1,800,000.00

Bálint Endre (1914-1986) Ló, keret, ház, 1964 körül117 - Bálint Endre (1914-1986) Ló, keret, ház, 1964 körül
Mû-Terem Gallery
16x11 cm Olaj, vászon Jelzés nélkül Starting Price: 340000 HUF.
Start Price : 340,000.00 | Estimate : 340,000.00

Vaszkó Erzsébet (1902-1986) Figyelo, 1970.118 - Vaszkó Erzsébet (1902-1986) Figyelo, 1970.
Mû-Terem Gallery
67x72 cm Pasztell, papír Jelezve jobbra lent: Vaszkó E. 1970. Starting Price: 300000 HUF.
Start Price : 300,000.00 | Estimate : 300,000.00

Bálint Endre (1914-1986) Képeslapok, 1975 körül119 - Bálint Endre (1914-1986) Képeslapok, 1975 körül
Mû-Terem Gallery
104,5x19 cm Fotoobjet Jelzés nélkül Starting Price: 400000 HUF.

Bálint Endre (1914-1986) Kollázs figurális kontúrokkal, 1973.120 - Bálint Endre (1914-1986) Kollázs figurális kontúrokkal, 1973.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 440,000.00 | Estimate : 440,000.00

Anna Margit (1913-1991) Táncosnok, 1935-36. 121 - Anna Margit (1913-1991) Táncosnok, 1935-36.
Mû-Terem Gallery
70x50 cm Tempera, papír, vászonon Jelezve jobbra lent: Anna Margit Starting Price: 3500000 HUF.
Start Price : 3,500,000.00 | Estimate : 3,500,000.00

Siegen, August(1850-?) Bazári nyüzsgés122 - Siegen, August(1850-?) Bazári nyüzsgés
Mû-Terem Gallery
63x79,5 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Aug. Siegen Starting Price: 850000 HUF.

Koszkol Jeno (1868-1935) Velencei gondolások123 - Koszkol Jeno (1868-1935) Velencei gondolások
Mû-Terem Gallery
68x48,5 cm Akvarell, papír, kartonon Jelezve balra lent: Koszkol Jeno Starting Price: 250000 HUF.
Start Price : 250,000.00 | Estimate : 250,000.00

Karlovszky Bertalan (1858-1938) Kalapos hölgy portréja124 - Karlovszky Bertalan (1858-1938) Kalapos hölgy portréja
Mû-Terem Gallery
33x34 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Karlovszky Berci Paris Starting Price: 250000 HUF.

Szüle Péter (1886-1944) Levélírás, 1923.125 - Szüle Péter (1886-1944) Levélírás, 1923.
Mû-Terem Gallery
25x19 cm Olaj, fa Jelezve balra lent: Szüle 923. Starting Price: 200000 HUF.
Start Price : 200,000.00 | Estimate : 200,000.00

Csók István (1865-1961) Kártyavetés, 1907 körül126 - Csók István (1865-1961) Kártyavetés, 1907 körül
Mû-Terem Gallery
50x40 cm Szén, papírlemez Jelezve balra lent: Csók Starting Price: 250000 HUF.

László Fülöp (1869-1937) Fohászkodó, 1890.127 - László Fülöp (1869-1937) Fohászkodó, 1890.
Mû-Terem Gallery
62x34 cm Olaj, vászon Jelezve balra fent: Laub 90. Starting Price: 400000 HUF.

Herman, Benjamin Piaci jelenet128 - Herman, Benjamin Piaci jelenet
Mû-Terem Gallery
50x58 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Benjamin Starting Price: 180000 HUF.
Start Price : 180,000.00 | Estimate : 180,000.00

Markó András (1824-1895) Hegyvidéki táj pásztorokkal, 1877.129 - Markó András (1824-1895) Hegyvidéki táj pásztorokkal, 1877.
Mû-Terem Gallery
114x97,5 cm Ceruza, papír, vászonon Jelezve jobbra lent: And. Markó 1877. Starting Price: 500000 HUF.
Start Price : 500,000.00 | Estimate : 500,000.00

Mednyánszky László (1852-1919) Tavaszi táj130 - Mednyánszky László (1852-1919) Tavaszi táj
Mû-Terem Gallery
31x56,5 cm Olaj, vászon, kartonon Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Starting Price: 1200000 HUF.
Start Price : 1,200,000.00 | Estimate : 1,200,000.00

Ifj. Markó Károly  (1822-1891) Korzikai kiköto, 1877.131 - Ifj. Markó Károly (1822-1891) Korzikai kiköto, 1877.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 3,800,000.00 | Estimate : 3,800,000.00

Rudnay Gyula (1878-1957) Dombos táj lovasokkal132 - Rudnay Gyula (1878-1957) Dombos táj lovasokkal
Mû-Terem Gallery
40,5x50,5 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Rudnay Starting Price: 350000 HUF.

Vaszary János (1867-1939) Tájkép133 - Vaszary János (1867-1939) Tájkép
Mû-Terem Gallery
10x26 cm Olaj, vászon, kartonon Jelezve balra lent: Vaszary János Starting Price: 400000 HUF.

Telepy Károly (1828-1906) Hegyvidéki tó134 - Telepy Károly (1828-1906) Hegyvidéki tó
Mû-Terem Gallery
42x67 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Telepy K. Starting Price: 1100000 HUF.

Mészöly Géza (1844-1887) Baromfiak135 - Mészöly Géza (1844-1887) Baromfiak
Mû-Terem Gallery
10x13 cm Olaj, fa Jelezve balra lent: MG Starting Price: 950000 HUF.

Lotz Károly (1833-1904) Nyár a tanyán136 - Lotz Károly (1833-1904) Nyár a tanyán
Mû-Terem Gallery
22x34,5 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Lotz K. Starting Price: 1500000 HUF.
Start Price : 1,500,000.00 | Estimate : 1,500,000.00

Lotz Károly (1833-1904) Lotz Kornélia137 - Lotz Károly (1833-1904) Lotz Kornélia
Mû-Terem Gallery
20x54 cm Olaj, karton Jelezve jobbra lent: Lotz K. Proveniencia: egykor Lotz Kornélia tulajdona Starting Price: 2500000 HUF.
Start Price : 2,500,000.00 | Estimate : 2,500,000.00

Munkácsy Mihály (1844-1900) Kompozíciós vázlat a Krisztus Pilátus elott címu képhez, 1881-1882.138 - Munkácsy Mihály (1844-1900) Kompozíciós vázlat a Krisztus Pilátus elott címu képhez, 1881-1882.
Mû-Terem Gallery
107x67 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: M. de Munkácsy 1882. Starting Price: 20000000 HUF.
Start Price : 20,000,000.00 | Estimate : 20,000,000.00

Mednyánszky László (1852-1919) Tátrai tó139 - Mednyánszky László (1852-1919) Tátrai tó
Mû-Terem Gallery
70,5x100 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Starting Price: 3000000 HUF.

Gulácsy Lajos (1882-1932) Utcarészlet140 - Gulácsy Lajos (1882-1932) Utcarészlet
Mû-Terem Gallery
34,5x47 cm Olaj, karton Jelezve balra lent: Gulácsy L. Starting Price: 3000000 HUF.

Molnár C. Pál (1894-1981) Akt tükör elott, 1979.141 - Molnár C. Pál (1894-1981) Akt tükör elott, 1979.
Mû-Terem Gallery
43x57,5 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: MCP., Hátoldalon: Dr. Szíj Rezsonek ajánlom MCP 1979/XI/16 Starting Price: 200000 HUF.

Medveczky Jeno (1902-1969) Fekvo akt, 1933.142 - Medveczky Jeno (1902-1969) Fekvo akt, 1933.
Mû-Terem Gallery
39x69,5 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Medveczky 1933. Starting Price: 350000 HUF.

Ismeretlen festo Akt gyümölcsökkel, fényben és deruben143 - Ismeretlen festo Akt gyümölcsökkel, fényben és deruben
Mû-Terem Gallery
74x56 cm Olaj, vászon Jelzés nélkül Starting Price: 900000 HUF.
Start Price : 900,000.00 | Estimate : 900,000.00

Kádár Béla (1877-1956) Akt pöttyös stólával144 - Kádár Béla (1877-1956) Akt pöttyös stólával
Mû-Terem Gallery
63x45 cm Tus, papír Jelezve jobbra lent: Kádár Béla Starting Price: 380000 HUF.

Kádár Béla (1877-1956) Fekvo akt, Hátoldalon: Anya gyermekével145 - Kádár Béla (1877-1956) Fekvo akt, Hátoldalon: Anya gyermekével
Mû-Terem Gallery
22x30 cm Tus, lavírozott tus, papír Jelezve mindkét oldalon jobbra lent: Kádár Béla Starting Price: 300000 HUF.

Tihanyi Lajos (1885-1938) Noi akt, 1912.146 - Tihanyi Lajos (1885-1938) Noi akt, 1912.
Mû-Terem Gallery
39x28 cm Tus, papír Jelezve balra lent: Vilinek szeretettel Lajos 912. IX., Jelezve jobbra lent: Tihanyi Lajos 912. Starting Price: 400000 HUF.

Mund Hugó (1892-1962) Akt drapéria elott147 - Mund Hugó (1892-1962) Akt drapéria elott
Mû-Terem Gallery
35x48,5 cm Olaj, karton Jelezve jobbra lent: Mund H. Starting Price: 220000 HUF.
Start Price : 220,000.00 | Estimate : 220,000.00

Farkasházy Miklós (1895-1964) Vöröshajú akt148 - Farkasházy Miklós (1895-1964) Vöröshajú akt
Mû-Terem Gallery
59x40 cm Pasztell, velúrpapír Jelzés nélkül Starting Price: 420000 HUF.
Start Price : 420,000.00 | Estimate : 420,000.00

Barcsay Jeno (1900-1988) Noi fej149 - Barcsay Jeno (1900-1988) Noi fej
Mû-Terem Gallery
55x49,5 cm Olaj, vászon Jelezve balra fent: Barcsay Starting Price: 650000 HUF.
Start Price : 650,000.00 | Estimate : 650,000.00

Vaszary János (1867-1939) Fekvo no, 1919 körül150 - Vaszary János (1867-1939) Fekvo no, 1919 körül
Mû-Terem Gallery
100x132 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Vaszary J. Starting Price: 7000000 HUF.
Start Price : 7,000,000.00 | Estimate : 7,000,000.00