Spring Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary

Id. és Ifj. Markó Károly (1791-1860) és (1822-1891) Mitológiai jelenet Tivoli mellett, 1840-es évek51 - Id. és Ifj. Markó Károly (1791-1860) és (1822-1891) Mitológiai jelenet Tivoli mellett, 1840-es évek
Mû-Terem Gallery
33x49 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: C. Markó S et J. Starting Price: 2500000 HUF.
Start Price : 2,500,000.00 | Estimate : 2,500,000.00

Molnár József (1821-1899) Patakpart52 - Molnár József (1821-1899) Patakpart
Mû-Terem Gallery
28x42 cm Olaj, fa Jelezve balra lent: Molnár J. Starting Price: 950000 HUF.
Start Price : 950,000.00 | Estimate : 950,000.00

Telepy Károly (1828-1906) Alpesi táj 53 - Telepy Károly (1828-1906) Alpesi táj
Mû-Terem Gallery
40x68,5 cm Olaj, vászon Jelezve középen lent: Telepy K. Starting Price: 750000 HUF.
Start Price : 750,000.00 | Estimate : 750,000.00

Mednyánszky László (1852-1919) Udvarrészlet kúttal, 1910 körül54 - Mednyánszky László (1852-1919) Udvarrészlet kúttal, 1910 körül
Mû-Terem Gallery
23,5x31,5 cm Olaj, vászon, kartonon Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Starting Price: 1500000 HUF.
Start Price : 1,500,000.00 | Estimate : 1,500,000.00

Mészöly Géza (1844-1887) Nyári táj párában, 1873.55 - Mészöly Géza (1844-1887) Nyári táj párában, 1873.
Mû-Terem Gallery
17x33 cm Olaj, fa Jelezve jobbra lent: MG. 873. Starting Price: 1700000 HUF.
Start Price : 1,700,000.00 | Estimate : 1,700,000.00

Munkácsy Mihály (1844-1900) A baba látogatói, 1879.56 - Munkácsy Mihály (1844-1900) A baba látogatói, 1879.
Mû-Terem Gallery
110x149,5 cm Olaj, fa Jelezve jobbra lent: Munkácsy 1879. Starting Price: 60000000 HUF.
Start Price : 60,000,000.00 | Estimate : 60,000,000.00

Váza körbefutó oroszlános díszítéssel, Zsolnay, 1910 körül57 - Váza körbefutó oroszlános díszítéssel, Zsolnay, 1910 körül
Mû-Terem Gallery
Start Price : 600,000.00 | Estimate : 600,000.00

Váza, magyaros motívumkinccsel, Zsolnay, 1900 körül58 - Váza, magyaros motívumkinccsel, Zsolnay, 1900 körül
Mû-Terem Gallery
Start Price : 300,000.00 | Estimate : 300,000.00

Kancsó, forrásból ivó noalakkal, Zsolnay, 1900.59 - Kancsó, forrásból ivó noalakkal, Zsolnay, 1900.
Mû-Terem Gallery

Kancsó, ötvösmunkát utánzó foglalattal, Zsolnay, 1909 körül60 - Kancsó, ötvösmunkát utánzó foglalattal, Zsolnay, 1909 körül
Mû-Terem Gallery
Start Price : 440,000.00 | Estimate : 440,000.00

Kínáló, noalakot formázó talprésszel, Zsolnay, 1900 körül61 - Kínáló, noalakot formázó talprésszel, Zsolnay, 1900 körül
Mû-Terem Gallery
Start Price : 480,000.00 | Estimate : 480,000.00

Tál, hálót vontató halász, Zsolnay, 1901 körül62 - Tál, hálót vontató halász, Zsolnay, 1901 körül
Mû-Terem Gallery
Start Price : 380,000.00 | Estimate : 380,000.00

Biai-Föglein István (1905-1974) Az ügeton63 - Biai-Föglein István (1905-1974) Az ügeton
Mû-Terem Gallery
80,5x60 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Biai Starting Price: 300000 HUF.

Biai-Föglein István (1905-1974) Kávéházi jelenet Hátoldalon: Tájképvázlat64 - Biai-Föglein István (1905-1974) Kávéházi jelenet Hátoldalon: Tájképvázlat
Mû-Terem Gallery
37x44 cm Olaj, fa Jelezve középen fent: Biai Föglein István Starting Price: 350000 HUF.
Start Price : 350,000.00 | Estimate : 350,000.00

Berkes Antal (1874-1938) Vasárnapi korzózók65 - Berkes Antal (1874-1938) Vasárnapi korzózók
Mû-Terem Gallery
75x100 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Berkes A. Starting Price: 480000 HUF.

Vass Elemér (1887-1957) Mediterrán tengerpart66 - Vass Elemér (1887-1957) Mediterrán tengerpart
Mû-Terem Gallery
50x65 cm Olaj, fa Jelezve jobbra lent: E. de Vass Starting Price: 200000 HUF.
Start Price : 200,000.00 | Estimate : 200,000.00

Herrer Cézár (1868-1919) Piacon67 - Herrer Cézár (1868-1919) Piacon
Mû-Terem Gallery
28,5x36 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Herrer C. Starting Price: 190000 HUF.
Start Price : 190,000.00 | Estimate : 190,000.00

Vaszary János (1867-1939) Versailles-i lépcsok, 1925.68 - Vaszary János (1867-1939) Versailles-i lépcsok, 1925.
Mû-Terem Gallery
35x49,5 cm Olaj, karton Jelezve balra fent: Versailles 1925. Vaszary J. Starting Price: 2500000 HUF.

Molnár C. Pál (1894-1981) Itáliai táj 69 - Molnár C. Pál (1894-1981) Itáliai táj
Mû-Terem Gallery
31x41 cm Olaj, farost Jelezve balra lent: MCP. Starting Price: 320000 HUF.
Start Price : 320,000.00 | Estimate : 320,000.00

Molnár C. Pál (1894-1981) Vízparti tükrözodés, 1979.70 - Molnár C. Pál (1894-1981) Vízparti tükrözodés, 1979.
Mû-Terem Gallery
60x71 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: MCP. Jelezve hátoldalán: MCP 1979. Starting Price: 280000 HUF.
Start Price : 280,000.00 | Estimate : 280,000.00

Vén Emil (1902-1984) Touloni kiköto, 1983.71 - Vén Emil (1902-1984) Touloni kiköto, 1983.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 400,000.00 | Estimate : 400,000.00

Berény Róbert (1887-1953) Legelészok72 - Berény Róbert (1887-1953) Legelészok
Mû-Terem Gallery
54,5x66 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Berény Starting Price: 800000 HUF.
Start Price : 800,000.00 | Estimate : 800,000.00

Egry József (1883-1951) Napsütésben fürdo utca73 - Egry József (1883-1951) Napsütésben fürdo utca
Mû-Terem Gallery
50x72,5 cm Olaj, karton Jelezve balra lent: Egry József Agya Starting Price: 1500000 HUF.

Pekáry István (1905-1981) Itáliai templomtéren, 1959.74 - Pekáry István (1905-1981) Itáliai templomtéren, 1959.
Mû-Terem Gallery
58x47 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: 19 Pekáry 59. Starting Price: 480000 HUF.

Fényes Adolf (1867-1945) Mesetáj75 - Fényes Adolf (1867-1945) Mesetáj
Mû-Terem Gallery
49x69 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Fényes A. Starting Price: 850000 HUF.
Start Price : 850,000.00 | Estimate : 850,000.00

Perlmutter Izsák (1866-1932) Kertben  76 - Perlmutter Izsák (1866-1932) Kertben
Mû-Terem Gallery
55x69 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Perlmutter Starting Price: 1200000 HUF.
Start Price : 1,200,000.00 | Estimate : 1,200,000.00

Egry József (1883-1951) Leányfalu, 1915.77 - Egry József (1883-1951) Leányfalu, 1915.
Mû-Terem Gallery
48x70 cm Olaj, karton Jelezve balra lent: Egry József Leányfalu 915. Starting Price: 1500000 HUF.

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Olasz tengerpart, 1904-0578 - Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Olasz tengerpart, 1904-05
Mû-Terem Gallery
80x60 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla Starting Price: 650000 HUF.
Start Price : 650,000.00 | Estimate : 650,000.00

Emod Aurél (1897-1958) Olasz táj79 - Emod Aurél (1897-1958) Olasz táj
Mû-Terem Gallery
71x81 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Emod, Jelezve hátoldalon: Emod Starting Price: 350000 HUF.

Orbán Dezso (1884-1987) Velence, 1923.80 - Orbán Dezso (1884-1987) Velence, 1923.
Mû-Terem Gallery
66x51 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Orbán Venezia 1923. Starting Price: 1600000 HUF.
Start Price : 1,600,000.00 | Estimate : 1,600,000.00

Patkó Károly (1895-1941) Niobé (Niobidák), 1923.81 - Patkó Károly (1895-1941) Niobé (Niobidák), 1923.
Mû-Terem Gallery
110x137 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Patkó 1923. Starting Price: 10000000 HUF.
Start Price : 10,000,000.00 | Estimate : 10,000,000.00

Szonyi István (1894-1960) Udvarban82 - Szonyi István (1894-1960) Udvarban
Mû-Terem Gallery
70x100 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Szonyi Starting Price: 2500000 HUF.

Gaál Ferenc (1891-1956) Pont des Arts, 1931.83 - Gaál Ferenc (1891-1956) Pont des Arts, 1931.
Mû-Terem Gallery
68x88 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Pont des Arts Paris, E. Gaál Ferenc 1931. Starting Price: 300000 HUF.

Tibor Erno (1885-1945) Vitorlások84 - Tibor Erno (1885-1945) Vitorlások
Mû-Terem Gallery
36x45,5 cm Olaj, karton Jelezve balra lent: Tibor Erno Starting Price: 150000 HUF.
Start Price : 150,000.00 | Estimate : 150,000.00

Ziffer Sándor (1880-1962) Rózsák85 - Ziffer Sándor (1880-1962) Rózsák
Mû-Terem Gallery
34,5x44,5 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor Starting Price: 400000 HUF.

Nagy Oszkár (1883-1965) Pöttyösbögrés csendélet, 1961.86 - Nagy Oszkár (1883-1965) Pöttyösbögrés csendélet, 1961.
Mû-Terem Gallery
37x47 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra fent: Nagy Oszkár, Jelezve hátoldalon: Nagy Oszkár 961. Starting Price: 500000 HUF.
Start Price : 500,000.00 | Estimate : 500,000.00

Pap Domokos (1894-1972) Nagybánya, 1922.87 - Pap Domokos (1894-1972) Nagybánya, 1922.
Mû-Terem Gallery
65x50,5 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Pap D. 1922. Jelezve vakrámán: Nagybánya 1922 Pap Domokos Starting Price: 180000 HUF.
Start Price : 180,000.00 | Estimate : 180,000.00

Kiss Károly (1883-1953) Virágzó kert Nagybányán88 - Kiss Károly (1883-1953) Virágzó kert Nagybányán
Mû-Terem Gallery
54x59,5 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Kiss Károly Starting Price: 180000 HUF.

Kádár Géza (1878-1952) Virágözön a kerti boglya árnyékában, 1928.89 - Kádár Géza (1878-1952) Virágözön a kerti boglya árnyékában, 1928.
Mû-Terem Gallery
60x74 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: NB. Kádár Géza 1928. Starting Price: 800000 HUF.

Klein József (1896-1945) Árnyas erdei út, 1920.90 - Klein József (1896-1945) Árnyas erdei út, 1920.
Mû-Terem Gallery
72x60,5 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Klein J. 920. NB. Starting Price: 180000 HUF.

Mándy Laura (1904-1993) Tavaszi kert91 - Mándy Laura (1904-1993) Tavaszi kert
Mû-Terem Gallery
61,5x50 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Mándy L Starting Price: 160000 HUF.
Start Price : 160,000.00 | Estimate : 160,000.00

Balla Béla (1882-1965) Május, 1928.92 - Balla Béla (1882-1965) Május, 1928.
Mû-Terem Gallery
60x50 cm Olaj, karton Jelezve balra lent: Balla Béla Starting Price: 320000 HUF.

Égly Sári (1902-1971) Napsütötte park osszel93 - Égly Sári (1902-1971) Napsütötte park osszel
Mû-Terem Gallery
46x62 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Égly Starting Price: 280000 HUF.

Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai ház alkonyatkor, 1939.94 - Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai ház alkonyatkor, 1939.
Mû-Terem Gallery
30x31 cm Olaj, fa Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 39. Starting Price: 600000 HUF.

Jándi Dávid (1893-1944) A templomtéren95 - Jándi Dávid (1893-1944) A templomtéren
Mû-Terem Gallery
47x62 cm Pasztell, papír Jelezve jobbra lent: Jándi D. Starting Price: 360000 HUF.
Start Price : 360,000.00 | Estimate : 360,000.00

Bitay Árpád (1900-1935) Piknikezok 96 - Bitay Árpád (1900-1935) Piknikezok
Mû-Terem Gallery
100x121 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Bitay Á. Starting Price: 250000 HUF.
Start Price : 250,000.00 | Estimate : 250,000.00

Balla Béla (1882-1965) Mákföld97 - Balla Béla (1882-1965) Mákföld
Mû-Terem Gallery
49,5x59,5 cm Olaj, karton Jelezve hátoldalon: Balla Mákföld Starting Price: 180000 HUF.

Nagy Oszkár (1883-1965) Zazar-híd98 - Nagy Oszkár (1883-1965) Zazar-híd
Mû-Terem Gallery
70x76 cm Olaj, vászon Jelezve balra fent: Nagy Oszkár Starting Price: 850000 HUF.

Orbán Dezso (1884-1987) Magányos fa, 1910 körül99 - Orbán Dezso (1884-1987) Magányos fa, 1910 körül
Mû-Terem Gallery
72x97 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Orbán Starting Price: 3800000 HUF.
Start Price : 3,800,000.00 | Estimate : 3,800,000.00

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Nagybányai táj, 1908.100 - Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Nagybányai táj, 1908.
Mû-Terem Gallery
90x100 cm Olaj, vászon Jelzés nélkül VÉDETT Starting Price: 4000000 HUF.
Start Price : 4,000,000.00 | Estimate : 4,000,000.00