25 Cèntims. - S/F. - C.M. de RIBARROJA D´EBRE. - ESCASO. At-2103; T-2433. MBC+. -6876 - 25 Cèntims. - S/F. - C.M. de RIBARROJA D´EBRE. - ESCASO. At-2103; T-2433. MBC+. -
25 Cèntims. - S/F. - C.M. de RIBARROJA D´EBRE. - ESCASO. At-2103; T-2433. MBC+. -

25 Cèntims. - S/F. - C.M. de RIBARROJA D´EBRE. - ESCASO. AT-2103; T-2433. MBC+. -6877 - 25 Cèntims. - S/F. - C.M. de RIBARROJA D´EBRE. - ESCASO. AT-2103; T-2433. MBC+. -
25 Cèntims. - S/F. - C.M. de RIBARROJA D´EBRE. - ESCASO. AT-2103; T-2433. MBC+. -

1 Pesseta. - 1937. - C.M de RIBERA DE CARDÓS. - ESCASO. AT-2104; T-2434. BC+. - -6878 - 1 Pesseta. - 1937. - C.M de RIBERA DE CARDÓS. - ESCASO. AT-2104; T-2434. BC+. - -
1 Pesseta. - 1937. - C.M de RIBERA DE CARDÓS. - ESCASO. AT-2104; T-2434. BC+. - -

1 Pesseta. - 1937. - C.M. de RIBERA DE CARDOS. - (Sucio). RARO. AT-2104b; T-2434b. BC+. - -6879 - 1 Pesseta. - 1937. - C.M. de RIBERA DE CARDOS. - (Sucio). RARO. AT-2104b; T-2434b. BC+. - -

1 Pesseta. - 1937. - C.M. de RIBERA DE CARDÓS. - Cartón. MUY ESCASO. AT-2104b; T-2434b. BC+. - -6880 - 1 Pesseta. - 1937. - C.M. de RIBERA DE CARDÓS. - Cartón. MUY ESCASO. AT-2104b; T-2434b. BC+. - -

1 Pesseta. - 12 Maig 1937. - C.M. de RIBES DE FRESER. - AT-2107; T-2436. (MBC) - -.6881 - 1 Pesseta. - 12 Maig 1937. - C.M. de RIBES DE FRESER. - AT-2107; T-2436. (MBC) - -.
1 Pesseta. - 12 Maig 1937. - C.M. de RIBES DE FRESER. - AT-2107; T-2436. (MBC) - -.

1 Pesseta. - 22 Maig 1937. - C.M. de RIBES DEL PENEDÈS. - (Algo sucio). AT-2113a; T-2442a. MBC-. - -6882 - 1 Pesseta. - 22 Maig 1937. - C.M. de RIBES DEL PENEDÈS. - (Algo sucio). AT-2113a; T-2442a. MBC-. - -
1 Pesseta. - 22 Maig 1937. - C.M. de RIBES DEL PENEDÈS. - (Algo sucio). AT-2113a; T-2442a. MBC-. - -

50 Cèntims. - 22 Maig 1937. - C.M. de RIBES DEL PENEDÈS. - AT-2114; T-2443. MBC. - -6883 - 50 Cèntims. - 22 Maig 1937. - C.M. de RIBES DEL PENEDÈS. - AT-2114; T-2443. MBC. - -
50 Cèntims. - 22 Maig 1937. - C.M. de RIBES DEL PENEDÈS. - AT-2114; T-2443. MBC. - -

25 Cèntims. - 22 Maig 1937. - C.M. de RIBES DEL PENEDÈS. - (Sucio). AT-2115; T-2444. MBC-. - -6884 - 25 Cèntims. - 22 Maig 1937. - C.M. de RIBES DEL PENEDÈS. - (Sucio). AT-2115; T-2444. MBC-. - -
25 Cèntims. - 22 Maig 1937. - C.M. de RIBES DEL PENEDÈS. - (Sucio). AT-2115; T-2444. MBC-. - -

25 Cèntims. - 22 Maig 1937. - C.M. de RIBES DE PENEDÈS. - (Manchas de óxido). ESCASO. AT-2115; T-2446885 - 25 Cèntims. - 22 Maig 1937. - C.M. de RIBES DE PENEDÈS. - (Manchas de óxido). ESCASO. AT-2115; T-244
25 Cèntims. - 22 Maig 1937. - C.M. de RIBES DE PENEDÈS. - (Manchas de óxido). ESCASO. AT-2115; T-2444. MBC-. - -