25 Cèntims. - Abril 1937. - C.M. DE LA VILA D´EMPORI. - Escaso. AT-929; T-1067. MBC+. - -6696 - 25 Cèntims. - Abril 1937. - C.M. DE LA VILA D´EMPORI. - Escaso. AT-929; T-1067. MBC+. - -
25 Cèntims. - Abril 1937. - C.M. DE LA VILA D´EMPORI. - Escaso. AT-929; T-1067. MBC+. - -

Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. - C.M. L´ ESCALA. - AT-930,931; T-1068, 1069. EBC a EBC+. -6697 - Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. - C.M. L´ ESCALA. - AT-930,931; T-1068, 1069. EBC a EBC+. -
Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. - C.M. L´ ESCALA. - AT-930,931; T-1068, 1069. EBC a EBC+. - -

1 Pesseta. - 2 Juliol 1937. - Aj. d´ESPINELVES. - ESCASO. AT-945a; T-1082. MBC-. - -6698 - 1 Pesseta. - 2 Juliol 1937. - Aj. d´ESPINELVES. - ESCASO. AT-945a; T-1082. MBC-. - -
1 Pesseta. - 2 Juliol 1937. - Aj. d´ESPINELVES. - ESCASO. AT-945a; T-1082. MBC-. - -

50 Cèntims. - 2 Juliol 1937. - Aj. d´ESPINELVES. - (Pequeña rotura). AT-946; T-1083. MBC. - -6699 - 50 Cèntims. - 2 Juliol 1937. - Aj. d´ESPINELVES. - (Pequeña rotura). AT-946; T-1083. MBC. - -
50 Cèntims. - 2 Juliol 1937. - Aj. d´ESPINELVES. - (Pequeña rotura). AT-946; T-1083. MBC. - -

50 Cèntims. - 2 Juliol 1937. - Aj. d´ESPINELVES. - (Pequeñas roturas). ESCASO. AT-946a; T-1083. MBC-6700 - 50 Cèntims. - 2 Juliol 1937. - Aj. d´ESPINELVES. - (Pequeñas roturas). ESCASO. AT-946a; T-1083. MBC-
50 Cèntims. - 2 Juliol 1937. - Aj. d´ESPINELVES. - (Pequeñas roturas). ESCASO. AT-946a; T-1083. MBC-. - -

1 Pesseta. - 1937. - Aj. d´ ESPLUGUES. - AT-958; T-1100. EBC-. - -6701 - 1 Pesseta. - 1937. - Aj. d´ ESPLUGUES. - AT-958; T-1100. EBC-. - -
1 Pesseta. - 1937. - Aj. d´ ESPLUGUES. - AT-958; T-1100. EBC-. - -

Lote 2 billetes 50 Cèntims. - Juny y Octubre 1937. - Aj. de FARNERS de la SELVA. - AT-992, 994; T-116702 - Lote 2 billetes 50 Cèntims. - Juny y Octubre 1937. - Aj. de FARNERS de la SELVA. - AT-992, 994; T-11
Lote 2 billetes 50 Cèntims. - Juny y Octubre 1937. - Aj. de FARNERS de la SELVA. - AT-992, 994; T-1146, 1148. MBC- y MBC+. - -

Lote 3 billetes 25 i 50 Cèntims i 1 Pesseta. - 6 Juliol 1937. - Aj. de LA FATARELLA. - AT-997/99; T-6703 - Lote 3 billetes 25 i 50 Cèntims i 1 Pesseta. - 6 Juliol 1937. - Aj. de LA FATARELLA. - AT-997/99; T-
Lote 3 billetes 25 i 50 Cèntims i 1 Pesseta. - 6 Juliol 1937. - Aj. de LA FATARELLA. - AT-997/99; T-1156/58. MBC/MBC+. - -

Lote de 2 billetes de 10 i 15 Cèntims. - Ay. de FIGUERAS. - AT-1008/09; T-1283/84. MBC+/EBC. - -6704 - Lote de 2 billetes de 10 i 15 Cèntims. - Ay. de FIGUERAS. - AT-1008/09; T-1283/84. MBC+/EBC. - -
Lote de 2 billetes de 10 i 15 Cèntims. - Ay. de FIGUERAS. - AT-1008/09; T-1283/84. MBC+/EBC. - -

50 Cèntims. - Març 1937. - Aj. de FIGUEROLA D´ORCAU. - (Doblez central reforzada). MUY RARO. AT-10116705 - 50 Cèntims. - Març 1937. - Aj. de FIGUEROLA D´ORCAU. - (Doblez central reforzada). MUY RARO. AT-1011
50 Cèntims. - Març 1937. - Aj. de FIGUEROLA D´ORCAU. - (Doblez central reforzada). MUY RARO. AT-1011; T-1181. MBC-. - -