50 Cèntims. - 1937. - Aj. d´ALMOSTER. - Cartón. Sin tampón al dorso. RARO. AT-126c; T-171. SC. - -6536 - 50 Cèntims. - 1937. - Aj. d´ALMOSTER. - Cartón. Sin tampón al dorso. RARO. AT-126c; T-171. SC. - -
50 Cèntims. - 1937. - Aj. d´ALMOSTER. - Cartón. Sin tampón al dorso. RARO. AT-126c; T-171. SC. - -

25 Cèntims. - 1937. - Aj. d´ALMOSTER. - Cartón. RARO. AT-127; T-172. MBC. - -6537 - 25 Cèntims. - 1937. - Aj. d´ALMOSTER. - Cartón. RARO. AT-127; T-172. MBC. - -
25 Cèntims. - 1937. - Aj. d´ALMOSTER. - Cartón. RARO. AT-127; T-172. MBC. - -

50 Cèntims. - 21 Maig 1937. - Aj. d´ALP. - (Roturas restauradas). RARO. AT-130; T-182. BC. - -6538 - 50 Cèntims. - 21 Maig 1937. - Aj. d´ALP. - (Roturas restauradas). RARO. AT-130; T-182. BC. - -

50 Cèntims. - S/F. - Aj. d´ALTAFULLA -. MUY ESCASO. AT-133 ;T-184. MBC-. - -6539 - 50 Cèntims. - S/F. - Aj. d´ALTAFULLA -. MUY ESCASO. AT-133 ;T-184. MBC-. - -
50 Cèntims. - S/F. - Aj. d´ALTAFULLA -. MUY ESCASO. AT-133 ;T-184. MBC-. - -

50 Cèntims. - Junio 1937. - C.M. de AMPOSTA. - AT-156;T-212. EBC-. - -6540 - 50 Cèntims. - Junio 1937. - C.M. de AMPOSTA. - AT-156;T-212. EBC-. - -
50 Cèntims. - Junio 1937. - C.M. de AMPOSTA. - AT-156;T-212. EBC-. - -

1 Pesseta. - 1 Novembre 1937. - C.M. d´ANGLÈS. - Sin sello tampón y los ceros del reverso son más an6541 - 1 Pesseta. - 1 Novembre 1937. - C.M. d´ANGLÈS. - Sin sello tampón y los ceros del reverso son más an

1 Pesseta. - 11 maig 1937. - ANGLÈS. - Cartón. (Sucio). MBC-. - -6542 - 1 Pesseta. - 11 maig 1937. - ANGLÈS. - Cartón. (Sucio). MBC-. - -
1 Pesseta. - 11 maig 1937. - ANGLÈS. - Cartón. (Sucio). MBC-. - -

Lote 2 billets 25 i 50 Cèntims. - 22 Juny 1937. - ANGLÈS. - AT-159/60; T-215/16. MBC+. - -6543 - Lote 2 billets 25 i 50 Cèntims. - 22 Juny 1937. - ANGLÈS. - AT-159/60; T-215/16. MBC+. - -
Lote 2 billets 25 i 50 Cèntims. - 22 Juny 1937. - ANGLÈS. - AT-159/60; T-215/16. MBC+. - -

Lote 2 billetes 25 y 50 Cèntims. - 22 Junio 1937. - MUNICIPI d´ANGLÈS. - (Uno roturas). AT-159,160;T6544 - Lote 2 billetes 25 y 50 Cèntims. - 22 Junio 1937. - MUNICIPI d´ANGLÈS. - (Uno roturas). AT-159,160;T
Lote 2 billetes 25 y 50 Cèntims. - 22 Junio 1937. - MUNICIPI d´ANGLÈS. - (Uno roturas). AT-159,160;T-215,216. BC+ y MBC. - -

Lote 2 billetes 25 i 50 Cèntims. - 9 Novembre 1937. - ANGLES. - AT.162/63; T-218/19. EBC+. - -6545 - Lote 2 billetes 25 i 50 Cèntims. - 9 Novembre 1937. - ANGLES. - AT.162/63; T-218/19. EBC+. - -
Lote 2 billetes 25 i 50 Cèntims. - 9 Novembre 1937. - ANGLES. - AT.162/63; T-218/19. EBC+. - -