22 - Fedeles kupaPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00
23 - DobozdíszPless and Fox
Finomság: AG 800, Bruttó tömeg: 34,4 g, Gramm ár: 58 HUF, KISSé SéRüLT , Starting price: 2000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,000.00
24 - Beduhin harcosPless and Fox
Finomság: AG 800, Bruttó tömeg: 70,2 g, Gramm ár: 7 HUF, PALACKFEDö, KOPOTTAS , Starting price: 500 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 500.00
25 - MelltuPless and Fox
Bruttó tömeg: 7,5 g, Gramm ár: 667 HUF, MIKROMOZAIK, DISZITéSSEL, ZáRSZERKEZET HIáNYOS , Starting price: 5000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 5,000.00
27 - FüggelékPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,000.00
28 - Képtartó függelékPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 6,000.00
29 - KarkötoPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 34,000.00
30 - KarkötoPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00
31 - Igazgyöngy nyakékPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00