Jewelry Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary

Fedeles kupa22 - Fedeles kupa
Pless and Fox
Estimate : 50,000.00

Dobozdísz23 - Dobozdísz
Pless and Fox
Finomság: AG 800, Bruttó tömeg: 34,4 g, Gramm ár: 58 HUF, KISSé SéRüLT , Starting price: 2000 HUF.
Estimate : 2,000.00

Beduhin harcos24 - Beduhin harcos
Pless and Fox
Finomság: AG 800, Bruttó tömeg: 70,2 g, Gramm ár: 7 HUF, PALACKFEDö, KOPOTTAS , Starting price: 500 HUF.
Estimate : 500.00

Melltu25 - Melltu
Pless and Fox
Bruttó tömeg: 7,5 g, Gramm ár: 667 HUF, MIKROMOZAIK, DISZITéSSEL, ZáRSZERKEZET HIáNYOS , Starting price: 5000 HUF.
Estimate : 5,000.00

Gránát melltu26 - Gránát melltu
Pless and Fox
Bruttó tömeg: 7,3 g, Gramm ár: 685 HUF, SéRüLT, JAVITOTT, , Starting price: 5000 HUF.
Estimate : 5,000.00

Függelék27 - Függelék
Pless and Fox
Estimate : 3,000.00

Képtartó függelék28 - Képtartó függelék
Pless and Fox
Estimate : 6,000.00

Karköto29 - Karköto
Pless and Fox
Estimate : 34,000.00

Karköto30 - Karköto
Pless and Fox
Estimate : 70,000.00

Igazgyöngy nyakék31 - Igazgyöngy nyakék
Pless and Fox
Estimate : 20,000.00