22 - Fedeles kupaPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00
23 - DobozdíszPless and Fox
Finomság: AG 800, Bruttó tömeg: 34,4 g, Gramm ár: 58 HUF, KISSé SéRüLT , Starting price: 2000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,000.00
24 - Beduhin harcosPless and Fox
Finomság: AG 800, Bruttó tömeg: 70,2 g, Gramm ár: 7 HUF, PALACKFEDö, KOPOTTAS , Starting price: 500 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 500.00
25 - MelltuPless and Fox
Bruttó tömeg: 7,5 g, Gramm ár: 667 HUF, MIKROMOZAIK, DISZITéSSEL, ZáRSZERKEZET HIáNYOS , Starting price: 5000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 5,000.00
27 - FüggelékPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,000.00
28 - Képtartó függelékPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 6,000.00
29 - KarkötoPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 34,000.00
30 - KarkötoPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00
31 - Igazgyöngy nyakékPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00
32 - SzelencePless and Fox
Bruttó tömeg: 51.23 g, Gramm ár: 390 HUF, VAS, TAUSIROZáSSAL, KOPOTTAS, KB.XX.SZD.ELEJE, , Starting price: 20000 HUF.
33 - KancsóPless and Fox
34 - SzoborPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00
35 - GyuruPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 7,000.00
36 - FüggelékPless and Fox
Bruttó tömeg: 3.95 g, Gramm ár: 253 HUF, *SZECESSZIóS*, KOPOTTAS, , Starting price: 1000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000.00
37 - GyuruPless and Fox
38 - GyuruPless and Fox
39 - GyuruPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 4,000.00
40 - MelltuPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 18,000.00