12 - IróasztalkészletPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00
14 - GyümölcstálPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00
15 - Likorös pohárPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 10,000.00
16 - VázaPless and Fox
Bruttó tömeg: 334.2 g, Gramm ár: 24 HUF, PEST, 1872-1937, FUVOTT, SZINTELEN, üVEG TESTTEL, AG PEREMMEL , Starting price: 8000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 8,000.00
17 - BonbonierPless and Fox
PEST 1872-1937, D.T. MESTER, VéSETT éVSZáMMAL, CSISZOLT, SZINTELEN üVEGGEL KOMB., AG PEREMMEL, , Starting price: 6000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 6,000.00
18 - Zsidó ünnepekPless and Fox
KASS JáNOS, 14 DB RéZKARCA, EREDETI MAPPáJáBAN, XXV/14 SZ. , Starting price: 190000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 190,000.00
19 - TálkaPless and Fox
Finomság: AG 800, Bruttó tömeg: 227.2 g, Gramm ár: 62 HUF, BP.1937-65., KOHN ANDOR, , Starting price: 14000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 14,000.00
20 - Gyertyatartó párPless and Fox
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00
21 - TálPless and Fox
Bruttó tömeg: 201.5 g, Gramm ár: 60 HUF, BP.1937-65., KOHN ANDOR, KISSé KARCOS, HORPADTAS , Starting price: 12000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00