International Auction Nr. 118 - Session 1

Auction CurrencyBEF Auction LocationBelgium In Person PreviewFrom May 8th till March 15th, Daily from 10-12u. and from 14-20 u.

De Vuyst
ALFONS PROOST 1880-1957 Belgische School WINTERS TAFEREEL EURO 750 - 950 Doek - Sig. - 31,5 x 48
Quantity : 1 | Estimate : 750.00 - 950.00

L'ORACLE...302 - L'ORACLE...
De Vuyst
PUGI L'ORACLE EURO 1.200 - 1.400 Sculptuur - Wit Marmer - Sig. - H.59 Br.23
Quantity : 1 | Estimate : 1,200.00 - 1,400.00

De Vuyst
HENRI RAMAH 1887-1947 Belgische School ZELFPORTRET (CA. 1946) EURO 1.200 - 1.400 Doek - 92 x 70 N.I. Beschadigingen Lit.: wordt

De Vuyst
ARMAND RASSENFOSSE 1862-1934 Belgische School ZITTEND NAAKT EURO 800 - 1.000 Sanguinetekening - Monogramstempel - 29 x 17,5
Quantity : 1 | Estimate : 800.00 - 1,000.00

De Vuyst
ROGER RAVEEL 1921- Belgische School NAAKT EN VIERKANT EURO 2.200 - 2.600 Acryl en potlood op papier - Sig. - 18 x 23 (zie afbeelding)
Quantity : 1 | Estimate : 2,200.00 - 2,600.00

De Vuyst
ROGER RAVEEL 1921- Belgische School VADER RAVEEL WANDELT TWEEMAAL LANGS EEN MUURTJE EURO 1.200 - 1.400 Lot van 2 kleurzeefdrukken - Dipti

De Vuyst
ROGER RAVEEL 1921- Belgische School WIT VERTIKAAL VLAK EN MAN EURO 500 - 600 Ets - Sig. met potlood - 36/40 - 39,5 x 29,8
Quantity : 1 | Estimate : 500.00 - 600.00

De Vuyst
ROGER RAVEEL 1921- Belgische School HANDPALMEN (1997) EURO 500 - 600 Ets - Sig. met potlood 1997 - 12/30 - 29,9 x 39,5

DE MUUR...309 - DE MUUR...
De Vuyst
ROGER RAVEEL 1921- Belgische School DE MUUR EURO 440 - 480 Kleurlitho - Sig. met potlood - 131/200 55,5 x 75,5 N.I.
Quantity : 1 | Estimate : 440.00 - 480.00

De Vuyst
ROGER RAVEEL 1921- Belgische School RIVIER - MAN MET PET EURO 200 - 300 Lot van 2 etsen - Beide sig. met potlood - 23/50 - 24/50 N.
Quantity : 1 | Estimate : 200.00 - 300.00