International Auction Nr. 118 - Session 1

Auction CurrencyBEF Auction LocationBelgium In Person PreviewFrom May 8th till March 15th, Daily from 10-12u. and from 14-20 u.

De Vuyst
HENRI AURRENS 1873- Franse School LANDSCHAP MET PIJNBOOM EURO 750 - 850 Olieverf op karton - Sig. - 24,5 x 32
Estimate : 750.00 - 850.00

De Vuyst
EMILE BAES 1879-1954 Belgische School SPAANSE VROUW EURO 3.500 - 4.500 Doek - Sig. - 150 x 50 (zie afbeelding)
Estimate : 3,500.00 - 4,500.00

De Vuyst
EMILE BAES 1879-1954 Belgische School BAADSTER LANGS DE ZEE EURO 1.700 - 1.900 Doek - Sig. - 72 x 89 (zie afbeelding)
Estimate : 1,700.00 - 1,900.00

De Vuyst
RACHEL BAES 1912-1985 Belgische School LES ORACLES (1957) EURO 1.200 - 1.600 Doek - Sig. en verso sig. 1957 met titel 100 x 80 (zie
Estimate : 1,200.00 - 1,600.00

De Vuyst
JULES G. BAHIEU 1860- Belgische School KIPPEN OP HET ERF EURO 2.200 - 2.400 Lot van 2 olieverfschilderijen op karton - Sig. 36,5 x 18,
Estimate : 2,200.00 - 2,400.00

De Vuyst
ANTOINE JEAN BAIL 1830-1918 Franse School BIJ DE WIJNPERS EURO 2.700 - 3.000 Doek - Sig. 1862 - 36 x 61 (zie afbeelding)
Estimate : 2,700.00 - 3,000.00

De Vuyst
ROBERTO IRAS BALDESSARI 1894-1965 Italiaanse School VUE DE VENISE EURO 4.500 - 5.500 Doek - Sig. - 60 x 50 (zie afbeelding)
Estimate : 4,500.00 - 5,500.00

De Vuyst
ALFRED BASTIEN 1873-1955 Belgische School STILLEVEN MET ROZEN EURO 550 - 650 Olieverf op karton - Sig. - 35 x 27
Estimate : 550.00 - 650.00

De Vuyst
MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School DEUX LOSANGES AVEC CROIX POURPRE EURO 2.400 - 2.800 Olieverf op karton en collage - Sig.
Estimate : 2,400.00 - 2,800.00

De Vuyst
MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School CONSTRUCTION EURO 2.400 - 2.800 Aquarel en potlood - Sig. 1930 met titel 51,5 x 35<br