International Auction Nr. 118 - Session 1

Auction CurrencyBEF Auction LocationBelgium In Person PreviewFrom May 8th till March 15th, Daily from 10-12u. and from 14-20 u.

STILLEVEN...1 - STILLEVEN...
De Vuyst
JOS ALBERT 1886-1981 Belgische School STILLEVEN EURO 2.800 - 3.300 Doek - Sig. 15 août 1928 - 55 x 46 (zie afbeelding)
Estimate : 2,800.00 - 3,300.00

LE LAPIN...2 - LE LAPIN...
De Vuyst
JOS ALBERT 1886-1981 Belgische School LE LAPIN EURO 2.000 - 2.400 Doek - Sig. 1930 - 70 x 80
Estimate : 2,000.00 - 2,400.00

De Vuyst
JOS ALBERT 1886-1981 Belgische School BLOESEMS VAN EEN JAPANSE KERSELAAR EURO 1.200 - 1.400 Paneel - Sig. - 24,5 x 22,5 Herkomst: rech
Estimate : 1,200.00 - 1,400.00

De Vuyst
JOS ALBERT 1886-1981 Belgische School EMILE ATABLÉ EURO 300 - 350 Pentekening - Sig. - 10 x 17,5 Herkomst: rechtstreeks verworven van
Estimate : 300.00 - 350.00

De Vuyst
PIERRE ALECHINSKY 1927- Belgische School A B C DE CORRESPONDANCE (1987) EURO 800 - 900 Ets en kleurlitho - Op Arches papier - Sig. met po
Estimate : 800.00 - 900.00

De Vuyst
PIERRE ALECHINSKY 1927- Belgische School FRONTIÈRE NATURELLE, + MARGE (1984) EURO 600 - 700 Kleurets en pochoir - Sig. met potlood 1984 m
Estimate : 600.00 - 700.00

De Vuyst
PIERRE ALECHINSKY 1927- Belgische School COMPOSITIE EURO 400 - 500 Kleurlitho - Op Arches papier - Sig. met potlood - e.a. X/XX - 30 x
Estimate : 400.00 - 500.00

De Vuyst
JAN ANTEUNIS 1896-1973 Belgische School MOEDER EN KIND EURO 750 - 850 Sculptuur - Gips - Sig. - H.115 Br.23
Estimate : 750.00 - 850.00

De Vuyst
ANTWERPSE SCHOOL 17DE EEUW DE BERENJACHT EURO 4.000 - 5.000 Paneel - 59 x 81 Vrij naar een compositie van Pieter Paul Rubens Verso spo
Estimate : 4,000.00 - 5,000.00

De Vuyst
ARMAN (ARMAND FERNANDEZ) 1928- Franse School ACCUMULATION DE VOLUTES EURO 1.700 - 2.000 Sculptuur - Brons - Gepolijst Sig. - Met insch
Estimate : 1,700.00 - 2,000.00

De Vuyst
HENRI AURRENS 1873- Franse School LANDSCHAP MET PIJNBOOM EURO 750 - 850 Olieverf op karton - Sig. - 24,5 x 32
Estimate : 750.00 - 850.00

De Vuyst
EMILE BAES 1879-1954 Belgische School SPAANSE VROUW EURO 3.500 - 4.500 Doek - Sig. - 150 x 50 (zie afbeelding)
Estimate : 3,500.00 - 4,500.00

De Vuyst
EMILE BAES 1879-1954 Belgische School BAADSTER LANGS DE ZEE EURO 1.700 - 1.900 Doek - Sig. - 72 x 89 (zie afbeelding)
Estimate : 1,700.00 - 1,900.00

De Vuyst
RACHEL BAES 1912-1985 Belgische School LES ORACLES (1957) EURO 1.200 - 1.600 Doek - Sig. en verso sig. 1957 met titel 100 x 80 (zie
Estimate : 1,200.00 - 1,600.00

De Vuyst
JULES G. BAHIEU 1860- Belgische School KIPPEN OP HET ERF EURO 2.200 - 2.400 Lot van 2 olieverfschilderijen op karton - Sig. 36,5 x 18,
Estimate : 2,200.00 - 2,400.00

De Vuyst
ANTOINE JEAN BAIL 1830-1918 Franse School BIJ DE WIJNPERS EURO 2.700 - 3.000 Doek - Sig. 1862 - 36 x 61 (zie afbeelding)
Estimate : 2,700.00 - 3,000.00

De Vuyst
ROBERTO IRAS BALDESSARI 1894-1965 Italiaanse School VUE DE VENISE EURO 4.500 - 5.500 Doek - Sig. - 60 x 50 (zie afbeelding)
Estimate : 4,500.00 - 5,500.00

De Vuyst
ALFRED BASTIEN 1873-1955 Belgische School STILLEVEN MET ROZEN EURO 550 - 650 Olieverf op karton - Sig. - 35 x 27
Estimate : 550.00 - 650.00

De Vuyst
MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School DEUX LOSANGES AVEC CROIX POURPRE EURO 2.400 - 2.800 Olieverf op karton en collage - Sig.
Estimate : 2,400.00 - 2,800.00

De Vuyst
MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School CONSTRUCTION EURO 2.400 - 2.800 Aquarel en potlood - Sig. 1930 met titel 51,5 x 35<br

De Vuyst
MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School ARCHITECTURE EURO 1.200 - 1.400 Gouache en aquarel - Sig. 1984 - 21 x 29,5 Met certif

De Vuyst
MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School LE CERF-VOLANT EURO 1.000 - 1.200 Gouache, pastel en kleurpotlood - Monogram 1985 me
Estimate : 1,000.00 - 1,200.00

De Vuyst
HUBERT BELLIS 1831-1902 Belgische School STILLEVEN MET GELE ROZEN EURO 1.800 - 2.000 Doek - Sig. - 30 x 45 (zie afbeelding)
Estimate : 1,800.00 - 2,000.00

De Vuyst
HUBERT BELLIS 1831-1902 Belgische School STILLEVEN MET BLOEMEN EN DRUIVEN EURO 1.600 - 1.800 Doek - Sig. - 36 x 49 (zie afbeelding)
Estimate : 1,600.00 - 1,800.00

De Vuyst
MIGUEL ORTIZ BERROCAL 1933- Spaanse School RICHELIEU (1968-1973) (OPUS 115) - HOMENAJE A EURO 3.300 - 3.800 PAOLO MARZOTTO Sculptuur -
Estimate : 3,300.00 - 3,800.00

De Vuyst
MIGUEL ORTIZ BERROCAL 1933- Spaanse School LE BENJAMIN (1989) (OPUS 344) EURO 1.100 - 1.200 Sculptuur - Kunsthars - 5 elementen Sig. -
Estimate : 1,100.00 - 1,200.00

De Vuyst
MIGUEL ORTIZ BERROCAL 1933- Spaanse School CHRISTINA (OPUS 112) (1969-1970) EURO 600 - 700 Sculptuur - Vernikkeld metaal - 25-delig Si
Estimate : 600.00 - 700.00

De Vuyst
MIGUEL ORTIZ BERROCAL 1933- Spaanse School MANYMOREHORSES (1976-1979) (OPUS 166) EURO 800 - 1.000 Sculptuur bestaande uit 2 onafhankelijk
Estimate : 800.00 - 1,000.00

De Vuyst
MIGUEL ORTIZ BERROCAL 1933- Spaanse School TORSO VERONA (1980) (OPUS 173) EURO 440 - 480 Sculptuur - Juweel - Medaille met basreliëf - Br
Estimate : 440.00 - 480.00

De Vuyst
MIGUEL ORTIZ BERROCAL 1933- Spaanse School PETITE RAPSODIE DE LA MAIN (1969) EURO 800 - 1.000 Kunstalbum omvat 5 reliëfdrukken op plastie
Estimate : 800.00 - 1,000.00

De Vuyst
ROLAND BIERGE 1922-1992 Franse School BOUQUET AU TABOURET SUR FOND BLANC EURO 800 - 1.000 Doek - Sig. en verso sig. 29 mai 1966 met titel
Estimate : 800.00 - 1,000.00

De Vuyst
Estimate : 800.00 - 1,000.00

LE JARDIN...33 - LE JARDIN...
De Vuyst
ROLAND BIERGE 1922-1992 Franse School LE JARDIN EURO 300 - 450 Kleurlitho - Op Arches papier - Sig. met potlood - 1/4 - Staat van kleu
Estimate : 300.00 - 450.00

De Vuyst
JEAN BILQUIN 1938- Belgische School COMPOSITIE EURO 1.600 - 1.800 Doek - Sig. - 200 x 248 (zie afbeelding)

De Vuyst
JEAN BILQUIN 1938- Belgische School COMPOSITIE MET TWEE FIGUREN (1987) EURO 1.200 - 1.500 Doek - Sig. en verso sig. november '87 - 172 x
Estimate : 1,200.00 - 1,500.00

De Vuyst
ALFONS BLOMME 1889-1979 Belgische School BOTEN IN DE HAVEN EURO 240 - 280 Doek - Sig. - 43,5 x 44,5
Estimate : 240.00 - 280.00

De Vuyst
JACQUES BOERO 19DE EEUW Italiaanse School MARIE ANTOINETTE EURO 2.800 - 3.000 Sculptuur - Brons - Bruine patina - Sig. H.72 Br.27,5<br
Estimate : 2,800.00 - 3,000.00

De Vuyst
ANDRÉ BOGAERT 1920-1986 Belgische School COMPOSITIE EURO 400 - 500 Assemblage op paneel - Diverse materialen - Verso sig. - 152 x 123
Estimate : 400.00 - 500.00

De Vuyst
GASTON BOGAERT 1918- Belgische School VOYAGE AU LONG COURS EURO 800 - 1.000 Paneel - Sig. en verso sig. 1983 met tekst 61 x 50
Estimate : 800.00 - 1,000.00

De Vuyst
GASTON BOGAERT 1918- Belgische School LE DÉMON DES PLAGES EURO 600 - 800 Paneel - Sig. en verso sig. '79 met tekst 50 x 40
Estimate : 600.00 - 800.00

De Vuyst
BRAM BOGART 1921- Belgische School BLAUW EN WIT (1998) EURO 1.100 - 1.300 Reliëf - Keramiek Sig. '98 en verso stempel "F. Delille Pari
Estimate : 1,100.00 - 1,300.00

De Vuyst
BRAM BOGART 1921- Belgische School ROOD EN ZWART EURO 1.100 - 1.300 Reliëf - Keramiek Sig. '98 en verso stempel "F. Delille Paris 42.F

De Vuyst

De Vuyst

De Vuyst
ANNE BONNET 1908-1960 Belgische School GEZICHT TE AVIGNON (1937) EURO 1.400 - 1.600 Doek - Sig. '37 - 50 x 60 (zie afbeelding)
Estimate : 1,400.00 - 1,600.00

De Vuyst
BERNARD LOUIS BORIONE 1865- Franse School LE CARDINAL AMATEUR D'ART EURO 1.800 - 2.000 Aquarel - Sig. 1897 - 26,5 x 21 (zie afbeelding

De Vuyst
PROSPER BOSTEELS 1881-1964 Belgische School HUIZEN IN DE SNEEUW EURO 200 - 300 Doek - Sig. - 50 x 41

De Vuyst
GASTON BOUCART 1878-1962 Franse School MOULIN À PONT-AVEN EURO 1.100 - 1.300 Doek - Sig. - 50 x 66

De Vuyst
JULES BOULEZ 1889-1960 Belgische School STILLEVEN MET BLOEMEN EURO 1.200 - 1.400 Doek - Sig. - 72 x 61

De Vuyst
CHRISTINE BOUMEESTER 1904-1971 Hollandse School ABSTRACTION (1951) EURO 800 - 1.000 Doek - Sig. '51 en verso sig. Paris - 33 x 55 (zie
Estimate : 800.00 - 1,000.00