International Auction Nr. 118 - Session 1

Auction CurrencyBEF Auction LocationBelgium In Person PreviewFrom May 8th till March 15th, Daily from 10-12u. and from 14-20 u.

De Vuyst
DE TROY 19DE EEUW RUSTENDE REIZIGERS EURO 1.200 - 1.500 Paneel - Sig. 1832 - 70 x 50
Estimate : 1,200.00 - 1,500.00

De Vuyst
LÉON DEVOS 1897-1974 Belgische School NATURE MORTE AU BOUQUET - STILLEVEN MET BLOEMEN EURO 1.800 - 2.000 Doek - Sig. - 60 x 50 (zie af
Estimate : 1,800.00 - 2,000.00

De Vuyst
PIERRE DEVOS 1917-1972 Belgische School LA CABINE EURO 750 - 850 Doek - Sig. '69 - 90 x 60
Estimate : 750.00 - 850.00

De Vuyst
PROSPER DE WIT 1860-1947 Belgische School GEZICHT TE VEURNE EURO 800 - 1.000 Paneel - Sig. Furnes - 26,5 x 19
Estimate : 800.00 - 1,000.00

De Vuyst
KAREL DIERICKX 1940- Belgische School SECRETELY RELATION EURO 1.600 - 1.800 Doek - Sig. 1988 en verso sig. 1988 met titel 180 x 160<br
Estimate : 1,600.00 - 1,800.00

De Vuyst
KAREL DIERICKX 1940- Belgische School LARYLIGHT (3) (1986) EURO 1.200 - 1.400 Doek - Verso sig. met titel 1986 - 100 x 100 N.I. Ver
Estimate : 1,200.00 - 1,400.00

De Vuyst
KAREL DIERICKX 1940- Belgische School COMPOSITIE EURO 700 - 800 Doek - Sig. - 55 x 45
Estimate : 700.00 - 800.00

De Vuyst
JIRI GEORG DOKOUPIL 1954- Tsjechische School DOKOUPIL. ARBEITEN 1981-1984 (1984) EURO 550 - 650 Multiple - Boek en diverse materialen
Estimate : 550.00 - 650.00

De Vuyst
OSCAR MANUEL DOMINGUEZ 1906-1958 Spaanse School ZONDER TITEL EURO 400 - 500 Kleurlitho - Op Marais pur fil papier - Sig. met p otlood
Estimate : 400.00 - 500.00

De Vuyst
MARTHE DONAS 1885-1967 Belgische School COMPOSITION EURO 2.200 - 2.400 Olieverf op karton - Sig. en verso sig. 1958 met t ekst - 35 x
Estimate : 2,200.00 - 2,400.00

De Vuyst
HUGO DUCHATEAU 1938- Belgische School COMPOSITIE EURO 750 - 950 Pastel en potlood - Sig. 1976 - 105 x 75
Estimate : 750.00 - 950.00

De Vuyst
MAURICE DUPUIS 1882-1959 Belgische School STILLEVEN (1917) EURO 900 - 1.000 Doek op paneel - Sig. '17 - 23 x 28
Estimate : 900.00 - 1,000.00

De Vuyst
JACQUES-JOSEPH EECKHOUT 1793-1861 Belgische School HET AFSCHEID EURO 2.000 - 3.000 Paneel - Sig. 1836 - 84,5 x 67 (zie afbeelding)
Estimate : 2,000.00 - 3,000.00

De Vuyst
EMILE EISMAN-SEMENOWSKY 0000-1911 Poolse School JONGE VROUW MET ROZEN EURO 3.000 - 4.000 Paneel - Sig. Paris - 32 x 24,5 (zie afbeeldi
Estimate : 3,000.00 - 4,000.00

De Vuyst
JAMES ENSOR 1860-1949 Belgische School AMOURS DE CHIENS EURO 4.400 - 5.500 Kleurtekening - Sig. met tekst - 17,3 x 11,7 Met certificaa
Estimate : 4,400.00 - 5,500.00

De Vuyst
JAMES ENSOR 1860-1949 Belgische School L'ARTISTE PAR LUI-MÊME (1886) EURO 2.000 - 2.400 Ets - Op Japans papier - 1e staat op 2 - 10 x 7<b
Estimate : 2,000.00 - 2,400.00

De Vuyst
JAMES ENSOR 1860-1949 Belgische School ACACIA (1888) EURO 600 - 800 Drogenaald - Op Japans papier - Sig. met potlood 1 888 - Sig. in p
Estimate : 600.00 - 800.00

De Vuyst
JAMES ENSOR 1860-1949 Belgische School COUP DE VENT À LA LISIÈRE (1888) EURO 1.600 - 1.800 Ets - Op Japans papier - Sig. met potlood - Si

De Vuyst
Estimate : 4,000.00 - 5,000.00

De Vuyst
JAMES ENSOR 1860-1949 Belgische School LE PONT DU BOIS À OSTENDE (1889) EURO 1.100 - 1.400 Ets - Op Chinees papier - Sig. met potlood 188
Estimate : 1,100.00 - 1,400.00

De Vuyst
JAMES ENSOR 1860-1949 Belgische School ASSEMBLÉE DANS UN PARC (1891) EURO 15.000 - 17.000 Ets - Op Keizerlijk Japans papier - Sig. in pla
Estimate : 15,000.00 - 17,000.00

De Vuyst
JAMES ENSOR 1860-1949 Belgische School LADY GODIVA (1933) EURO 10.000 - 12.000 Drogenaald - Op Holland Vergé papier - Sig. met po tloo
Estimate : 10,000.00 - 12,000.00

De Vuyst
MAURICE ESTÈVE 1904- Franse School COMPOSITIE'S (1948) EURO 1.600 - 1.800 Lot van 2 aquarellen en collage - Beide sig. en 1 verso sig.

De Vuyst
EDGAR FARASYN 1858-1938 Belgische School HET BINNENHALEN VAN DE BOOT (KATWIJK) (CA. 1890) EURO 3.300 - 3.600 Doek - Sig. - 60 x 80 (zi
Estimate : 3,300.00 - 3,600.00

De Vuyst
JULIUS FEHR CA.1860-1900 Duitse School WACHTEND OP DE TREIN EURO 2.600 - 3.000 Doek - Sig. - 52 x 36 (zie afbeelding)
Estimate : 2,600.00 - 3,000.00

De Vuyst
GUSTAVE FLASSCHOEN 1868-1940 Belgische School HET BRUGJE (CA. 1900) EURO 2.700 - 3.000 Doek - Sig. - 65 x 54,5 (zie afbeelding)
Estimate : 2,700.00 - 3,000.00

De Vuyst
GUSTAVE FLASSCHOEN 1868-1940 Belgische School GEZICHT TE BOE SAADA, ALGERIJE EURO 1.100 - 1.300 Doek op karton - Sig. en verso tekst - 23
Estimate : 1,100.00 - 1,300.00

De Vuyst
MICHEL FOUAT 1939- Belgische School COMPOSITIE MET HOOFD EN NAAKT EURO 400 - 500 Doek - Sig. - 120 x 120 Beschadiging
Estimate : 400.00 - 500.00

De Vuyst
LÉON FRÉDÉRIC 1856-1940 Belgische School DE HOOIZOLDER EURO 250 - 350 Pastel en houtskool - Sig. - 35 x 46 Herkomst: oude verzam. Geor
Estimate : 250.00 - 350.00

De Vuyst
JEAN-JACQUES GAILLIARD 1890-1976 Belgische School LES PEINTRES À LA MER EURO 3.300 - 3.800 Doek op paneel - Sig. en verso sig. met titel<
Estimate : 3,300.00 - 3,800.00

De Vuyst
JEAN-JACQUES GAILLIARD 1890-1976 Belgische School ENTRAÎNEMENT POUR LE CHAMPIONNAT DU SOMMEIL EURO 2.200 - 2.400 Doek op paneel - Sig. me

De Vuyst
NINA GALAY-CHARBONNEL 19DE EEUW Franse School VUE SUR LE PARC DU LUXEMBOURG À PARIS EURO 1.400 - 1.600 Pastel - Sig. - 36 x 53
Estimate : 1,400.00 - 1,600.00

De Vuyst
NINA GALAY-CHARBONNEL 19DE EEUW Franse School BASSIN AU JARDIN DU LUXEMBOURG À PARIS EURO 1.400 - 1.600 Pastel - Sig. - 54 x 37

DE LENTE...184 - DE LENTE...
De Vuyst
JAN ANTON GAREMYN 1712-1799 Vlaamse School DE LENTE EURO 3.000 - 4.000 Doek - 137 x 115 OMGEVING VAN (zie afbeelding)

De Vuyst
ADRIEN ETIENNE GAUDEZ 1845-1902 Franse School PASTORALE WATTEAU EURO 2.500 - 3.000 Sculptuur - Brons - Bruine patina - Op marmeren so
Estimate : 2,500.00 - 3,000.00

De Vuyst
VIC GENTILS 1919-1997 Belgische School COMPOSITIE (1963) EURO 3.000 - 4.000 Reliëf - Pianovilt op hout - Verso sig. '63 80 x 50 x 2,5<

HET BEEN...187 - HET BEEN...
De Vuyst
GILLES GHEZ 1945- Belgische School HET BEEN EURO 650 - 750 Sculptuur - Diverse materialen - 48 x 73,5 x 17
Estimate : 650.00 - 750.00

De Vuyst
VICTOR GILSOUL 1867-1939 Belgische School À NIEUPORT EURO 1.250 - 1.600 Paneel - Sig. en verso titel - 36,5 x 47 (zie afbeelding)
Estimate : 1,250.00 - 1,600.00

De Vuyst
VICTOR GILSOUL 1867-1939 Belgische School CHAPELLE AU BORD DE L'ESCAUT (VLASSENBROEK) EURO 1.250 - 1.600 Paneel - Sig. - 36,5 x 47 Ten

De Vuyst
KARINE GIRARD GEB.1959/65? Franse School ÉLÉGANTES ET CALÈCHE DANS LES RUES DE PARIS EURO 2.500 - 3.500 Doek - Sig. - 46 x 55,5
Estimate : 2,500.00 - 3,500.00

De Vuyst
KARINE GIRARD GEB.1959/65? Franse School ÉLÉGANTE PRÈS D'UNE CALÈCHE EURO 1.000 - 1.200 Doek - Sig. - 27 x 22
Estimate : 1,000.00 - 1,200.00

De Vuyst
PIETER GORUS 1881-1941 Belgische School ZOMERLANDSCHAP MET BEEK EURO 3.000 - 3.800 Doek - Sig. - 101 x 80 Herkomst: rechtstreeks verwo
Estimate : 3,000.00 - 3,800.00

De Vuyst
PIETER GORUS 1881-1941 Belgische School HERFSTLANDSCHAP EURO 2.200 - 2.500 Doek - Sig. - 90 x 70
Estimate : 2,200.00 - 2,500.00

De Vuyst
PIETER GORUS 1881-1941 Belgische School LANDSCHAP MET WITTE VILLA EURO 550 - 650 Olieverf op karton - Sig. - 27,5 x 37
Estimate : 550.00 - 650.00

De Vuyst
MAURICE HAGEMANS 1852-1917 Belgische School BOOTJE OP DE MAAS BIJ AVOND EURO 2.400 - 2.800 Paneel - Sig. - 27 x 42 (zie afbeelding)
Estimate : 2,400.00 - 2,800.00

De Vuyst
ANDRÉ HALLET 1890-1959 Belgische School CAP FERRAT. JARDIN DE LA COMTESSE DE BRETEUIL EURO 1.400 - 1.600 (1919) Olieverf op karton - S

De Vuyst
ANDRÉ HALLET 1890-1959 Belgische School LES REMOUS AU LAC KIVU, KISENGI EURO 1.400 - 1.600 Paneel - Sig. - 30,5 x 40 Verso certificaat

De Vuyst
PAUL HÉMERY 1921- Franse School EQUATION (1972) EURO 1.250 - 1.500 Doek - Sig. en verso sig. '72 met titel 100 x 100 Verso etiket t
Estimate : 1,250.00 - 1,500.00

De Vuyst
JOS HENDRICKX 1906-1971 Belgische School ZITTEND NAAKT EURO 350 - 450 Aquarel en O.I. inkt - Monogramstempel - 108 x 70
Estimate : 350.00 - 450.00

De Vuyst
BARBARA HEPWORTH 1903-1975 Engelse School COMPOSITIE MET CIRKEL EURO 400 - 460 Kleurlitho - Sig. met potlood - 40/90 - 52 x 74
Estimate : 400.00 - 460.00