50 Cèntims. 2 Maig 1937. SINDICAT AGRÍCOLA SOLIVELLA. (Sucio). RARO. MBC-.7367 - 50 Cèntims. 2 Maig 1937. SINDICAT AGRÍCOLA SOLIVELLA. (Sucio). RARO. MBC-.
50 Cèntims. 2 Maig 1937. SINDICAT AGRÍCOLA SOLIVELLA. (Sucio). RARO. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

25 Cèntims. 2 Maig 1937. SINDICAT AGRÍCOLA SOLIVELLA. RARO. MBC+.7368 - 25 Cèntims. 2 Maig 1937. SINDICAT AGRÍCOLA SOLIVELLA. RARO. MBC+.
25 Cèntims. 2 Maig 1937. SINDICAT AGRÍCOLA SOLIVELLA. RARO. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

25 Cèntims. 2 Maig 1937. SINDICAT AGRÍCOLA SOLIVELLA. (Sucio. Roturas). RARO. MBC-.7369 - 25 Cèntims. 2 Maig 1937. SINDICAT AGRÍCOLA SOLIVELLA. (Sucio. Roturas). RARO. MBC-.
25 Cèntims. 2 Maig 1937. SINDICAT AGRÍCOLA SOLIVELLA. (Sucio. Roturas). RARO. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Setembre 1937. Aj. de SOLSONA. AT-2388/2389; T-2778/2779. 7370 - Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Setembre 1937. Aj. de SOLSONA. AT-2388/2389; T-2778/2779.

Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Desembre 1937. Aj. de SOLSONA. AT-2391/2393. EBC a SC.7371 - Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Desembre 1937. Aj. de SOLSONA. AT-2391/2393. EBC a SC.
Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Desembre 1937. Aj. de SOLSONA. AT-2391/2393. EBC a SC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. 1937. C.M. de SORT. ESCASO. AT-2394; T-2784. BC-.7372 - 1 Pesseta. 1937. C.M. de SORT. ESCASO. AT-2394; T-2784. BC-.
1 Pesseta. 1937. C.M. de SORT. ESCASO. AT-2394; T-2784. BC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. 1937. C.M. de SORT. (Reforzado). ESCASO. AT-2394; T-2784. BC-.7373 - 1 Pesseta. 1937. C.M. de SORT. (Reforzado). ESCASO. AT-2394; T-2784. BC-.
1 Pesseta. 1937. C.M. de SORT. (Reforzado). ESCASO. AT-2394; T-2784. BC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

0,50 Pessetes. C.M. de SORT. Número pequeño. ESCASO. AT-2396a; T-2786. MBC.7374 - 0,50 Pessetes. C.M. de SORT. Número pequeño. ESCASO. AT-2396a; T-2786. MBC.
0,50 Pessetes. C.M. de SORT. Número pequeño. ESCASO. AT-2396a; T-2786. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

0,50 Pessetes. C.M. de SORT. (Reforzado). ESCASO. AT-2396; T-2786. BC-.7375 - 0,50 Pessetes. C.M. de SORT. (Reforzado). ESCASO. AT-2396; T-2786. BC-.
0,50 Pessetes. C.M. de SORT. (Reforzado). ESCASO. AT-2396; T-2786. BC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. Març 1937. Aj. de SUDANELL. (Sucio). MUY RARO. AT-2410; T-2800. MBC+.7376 - 1 Pesseta. Març 1937. Aj. de SUDANELL. (Sucio). MUY RARO. AT-2410; T-2800. MBC+.
1 Pesseta. Març 1937. Aj. de SUDANELL. (Sucio). MUY RARO. AT-2410; T-2800. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA