1/2 Escudo. 1786. MADRID. D.V. Cal-778. MBC-.4394 - 1/2 Escudo. 1786. MADRID. D.V. Cal-778. MBC-.
1/2 Escudo. 1786. MADRID. D.V. Cal-778. MBC-. SPANISH MONARCHY: CHARLES III

1/2 Escudo. 1787. MADRID. D.V. Cal-779. MBC+.4395 - 1/2 Escudo. 1787. MADRID. D.V. Cal-779. MBC+.
1/2 Escudo. 1787. MADRID. D.V. Cal-779. MBC+. SPANISH MONARCHY: CHARLES III

1/2 Escudo. 1788. MADRID. M. Cal-781. MBC+.4396 - 1/2 Escudo. 1788. MADRID. M. Cal-781. MBC+.
1/2 Escudo. 1788. MADRID. M. Cal-781. MBC+. SPANISH MONARCHY: CHARLES III

1/2 Escudo. 1759. SEVILLA. J.V. Cal-783. MBC-.4397 - 1/2 Escudo. 1759. SEVILLA. J.V. Cal-783. MBC-.
1/2 Escudo. 1759. SEVILLA. J.V. Cal-783. MBC-. SPANISH MONARCHY: CHARLES III

1/2 Escudo. 1760. SEVILLA. J.V. Cal-784. MBC-.4398 - 1/2 Escudo. 1760. SEVILLA. J.V. Cal-784. MBC-.
1/2 Escudo. 1760. SEVILLA. J.V. Cal-784. MBC-. SPANISH MONARCHY: CHARLES III

1/2 Escudo. 1764. SEVILLA. V.C. Cal-787. MBC-.4399 - 1/2 Escudo. 1764. SEVILLA. V.C. Cal-787. MBC-.
1/2 Escudo. 1764. SEVILLA. V.C. Cal-787. MBC-. SPANISH MONARCHY: CHARLES III

1/2 Escudo. 1765. SEVILLA. V.C. Cal-788. MBC.4400 - 1/2 Escudo. 1765. SEVILLA. V.C. Cal-788. MBC.
1/2 Escudo. 1765. SEVILLA. V.C. Cal-788. MBC. SPANISH MONARCHY: CHARLES III

1/2 Escudo. 1788. SEVILLA. C. Cal-808. MBC+/EBC-.4401 - 1/2 Escudo. 1788. SEVILLA. C. Cal-808. MBC+/EBC-.
1/2 Escudo. 1788. SEVILLA. C. Cal-808. MBC+/EBC-. SPANISH MONARCHY: CHARLES III

1/2 Escudo. 1788. SEVILLA. C. Cal-808. MBC-.4402 - 1/2 Escudo. 1788. SEVILLA. C. Cal-808. MBC-.
1/2 Escudo. 1788. SEVILLA. C. Cal-808. MBC-. SPANISH MONARCHY: CHARLES III

1/2 Escudo. 1788. SEVILLA. C. Cal-808. MBC-.4403 - 1/2 Escudo. 1788. SEVILLA. C. Cal-808. MBC-.