1269 - Lote 3 billetes 0,10, 0,25 y 1 Pesseta. 2 Octubre 1937. Aj. d´ARBÚCIES. (Manchas). AT-178, 180, 181;Soler & Llach
Lote 3 billetes 0,10, 0,25 y 1 Pesseta. 2 Octubre 1937. Aj. d´ARBÚCIES. (Manchas). AT-178, 180, 181; T-233, 235, 236. MBC+ y EBC-.
PAPER ...
Bidding Has ConcludedStart Price : 24.00