2010 Dec 21
2010 Dec 21
2010 Dec 21
39
40
41
42
43
61
62
63
1800 -
25 Cèntims. Juny 1937. Aj. de PENELLES. ESCASO. AT-1801b; T-2085b. MBC+. PAPER MONEY OF THE CI
25 Cèntims. Juny 1937. Aj. de PENELLES. ESCASO. AT-1801b; T-2085b. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
1801 -
50 Cèntims. S/F. C.M. de PERAFITA. ESCASO. AT-1804; T-2088. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR
50 Cèntims. S/F. C.M. de PERAFITA. ESCASO. AT-1804; T-2088. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
1802 -
1 Pesseta. S/F. C.M. de PERAFITA. (Algo sucio. Rotura en canto). ESCASO. AT-1803; T-2087. MBC+.
1 Pesseta. S/F. C.M. de PERAFITA. (Algo sucio. Rotura en canto). ESCASO. AT-1803; T-2087. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
1803 -
1 Pesseta. 6 Juny 1937. Aj. del PERELLÓ. (Roturas). AT-1813; T-2097. MBC-. PAPER MONEY OF THE
1 Pesseta. 6 Juny 1937. Aj. del PERELLÓ. (Roturas). AT-1813; T-2097. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
1804 -
50 Cèntims. 6 Juny 1937. Aj. del PERELLÓ. AT-1814; T-2098. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR:
50 Cèntims. 6 Juny 1937. Aj. del PERELLÓ. AT-1814; T-2098. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
1805 -
Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 2 Maig 1937. Aj. de PERPETUA DE MOGUDA. AT-1815, 1816; T-209
1806 -
Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 19 Abril 1937. C.M. de PI DE LLOBREGAT. AT-1817, 1818; T-210
1807 -
1 Pesseta. Emissió 1937. Aj. de PIERA. (Algo sucio). ESCASO. AT-1819; T-2103. MBC. PAPER MONEY
1 Pesseta. Emissió 1937. Aj. de PIERA. (Algo sucio). ESCASO. AT-1819; T-2103. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
1808 -
1 Pesseta. 17 Juliol 1937. Aj. de PINEDA. (Marcas de adhesivo en reverso). ESCASO. AT-1821; T-2105.
1 Pesseta. 17 Juliol 1937. Aj. de PINEDA. (Marcas de adhesivo en reverso). ESCASO. AT-1821; T-2105. EBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
1809 -
25 Cèntims. 17 Juliol 1937. Aj. de PINEDA. AT-1823; T-1588. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR
25 Cèntims. 17 Juliol 1937. Aj. de PINEDA. AT-1823; T-1588. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
1810 -
1 Pesseta. 2 Agost 1937. Aj. PINEDA DE SEGARRA. (Roturas). AT-1827; T-2113. BC+. PAPER MONEY O
1 Pesseta. 2 Agost 1937. Aj. PINEDA DE SEGARRA. (Roturas). AT-1827; T-2113. BC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
1811 -
Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 25 Maig 1937. Aj. PINEDES DEL LLOBREGAT. AT-1829b, 1830; T-
1812 -
25 Cèntims. S/F. C.M. de PINELL DE BRAI. (Peqeuñas marcas en papel). ESCASO. AT-1840; T-2124. EBC. <
25 Cèntims. S/F. C.M. de PINELL DE BRAI. (Peqeuñas marcas en papel). ESCASO. AT-1840; T-2124. EBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
1813 -
Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 12 Maig 1937. Aj. de PINS DEL VALLÈS. AT-1843, 1844; T-2127,
1814 -
50 Cèntims. 1 Febrer 1937. Aj. de PLANA DE RIUCORP. (Roturas). MUY ESCASO. AT-1856; T-2150. BC+.
50 Cèntims. 1 Febrer 1937. Aj. de PLANA DE RIUCORP. (Roturas). MUY ESCASO. AT-1856; T-2150. BC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
1815 -
1 Pesseta. 1 Febrer 1937. Aj. de PLANA DE RIUCORP. (Manchitas). ESCASO. AT-1857; T-2151. MBC+.
1 Pesseta. 1 Febrer 1937. Aj. de PLANA DE RIUCORP. (Manchitas). ESCASO. AT-1857; T-2151. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
1816 -
50 Cèntims. 1 Febrer 1937. Aj. de PLANA DE RIUCORP. (Reparaciones y roturs). ESCASO. AT-1858; T-2152
1817 -
25 Cèntims. 1 Febrer 1937. Aj. de PLANA DE RIUCORP. Acento agudo en ´Céntims´. (Manchitas). ESCASO.
1818 -
10 Cèntims. S/F. Aj. de PLANA DE RIUCORP. Cartulina. AT-1865; T-2159. MBC. PAPER MONEY OF THE
10 Cèntims. S/F. Aj. de PLANA DE RIUCORP. Cartulina. AT-1865; T-2159. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
1819 -
50 Cèntims. 1 Juliol 1937. Aj. de LES PLANES D´HOSTOLES. AT-1870; T-2168. MBC+. PAPER MONEY OF
50 Cèntims. 1 Juliol 1937. Aj. de LES PLANES D´HOSTOLES. AT-1870; T-2168. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
39
40
41
42
43
61
62
63
1255 Lots in this Session