1352 - Serie 4 billetes 50 Cèntims (2), y 1 Pesseta (2). 10 Maig 1937. C.M. de BERGA. AT-422, 423a, 424, 42Soler & Llach
Serie 4 billetes 50 Cèntims (2), y 1 Pesseta (2). 10 Maig 1937. C.M. de BERGA. AT-422, 423a, 424, 425; T-498, 499a, 500, 501. MBC y MBC+.
PAPE...
Bidding Has ConcludedStart Price : 35.00
1370 - Lote 4 billetes 25, 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta. 25 Agost 1937. Aj. de BLANES. AT-465, 465a, 466, 470Soler & Llach
Lote 4 billetes 25, 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta. 25 Agost 1937. Aj. de BLANES. AT-465, 465a, 466, 470; T-551, 551a, 552, 556. MBC a EBC.
PAPER ...
Bidding Has ConcludedStart Price : 40.00