10 Céntimos. - Guerra Civil. - SINDICAT AGRÍCOL MUNTAGUT. - Latón. Ø 35 mm. (Leves manchitas). L-2236891 - 10 Céntimos. - Guerra Civil. - SINDICAT AGRÍCOL MUNTAGUT. - Latón. Ø 35 mm. (Leves manchitas). L-223

5 Cèntims. - 20 Setembre 1937. - COOPERATIVA VILAFRANQUINA DE FLEQUERS. (VILAFRANCA DEL PENEDÈS). -6892 - 5 Cèntims. - 20 Setembre 1937. - COOPERATIVA VILAFRANQUINA DE FLEQUERS. (VILAFRANCA DEL PENEDÈS). -

Serie 5 fichas 5, 10, 25 Cèntims, 25 y 50 Pessetes. - SINDICAT AGRICOL Y CAIXA RURAL. BISBAL DE FALS6893 - Serie 5 fichas 5, 10, 25 Cèntims, 25 y 50 Pessetes. - SINDICAT AGRICOL Y CAIXA RURAL. BISBAL DE FALS

5 Cèntimos. - S/F. - COOPERATIVA  FLOR DE MAYO MASROIG. - Zinc. ESCASA. L-2638. MBC-. - -6894 - 5 Cèntimos. - S/F. - COOPERATIVA FLOR DE MAYO MASROIG. - Zinc. ESCASA. L-2638. MBC-. - -
COOPERATIVE AND ADVERTISING TOKENS - 5 Cèntimos. - S/F. - COOPERATIVA FLOR DE MAYO MASROIG. - Zinc. ESCASA. L-2638. MBC-. - -

5 Cèntims. - Guerra Civil. - COOPERATIVA POPULAR MASDENVERGE. - Latón. Error MANDENVERGE en anverso.6895 - 5 Cèntims. - Guerra Civil. - COOPERATIVA POPULAR MASDENVERGE. - Latón. Error MANDENVERGE en anverso.

10 Cèntims. - S/F. - LA CONFIANZA CAMPDEVANOLENSE. CAMPDEVANOL. - L-2817. MBC+. - -6896 - 10 Cèntims. - S/F. - LA CONFIANZA CAMPDEVANOLENSE. CAMPDEVANOL. - L-2817. MBC+. - -
COOPERATIVE AND ADVERTISING TOKENS - 10 Cèntims. - S/F. - LA CONFIANZA CAMPDEVANOLENSE. CAMPDEVANOL. - L-2817. MBC+. - -

1 Pesseta. - S/F. - EDMUNDO BEBIE S.A. LA FARGA. LES LLOSSES. - AE. Ø 25 mm. L-2826. EBC. - -6897 - 1 Pesseta. - S/F. - EDMUNDO BEBIE S.A. LA FARGA. LES LLOSSES. - AE. Ø 25 mm. L-2826. EBC. - -
COOPERATIVE AND ADVERTISING TOKENS - 1 Pesseta. - S/F. - EDMUNDO BEBIE S.A. LA FARGA. LES LLOSSES. - AE. Ø 25 mm. L-2826. EBC. - -

50 ¿Cèntims? -. EDMUNDO BEBIE LA FARGA. LES LLOSSES. - Latón. (Golpecitos). ESCASA. L-2830. MBC+. -6898 - 50 ¿Cèntims? -. EDMUNDO BEBIE LA FARGA. LES LLOSSES. - Latón. (Golpecitos). ESCASA. L-2830. MBC+. -

Lote 2 fichas 1 Pesseta. - S/F. - LA ECONÓMICA RIPOLLENSE. RIPOLL. - Ni. Ø 22 mm. (Golpes. Oxidacion6899 - Lote 2 fichas 1 Pesseta. - S/F. - LA ECONÓMICA RIPOLLENSE. RIPOLL. - Ni. Ø 22 mm. (Golpes. Oxidacion

5 Pessetes. - S/F. - LA ECONÓMICA RIPOLLENSE. RIPOLL. - AE. Ø 35 mm. (Golpes. Oxidaciones). L-2860.6900 - 5 Pessetes. - S/F. - LA ECONÓMICA RIPOLLENSE. RIPOLL. - AE. Ø 35 mm. (Golpes. Oxidaciones). L-2860.