71 - Carette, stationshus 647/126, B 24, H 17, 1910-tal, normalt slitage....Ingelmark Antik & Design AB
Carette, stationshus 647/126, B 24, H 17, 1910-tal, normalt slitage. SEK 2.000-2.500
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,000.00 - 2,500.00
72 - Karl Bub Nurnberg, stationshus, L 40, H 16, hus i plat, okant marke, H 13, B 12, normalt slitage....Ingelmark Antik & Design AB
Karl Bub Nurnberg, stationshus, L 40, H 16, hus i plat, okant marke, H 13, B 12, normalt slitage. SEK 400-500
Bidding Has ConcludedEstimate : 400.00 - 500.00
73 - Rocket-boat, spriteldad i originalforpackning, konverterad fran metatabletter? 1920-30-tal, L 23,...Ingelmark Antik & Design AB
Rocket-boat, spriteldad i originalforpackning, konverterad fran metatabletter? 1920-30-tal, L 23, normalt slitage. SEK 1.200-1.500
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,200.00 - 1,500.00
76 - Musse Pigg, Walt Disney Production 1962, mjukplast, pipljud, H 35, slitage....Ingelmark Antik & Design AB
Musse Pigg, Walt Disney Production 1962, mjukplast, pipljud, H 35, slitage. SEK 400-500
77 - Steiff, Chimpans "Jocko", 1950-tal, pipljud fran magen, L 35 (sittande), skada pa ogonbryn och h...Ingelmark Antik & Design AB
Steiff, Chimpans "Jocko", 1950-tal, pipljud fran magen, L 35 (sittande), skada pa ogonbryn och hand. SEK 600-800
Bidding Has ConcludedEstimate : 600.00 - 800.00