43 - Bil, Distler J.D.N 3736, nyckeluppdragen, batteri for lykta, litograferad plat, 1920-tal, L 22, m...Ingelmark Antik & Design AB
Bil, Distler J.D.N 3736, nyckeluppdragen, batteri for lykta, litograferad plat, 1920-tal, L 22, mindre slitage. SEK 2.000-2.500
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,000.00 - 2,500.00
44 - Brandbil, Tipp & Co, nyckeluppdragen, grill och nummerskylt saknas, normalt slitage, L 23....Ingelmark Antik & Design AB
Brandbil, Tipp & Co, nyckeluppdragen, grill och nummerskylt saknas, normalt slitage, L 23. SEK 1.200-1.500
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,200.00 - 1,500.00
45 - Tanks, Marx, nyckeluppdragen, 1920-tal, normalt slitage, L 25,5....Ingelmark Antik & Design AB
Tanks, Marx, nyckeluppdragen, 1920-tal, normalt slitage, L 25,5. SEK 2.000-2.500