Spring Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary

Emod Aurél (1897-1958) Colmirano201 - Emod Aurél (1897-1958) Colmirano
Mû-Terem Gallery
79x88,5 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Emod Starting Price: 350000 HUF.
Start Price : 350,000.00 | Estimate : 350,000.00

Kmetty János (1889-1975) Piheno festo202 - Kmetty János (1889-1975) Piheno festo
Mû-Terem Gallery
46x59 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Kmetty Starting Price: 1800000 HUF.
Start Price : 1,800,000.00 | Estimate : 1,800,000.00

Erdélyi Béla (1891-1955) Folyókanyarulat203 - Erdélyi Béla (1891-1955) Folyókanyarulat
Mû-Terem Gallery
119,5x100 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Erdélyi Starting Price: 550000 HUF.
Start Price : 550,000.00 | Estimate : 550,000.00

Pittner Olivér (1911-1971) Házak a Kereszthegy lábánál, 1937.204 - Pittner Olivér (1911-1971) Házak a Kereszthegy lábánál, 1937.
Mû-Terem Gallery
50,5x71 cm Pasztell, papír Jelezve balra lent: Pittner 937. Starting Price: 600000 HUF.
Start Price : 600,000.00 | Estimate : 600,000.00

Szobotka Imre (1890-1961) Napszámosok205 - Szobotka Imre (1890-1961) Napszámosok
Mû-Terem Gallery
54x65 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Szobotka Starting Price: 1500000 HUF.
Start Price : 1,500,000.00 | Estimate : 1,500,000.00

Aba-Novák Vilmos (1894-1941) Vásár, 1938.206 - Aba-Novák Vilmos (1894-1941) Vásár, 1938.
Mû-Terem Gallery
50x60 cm Tempera, fa Jelezve jobbra lent: V. Aba-Novák V. 1938. Starting Price: 3000000 HUF.
Start Price : 3,000,000.00 | Estimate : 3,000,000.00

Szonyi István (1894-1960) Aktok a szabadban, 1919-1923.207 - Szonyi István (1894-1960) Aktok a szabadban, 1919-1923.
Mû-Terem Gallery
84x129 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Szonyi I. 1919- 1923. Starting Price: 3500000 HUF.
Start Price : 3,500,000.00 | Estimate : 3,500,000.00

Scheiber Hugó (1873-1950) Hazatéro vándor208 - Scheiber Hugó (1873-1950) Hazatéro vándor
Mû-Terem Gallery
60x69 cm Vegyestechnika, papír Jelezve jobbra lent: Scheiber H. Starting Price: 380000 HUF.
Start Price : 380,000.00 | Estimate : 380,000.00

Scheiber Hugó (1873-1950) Esos város209 - Scheiber Hugó (1873-1950) Esos város
Mû-Terem Gallery
30x40 cm Olaj, karton Jelezve jobbra lent: Scheiber Starting Price: 1100000 HUF.
Start Price : 1,100,000.00 | Estimate : 1,100,000.00

Kádár Béla (1877-1956) Stilizált alakok, 1940-es évek210 - Kádár Béla (1877-1956) Stilizált alakok, 1940-es évek
Mû-Terem Gallery
29,5x20 cm Tempera, papír Jelezve jobbra lent: Kádár Béla Starting Price: 800000 HUF.
Start Price : 800,000.00 | Estimate : 800,000.00

Szabó Vladimir (1905-1991) Macskapatróna211 - Szabó Vladimir (1905-1991) Macskapatróna
Mû-Terem Gallery
60x40 cm Olaj, farost Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir Starting Price: 240000 HUF.
Start Price : 240,000.00 | Estimate : 240,000.00

Anna Margit (1913-1991) Emlékezések udvara, 1934.212 - Anna Margit (1913-1991) Emlékezések udvara, 1934.
Mû-Terem Gallery
64x50 cm Tempera, papír Jelezve jobbra lent: Anna Margit 934. Starting Price: 1800000 HUF.

K. Spányi Béla (1852-1914) Nyírfaerdo213 - K. Spányi Béla (1852-1914) Nyírfaerdo
Mû-Terem Gallery
60x70 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: K. Spányi B. Starting Price: 380000 HUF.

Tornyai János (1869-1936) Oszi fák214 - Tornyai János (1869-1936) Oszi fák
Mû-Terem Gallery
36,5x48 cm Olaj, karton Jelezve balra lent: Tornyai Starting Price: 220000 HUF.
Start Price : 220,000.00 | Estimate : 220,000.00

Berkes Antal (1874-1938) Esti körút215 - Berkes Antal (1874-1938) Esti körút
Mû-Terem Gallery
50x70 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Berkes A. Starting Price: 250000 HUF.
Start Price : 250,000.00 | Estimate : 250,000.00

Kernstok Károly (1873-1940) Lovak a vízparton216 - Kernstok Károly (1873-1940) Lovak a vízparton
Mû-Terem Gallery
42x68 cm Akvarell, tus, papír Jelezve jobbra lent: Kernstok Károly Starting Price: 420000 HUF.
Start Price : 420,000.00 | Estimate : 420,000.00

Bene Géza (1900-1960) Aratók, 1928.217 - Bene Géza (1900-1960) Aratók, 1928.
Mû-Terem Gallery
48x56 cm Akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Bene G. 928. Starting Price: 280000 HUF.
Start Price : 280,000.00 | Estimate : 280,000.00

Czóbel Béla (1883-1976) Kertben  218 - Czóbel Béla (1883-1976) Kertben
Mû-Terem Gallery
26x39,5 cm Olaj, papírlemez Jelezve jobbra lent: Czóbel Starting Price: 650000 HUF.
Start Price : 650,000.00 | Estimate : 650,000.00

Koszta József (1861-1949) Orgonás csendélet219 - Koszta József (1861-1949) Orgonás csendélet
Mû-Terem Gallery
47x34 cm Olaj, papírlemez Jelezve jobbra lent: Koszta Starting Price: 3000000 HUF.

Kádár Béla (1877-1956) Fátylas hölgy csendélettel220 - Kádár Béla (1877-1956) Fátylas hölgy csendélettel
Mû-Terem Gallery
81x60 cm Tempera, papír Jelezve középen lent: Kádár Béla Starting Price: 3000000 HUF.

Nemes Lampérth József (1891-1924) Csendélet cserepes növényekkel és tányérral, 1916.221 - Nemes Lampérth József (1891-1924) Csendélet cserepes növényekkel és tányérral, 1916.
Mû-Terem Gallery
58x69 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Nemes Lampérth J. 1916. Starting Price: 15000000 HUF.
Start Price : 15,000,000.00 | Estimate : 15,000,000.00