Spring Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary

Váza mikulásvirággal, Zsolnay, 1902 körül1 - Váza mikulásvirággal, Zsolnay, 1902 körül
Mû-Terem Gallery
Start Price : 650,000.00 | Estimate : 650,000.00

Váza, a szépség kútja , Zsolnay, 1900 körül2 - Váza, a szépség kútja , Zsolnay, 1900 körül
Mû-Terem Gallery
Start Price : 600,000.00 | Estimate : 600,000.00

Váza, horpasztott oldallal, Zsolnay, 1900.3 - Váza, horpasztott oldallal, Zsolnay, 1900.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 480,000.00 | Estimate : 480,000.00

Váza, oroszlános art-deco díszítéssel, Zsolnay, 1910 körül4 - Váza, oroszlános art-deco díszítéssel, Zsolnay, 1910 körül
Mû-Terem Gallery
Start Price : 550,000.00 | Estimate : 550,000.00

Váza, historizáló díszítéssel, Zsolnay, 1885 körül5 - Váza, historizáló díszítéssel, Zsolnay, 1885 körül
Mû-Terem Gallery
Start Price : 140,000.00 | Estimate : 140,000.00

Kancsó, Zsolnay, 1885 körül6 - Kancsó, Zsolnay, 1885 körül
Mû-Terem Gallery
Start Price : 150,000.00 | Estimate : 150,000.00

Virágtartó, térdeplo noalak tálakkal, Gorka Géza, 1932-35.7 - Virágtartó, térdeplo noalak tálakkal, Gorka Géza, 1932-35.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 400,000.00 | Estimate : 400,000.00

Tál, három kolibrifigurával, Gorka Géza, 1932-36.8 - Tál, három kolibrifigurával, Gorka Géza, 1932-36.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 250,000.00 | Estimate : 250,000.00

Kaufmann, Karl (1843-1901) Róma látképe a Teverérol9 - Kaufmann, Karl (1843-1901) Róma látképe a Teverérol
Mû-Terem Gallery
26x20,5 cm Olaj, fa Jelezve jobbra lent: H. Carnier Starting Price: 600000 HUF.

Kaufmann, Karl (1843-1901) Velence10 - Kaufmann, Karl (1843-1901) Velence
Mû-Terem Gallery

Egry József (1883-1951) Halász, 1920.11 - Egry József (1883-1951) Halász, 1920.
Mû-Terem Gallery
40x30 cm Tus, akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Egry József Keszthely 920. Starting Price: 150000 HUF.

Szonyi István (1894-1960) Zebegényi részlet, 1931.12 - Szonyi István (1894-1960) Zebegényi részlet, 1931.
Mû-Terem Gallery
30x32 cm Akvarell, gouache, papír Jelezve jobbra lent: Szonyi I. 1931. Starting Price: 190000 HUF.
Start Price : 190,000.00 | Estimate : 190,000.00

Batthyány Gyula (1887-1959) Kisasszony13 - Batthyány Gyula (1887-1959) Kisasszony
Mû-Terem Gallery
38x24 cm Akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Batthyány. Sorsolás!! Starting Price: 0 HUF.
Start Price : 1.00 | Estimate : 1.00

Molnár C. Pál (1894-1981) Fürdozok, 1922.14 - Molnár C. Pál (1894-1981) Fürdozok, 1922.
Mû-Terem Gallery
29x22 cm Ceruza, papír Jelezve balra lent: Paris 1922., Jelezve jobbra lent: Molnár Pál Starting Price: 220000 HUF.
Start Price : 220,000.00 | Estimate : 220,000.00

Farkasházy Miklós (1895-1964) Kilátóban15 - Farkasházy Miklós (1895-1964) Kilátóban
Mû-Terem Gallery
53x40 cm Szén, velúrpapír Jelezve balra lent: FM. Starting Price: 200000 HUF.
Start Price : 200,000.00 | Estimate : 200,000.00

Vaszary János (1867-1939) Kalapos no gyöngysorral16 - Vaszary János (1867-1939) Kalapos no gyöngysorral
Mû-Terem Gallery
Start Price : 850,000.00 | Estimate : 850,000.00

Bene Géza (1900-1960) Folyóparti lankák, 1951.17 - Bene Géza (1900-1960) Folyóparti lankák, 1951.
Mû-Terem Gallery
21,5x28 cm Akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Bene Géza 951. Starting Price: 150000 HUF.

Szonyi István (1894-1960) Folyóparton18 - Szonyi István (1894-1960) Folyóparton
Mû-Terem Gallery
27x40 cm Akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Szonyi I. Starting Price: 220000 HUF.

Ámos Imre (1907-1944) Sötét idok, 1941.19 - Ámos Imre (1907-1944) Sötét idok, 1941.
Mû-Terem Gallery
58x45,5 cm Tus, gouache, papír Jelezve jobbra lent: Ámos I. 1941. Starting Price: 480000 HUF.

Márffy Ödön (1878-1959) Csendélet oszi gyümölcsökkel20 - Márffy Ödön (1878-1959) Csendélet oszi gyümölcsökkel
Mû-Terem Gallery
40x59 cm Akvarell, papír Jelezve jobbra lent: Márffy Starting Price: 750000 HUF.
Start Price : 750,000.00 | Estimate : 750,000.00

Kmetty János (1889-1975) Csendélet kancsóval és almával21 - Kmetty János (1889-1975) Csendélet kancsóval és almával
Mû-Terem Gallery
32x44,5 cm Olaj, karton Jelezve jobbra lent: Kmetty Starting Price: 1500000 HUF.
Start Price : 1,500,000.00 | Estimate : 1,500,000.00

Peterdi Gábor (1915-2001) Festopalettás asztali csendélet22 - Peterdi Gábor (1915-2001) Festopalettás asztali csendélet
Mû-Terem Gallery
79,5x99 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Peterdi Paris Starting Price: 700000 HUF.
Start Price : 700,000.00 | Estimate : 700,000.00

Ismeretlen nagybányai festo, 1920 körül Csendélet narancsokkal Hátoldalon: Ülo akt 23 - Ismeretlen nagybányai festo, 1920 körül Csendélet narancsokkal Hátoldalon: Ülo akt
Mû-Terem Gallery
93,5x93,5 cm Olaj, vászon Jelzés nélkül Starting Price: 440000 HUF.
Start Price : 440,000.00 | Estimate : 440,000.00

Molnár Róza (1900-1977) Tulipános csendélet, 1930.24 - Molnár Róza (1900-1977) Tulipános csendélet, 1930.
Mû-Terem Gallery
52x36 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Molnár 930. Paris Starting Price: 180000 HUF.
Start Price : 180,000.00 | Estimate : 180,000.00

Kunffy Lajos (1869-1962) Virágcsendélet, 1955.25 - Kunffy Lajos (1869-1962) Virágcsendélet, 1955.
Mû-Terem Gallery
60x50,5 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Kunffy 1955. Starting Price: 180000 HUF.

Csók István (1865-1961) Virágcsendélet 26 - Csók István (1865-1961) Virágcsendélet
Mû-Terem Gallery
50x60,5 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Csók I. Starting Price: 1200000 HUF.
Start Price : 1,200,000.00 | Estimate : 1,200,000.00

Pekáry István (1905-1981) Mesevár, 1975.27 - Pekáry István (1905-1981) Mesevár, 1975.
Mû-Terem Gallery
71x50,5 cm Olaj, vászon Jelezve középen lent: Pekáry 1975 Starting Price: 600000 HUF.

Helbing Ferenc (1870-1958) Emese álma28 - Helbing Ferenc (1870-1958) Emese álma
Mû-Terem Gallery
70x99 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Helbing F. Starting Price: 600000 HUF.

Csók István (1865-1961) Thámár29 - Csók István (1865-1961) Thámár
Mû-Terem Gallery
32x40 cm Olaj, fa Jelezve jobbra lent: Csók I. Starting Price: 1500000 HUF.

Kádár Béla (1877-1956) Fürdozok  30 - Kádár Béla (1877-1956) Fürdozok
Mû-Terem Gallery
72,5x96 cm Tempera, papír Jelezve jobbra lent: Kádár Béla Starting Price: 1600000 HUF.
Start Price : 1,600,000.00 | Estimate : 1,600,000.00

Vaszary János (1867-1939) Reggelizoasztal, 1918.31 - Vaszary János (1867-1939) Reggelizoasztal, 1918.
Mû-Terem Gallery
63x79 cm Olaj, vászon Jelezve balra fent: Vaszary J. 918. Starting Price: 6500000 HUF.
Start Price : 6,500,000.00 | Estimate : 6,500,000.00

Orbán Dezso (1884-1987) Bokályos csendélet32 - Orbán Dezso (1884-1987) Bokályos csendélet
Mû-Terem Gallery
79,5x69,5 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Orbán Starting Price: 3500000 HUF.
Start Price : 3,500,000.00 | Estimate : 3,500,000.00

Gaál Ferenc (1891-1956) Tavaszi napsütés33 - Gaál Ferenc (1891-1956) Tavaszi napsütés
Mû-Terem Gallery
61,5x51 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Fr. Gaál Starting Price: 250000 HUF.

Balla Béla (1882-1965) Vadvirágos rét verofényben34 - Balla Béla (1882-1965) Vadvirágos rét verofényben
Mû-Terem Gallery
51x64 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Balla Béla Starting Price: 280000 HUF.
Start Price : 280,000.00 | Estimate : 280,000.00

Ferenczy Valér (1885-1954) Nagybányai református templom35 - Ferenczy Valér (1885-1954) Nagybányai református templom
Mû-Terem Gallery
79,5x96,5 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Ferenczy Valér Starting Price: 450000 HUF.
Start Price : 450,000.00 | Estimate : 450,000.00

Jándi Dávid (1893-1944) Fürdozok, 1931.36 - Jándi Dávid (1893-1944) Fürdozok, 1931.
Mû-Terem Gallery
36x52,5 cm Pasztell, papír Jelezve balra lent: Jándi 931. Starting Price: 280000 HUF.

Jándi Dávid (1893-1944) Család37 - Jándi Dávid (1893-1944) Család
Mû-Terem Gallery
50x64,5 cm Pasztell, papír Jelezve jobbra lent: Jándi D. Starting Price: 300000 HUF.
Start Price : 300,000.00 | Estimate : 300,000.00

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955) Délutáni piheno, 1905 körül38 - Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955) Délutáni piheno, 1905 körül
Mû-Terem Gallery
65x80 cm Olaj, vászon Jelzés nélkül Starting Price: 800000 HUF.
Start Price : 800,000.00 | Estimate : 800,000.00

Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai utca, 1955.39 - Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai utca, 1955.
Mû-Terem Gallery
44x70 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 955. Starting Price: 850000 HUF.

Balla Béla (1882-1965) Szász kisvárosi utca délelotti fényben40 - Balla Béla (1882-1965) Szász kisvárosi utca délelotti fényben
Mû-Terem Gallery
90x101,5 cm Olaj, vászon Jelezve balra lent: Balla Béla Starting Price: 750000 HUF.

Kádár Géza (1878-1952) Oszi park Nagybányán, 1912.41 - Kádár Géza (1878-1952) Oszi park Nagybányán, 1912.
Mû-Terem Gallery
74,5x88 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Kádár Géza NB. 1912. Starting Price: 3000000 HUF.
Start Price : 3,000,000.00 | Estimate : 3,000,000.00

Ziffer Sándor (1880-1962) Bretagne-i temeto, 1907.42 - Ziffer Sándor (1880-1962) Bretagne-i temeto, 1907.
Mû-Terem Gallery
75x62 cm Olaj, vászon Jelzés nélkül Starting Price: 2500000 HUF.
Start Price : 2,500,000.00 | Estimate : 2,500,000.00

Perlmutter Izsák (1866-1932) Zöldello dombok43 - Perlmutter Izsák (1866-1932) Zöldello dombok
Mû-Terem Gallery
23x33,5 cm Olaj, vászon, kartonon Jelezve jobbra lent: Perlmutter Starting Price: 280000 HUF.

Bihari Sándor (1855-1906) Tanyához vezeto út44 - Bihari Sándor (1855-1906) Tanyához vezeto út
Mû-Terem Gallery
32x48 cm Olaj, papírlemez Jelezve jobbra lent: Bihari S. Starting Price: 180000 HUF.

K. Spányi Béla (1852-1914) Árnyas folyópart, 1890.45 - K. Spányi Béla (1852-1914) Árnyas folyópart, 1890.
Mû-Terem Gallery
75x100 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Spányi B. 890. München Starting Price: 550000 HUF.

Mészöly Géza (1844-1887) Balatonparti alkonyat, 1886.46 - Mészöly Géza (1844-1887) Balatonparti alkonyat, 1886.
Mû-Terem Gallery
34x42 cm Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Mészöly G. 1886. Starting Price: 1000000 HUF.
Start Price : 1,000,000.00 | Estimate : 1,000,000.00

Böhm Pál (1839-1905) Táborozók47 - Böhm Pál (1839-1905) Táborozók
Mû-Terem Gallery
29x50 cm Olaj, fa Jelezve jobbra lent: fest. Böhm Pál München Starting Price: 700000 HUF.

Bruck Lajos (1846-1910) Festo és modellje48 - Bruck Lajos (1846-1910) Festo és modellje
Mû-Terem Gallery
37,5x45,5 cm Olaj, fa Jelezve balra lent: Bruck Lajos Starting Price: 350000 HUF.
Start Price : 350,000.00 | Estimate : 350,000.00

Nádler Róbert (1858-1938) Muhelyben, 1888.49 - Nádler Róbert (1858-1938) Muhelyben, 1888.
Mû-Terem Gallery
Start Price : 380,000.00 | Estimate : 380,000.00

Kern Hermann (1838-1912) Az idos hangszerjavító50 - Kern Hermann (1838-1912) Az idos hangszerjavító
Mû-Terem Gallery
46x32 cm Olaj, vászon Jelezve balra fent: Kern H. Starting Price: 1300000 HUF.
Start Price : 1,300,000.00 | Estimate : 1,300,000.00