6107 - Lote 6 monedas 5 Bolívares. - 1902, 1903, 1904, 1905, 1910, 1911. - SIMÓN BOLIVAR. - AR. Y-242. BC+Soler & Llach
Lote 6 monedas 5 Bolívares. - 1902, 1903, 1904, 1905, 1910, 1911. - SIMÓN BOLIVAR. - AR. Y-242. BC+ a MBC-. - -
Bidding Has ConcludedStart Price : 120.00
6115 - Lote 5 monedas 1 Franco, 20 Cash, 1, 2 y 5 Fen. - 1911, 1919, 1975, 1976 y 1979. - CHINA y FRANCIA.Soler & Llach
Lote 5 monedas 1 Franco, 20 Cash, 1, 2 y 5 Fen. - 1911, 1919, 1975, 1976 y 1979. - CHINA y FRANCIA. - AR, Cu y Ai. A EXANINAR. KM-1, 2, 3 y 844.1 y Y-
Bidding Has ConcludedStart Price : 10.00
6118 - Lote 7 monedas. - 1849 a 1965. - AR. Paises de América: Bolivia, Canada, Colombia, Cuba, Panama, PerSoler & Llach
Lote 7 monedas. - 1849 a 1965. - AR. Paises de América: Bolivia, Canada, Colombia, Cuba, Panama, Peru, Uruguay. MBC- a SC. - -
Bidding Has ConcludedStart Price : 25.00
6121 - Lote 8 monedas. - COREA DEL NORTE, ISLAS CAYMÁN, ITALIA, NIUE, PORTUGAL (2), SALOMÓN y ZAMBIA. - A ESoler & Llach
Lote 8 monedas. - COREA DEL NORTE, ISLAS CAYMÁN, ITALIA, NIUE, PORTUGAL (2), SALOMÓN y ZAMBIA. - A EXAMINAR. SC y PROOF. - -
Bidding Has ConcludedStart Price : 100.00
6122 - Lote 9 monedas. - 1987 a 1989. - AFGANISTÁN, ANDORRA, CUBA (2), BULGARIA, COREA DEL NORTE, HUNGRÍA,Soler & Llach
6124 - Lote 10 monedas. - 1956 a 1979. - AUSTRALIA, GUYANA, MARRUECOS, RUANDA, SAMOA, TANZANIA (2), TONGA (Soler & Llach
Bidding Has ConcludedStart Price : 50.00
6125 - Lote 11 monedas. - 1947 a 1968. - AUSTRIA, CANADÁ, CHECOSLOVAQUIA, ESTADOS UNIDOS, HUNGRÍA, MÉXICO ySoler & Llach
Bidding Has ConcludedStart Price : 90.00
6126 - Lote 12 monedas. - 1986 a 1988. - AFGANISTÁN, ISLAS CAYMÁN, CHIPRE (2), HUNGRÍA, ITALIA, PORTUGAL (2Soler & Llach
Bidding Has ConcludedStart Price : 125.00
6129 - Lote 27 monedas. - S. XX. - CHECOSLOVAQUIA, IRÁN, JAPÓN, LUXEMBURGO, NORUEGA, SUECIA... - AR, Br, AESoler & Llach
Bidding Has ConcludedStart Price : 65.00
6130 - Lote 27 monedas. - 1764 a 1975. - AE(3), AR(11), Br (8), CuNi (4). Alemania,Australia,Bolivia(2), CoSoler & Llach
Lote 27 monedas. - 1764 a 1975. - AE(3), AR(11), Br (8), CuNi (4). Alemania,Australia,Bolivia(2), Colombia, Estados Italianos, Francia(3), Holanda,Hun
Bidding Has ConcludedStart Price : 70.00
6134 - Lote 91 monedas. - S. XIX y XX. - ALEMANIA, ARGENTINA, AUSTRIA, CHINA, FRANCIA, GRAN BRETAÑA, INDONESoler & Llach
Bidding Has ConcludedStart Price : 45.00