107 - MILLET, Jean-François - [La bouillie], 1861.The Romantic Agony
Bidding Has ConcludedEstimate : 600.00 - 700.00
126 - SEUPHOR, Michel - [Composition abstraite], s.The Romantic Agony
Bidding Has ConcludedEstimate : 50.00 - 70.00
133 - VAES, Walter - [Zelfportret], z.d. Ets, 15,4The Romantic Agony
VAES, Walter - , z.d. Ets, 15,4 x 11,3 cm, Japans papier; met potlood gesigneerd, opdracht aan Fons D R . Ingelijst. € 10
Bidding Has ConcludedEstimate : 100.00 - 150.00
135 - VAN MIEGHEM, Eugeen - De Rede van Antwerpen,The Romantic Agony
VAN MIEGHEM, Eugeen - De Rede van Antwerpen, z.d. Droge naald, 7,4 x 9,9 cm, Japans papier, folio; in de plaat gemonogr. Ref. Joos, E. Van Mieghem, G
Bidding Has ConcludedEstimate : 70.00 - 100.00
136 - VAN MIEGHEM, Eugeen - Havensnaak, z.d. Ets,The Romantic Agony
VAN MIEGHEM, Eugeen - Havensnaak, z.d. Ets, 6,1 x 4,8 cm, Japans papier, folio; in de plaat gemonogr. Ref. Joos, E. Van Mieghem, Grafisch werk, 19
137 - VAN MIEGHEM, Eugeen - Havensnaak, z.d. Ets,The Romantic Agony
VAN MIEGHEM, Eugeen - Havensnaak, z.d. Ets, 6,1 x 4,8 cm, gedrukt op zijde (8,5 x 6,5 cm) geplakt op Japans papier, folio; in de plaat gemonogr.
Bidding Has ConcludedEstimate : 100.00 - 120.00
147 - [Belgium] - 35 cartes, la plupart XVIIIe s.,The Romantic Agony
Bidding Has ConcludedEstimate : 350.00 - 450.00