International Auction Nr.117 - Session 1

Auction CurrencyEUR Auction LocationBelgium In Person PreviewFrom March 6th till March 13th daily from 10-12u. and from 14-20 u.

De Vuyst
MAN RAY 1890-1976 Amerikaanse School COMPOSITIE (GROEN-ROOD) - EURO 400 - 500 Kleurzeefdruk - Monogram met potlood - 39/100 56 x 20<br
Estimate : 400.00 - 500.00

De Vuyst
P* MARCHESI 19DE EEUW Italiaanse School ELEGANTE DAME IN EEN PARK - EURO 1.000 - 1.200 Paneel - Sig. - 35,5 x 26,5
Estimate : 1,000.00 - 1,200.00

De Vuyst
MARCEL MARIËN 1920-1993 Belgische School LA MADONE DISTRAITE (1967) - EURO 1.400 - 1.600 Collage - Sig. 30 juin 1967 met titel - 32,5 x 2
Estimate : 1,400.00 - 1,600.00

De Vuyst
FERDINAND JOS.B MARINUS 1808-1890 Belgische School ASSAUT D'UNE FERME - EURO 1.000 - 1.200 Paneel - Sig. 1872 - 23,5 x 36

De Vuyst
EUGÈNE MARIOTON 1857-1933 Franse School JEUNE PAYSANNE - EURO 1.500 - 2.000 Sculptuur - Brons - Bruine patina - Sig. H.64 Br.30 (zi
Estimate : 1,500.00 - 2,000.00

De Vuyst
ANTOON MARSTBOOM 1905-1960 Belgische School BAADSTERS (1943-1946) - EURO 500 - 600 Gewassen sepiatekening - Atelierstempel 22,5 x 31<b
Estimate : 500.00 - 600.00

De Vuyst
ANTOON MARSTBOOM 1905-1960 Belgische School BLOEMENVAAS - EURO 200 - 300 Doek op paneel - Sig. - 52 x 42

De Vuyst
FRANS MASEREEL 1889-1972 Belgische School BLONDE EN MAILLOT ROUGE SUR LA PLAGE - EURO 1.400 - 1.600 Olieverf op papier op karton - Monogr

De Vuyst
FRANS MASEREEL 1889-1972 Belgische School CHAT BLANC ET POT DE FLEURS - EURO 1.000 - 1.200 Olieverf op papier op karton - Monogram 1955<b

DUIKERS...210 - DUIKERS...
De Vuyst
FRANS MASEREEL 1889-1972 Belgische School DUIKERS - EURO 1.000 - 1.200 Olieverf op papier - Monogram 1953 - 46,5 x 62 Lit.: "Masereel.

De Vuyst
FRANS MASEREEL 1889-1972 Belgische School LA NUIT ET SES FILLES (1959) - EURO 250 - 300 Kunstalbum omvat 12 houtsneden - Op Rich. de Bas
Estimate : 250.00 - 300.00

De Vuyst
JEAN MAYNÉ 1850-1905 Belgische School ZOMERS TUINTAFEREEL - EURO 2.400 - 2.800 Doek - Sig. 1896 - 93 x 135 (zie afbeelding)
Estimate : 2,400.00 - 2,800.00

De Vuyst
ROBERT MC GREGOR 1848-1922 Engelse School AARDAPPELRAAPSTERS - EURO 850 - 950 Aquarel - Sig. - 21,5 x 32
Estimate : 850.00 - 950.00

De Vuyst
XAVIER MELLERY 1845-1921 Belgische School INTERIEUR TE MARKEN - EURO 1.000 - 1.250 Zwartkrijttekening - Monogram - 24 x 32 Herkomst: V
Estimate : 1,000.00 - 1,250.00

De Vuyst
RENÉ MELS 1909-1977 Belgische School COMPOSITION BLEUE (CA. 1963-1965) - EURO 300 - 400 Olieverf op papier op paneel - Sig. - 64,5 x 49,5
Estimate : 300.00 - 400.00

De Vuyst
CONSTANTIN MEUNIER 1831-1905 Belgische School OP DE TERRIL - SUR LE TERRIL - EURO 850 - 950 Houtskooltekening en pastel op papier - Ateli
Estimate : 850.00 - 950.00

De Vuyst
CONSTANTIN MEUNIER 1831-1905 Belgische School HOOFD VAN EEN VISSER - EURO 250 - 300 Houtskooltekening - Monogram - 22,5 x 15
Estimate : 250.00 - 300.00

LANDWEG...218 - LANDWEG...
De Vuyst
ISIDOOR MEYERS 1836-1916 Belgische School LANDWEG - EURO 220 - 260 Paneel - Sig. - 12 x 19,5
Estimate : 220.00 - 260.00

De Vuyst
JEAN MILO 1906-1993 Belgische School COMPOSITIE - EURO 700 - 1.000 Olieverf op papier op doek - Sig. 1948 - 55 x 68
Estimate : 700.00 - 1,000.00

De Vuyst
FRANS MINNAERT 1929- Belgische School DE VLUCHT - EURO 1.000 - 1.200 Doek - Sig. - 100 x 80

De Vuyst
FRANS MINNAERT 1929- Belgische School TWEE FIGUREN - EURO 750 - 1.000 Doek - Sig. '67 - 120 x 100
Estimate : 750.00 - 1,000.00

De Vuyst
GEORGE MINNE 1866-1941 Belgische School EUCHARISTISCHE CHRISTUS - EURO 1.400 - 1.800 Houtskooltekening - Sig. - 15,5 x 12 Herkomst: re
Estimate : 1,400.00 - 1,800.00

De Vuyst
MONOGRAM J.B. 19DE EEUW RIVIERLANDSCHAP (CA. 1850-1870) - EURO 2.800 - 3.300 Doek - Monogram (linksonder) - 69 x 105
Estimate : 2,800.00 - 3,300.00

De Vuyst
GUILLAUME MONTOBIO 1883-1962 Belgische School PARKGEZICHT IN DE ZOMER - EURO 2.800 - 3.300 Doek - Sig. - 50,5 x 65 (zie afbeelding)

De Vuyst
HENRY MOORE 1898-1986 Engelse School ELEPHANT SKULL (PLATE X) (1970) - EURO 550 - 650 Ets - Sig. met potlood - Pl.X - 39/100 - 29,5 x 20<
Estimate : 550.00 - 650.00

De Vuyst
FRANS MOORMANS 1831-1893 Nederlandse School LES CERISES (1874) - EURO 4.000 - 4.500 Paneel - Sig. '74 en verso sig. met tekst Anvers 1<br
Estimate : 4,000.00 - 4,500.00

De Vuyst
FRANS MOORMANS 1831-1893 Nederlandse School DE LECTUUR - EURO 1.000 - 1.500 Paneel - Sig. '69 - 41 x 31,5
Estimate : 1,000.00 - 1,500.00

De Vuyst
HENRY MOREAU 1869-1943 Belgische School DAME IN AVONDJURK - EURO 3.000 - 3.600 Doek - Sig. 1921 - 80 x 60 (zie afbeelding)
Estimate : 3,000.00 - 3,600.00

De Vuyst
HIPPOLYTE FR. MOREAU 1832-1927 Franse School MIGNON (JEUNE FILLE À LA MANDOLINE) - EURO 2.000 - 2.400 Sculptuur - Brons - Bruine patina -
Estimate : 2,000.00 - 2,400.00

De Vuyst
FRANCK MORTELMANS 1898-1986 Belgische School AAN HET STRAND VAN OOSTENDE - EURO 750 - 850 Pastel - Sig. Oostende 1980 en verso opdracht<b
Estimate : 750.00 - 850.00

De Vuyst
FRANCK MORTELMANS 1898-1986 Belgische School STILLEVEN MET PERZIKEN, PRUIMEN EN EEN PEER - EURO 750 - 850 Pastel - Sig. - 24 x 37
Estimate : 750.00 - 850.00

De Vuyst
ROGER NELLENS 1937- Belgische School CLOCHEMERLE - EURO 1.700 - 2.000 Doek - Verso sig. 1976 met titel - 125 x 105 (zie afbeelding)
Estimate : 1,700.00 - 2,000.00

De Vuyst
ISIDOOR OPSOMER 1878-1967 Belgische School KONING ALBERT I IN MILITAIR UNIFORM (CA. 1933) - EURO 3.000 - 3.500 Doek - Sig. - 130 x 102<br
Estimate : 3,000.00 - 3,500.00

VESTALES...234 - VESTALES...
De Vuyst
ALFRED OST 1884-1945 Belgische School VESTALES - EURO 600 - 800 Pentekening - Monogram X.I.XIII - 32 x 25
Estimate : 600.00 - 800.00

De Vuyst
ALFRED OST 1884-1945 Belgische School SOUVIENS-TOI ... (CA. 1943) - EURO 350 - 450 Pentekening en lavis - Met tekst D.G. - 20 x 25
Estimate : 350.00 - 450.00

De Vuyst
ALFRED OST 1884-1945 Belgische School LE BAISER - EURO 750 - 950 Aquarel - Monogram 19.VI.XIIII - 30 x 38,5
Estimate : 750.00 - 950.00

De Vuyst
ALFRED OST 1884-1945 Belgische School KAR EN PAARD - EURO 600 - 800 Aquarel en O.I. inkt - Monogram en gedateerd "14.2 .X" - 11 x 16,5
Estimate : 600.00 - 800.00

De Vuyst
WILLEM PAERELS 1878-1962 Belgische School MATERNITÉ (CA. 1914) - EURO 900 - 1.000 Houtskooltekening - Monogramstempel - 65 x 50
Estimate : 900.00 - 1,000.00

De Vuyst
WILLEM PAERELS 1878-1962 Belgische School COLLIOURE - EURO 400 - 500 Houtskooltekening - Sig. en monogramstempel 40,5 x 52
Estimate : 400.00 - 500.00

De Vuyst
WILLEM PAERELS 1878-1962 Belgische School LANDSCHAP - EURO 400 - 500 Zwartkrijt en pastel - Sig. en monogramstempel 47,5 x 63
Estimate : 400.00 - 500.00

De Vuyst
PANAMARENKO 1940- Belgische School PARADOX MET ARCHAIOPTERIX - EURO 550 - 650 Kleuroffsetlitho - Sig. met potlood - 47/70 43 x 58 N
Estimate : 550.00 - 650.00

De Vuyst
PANAMARENKO 1940- Belgische School FLUGBETRIEB (1997) - EURO 500 - 600 Kunstalbum omvat 1 kleuroffset-litho - Sig. met - rood potlood
Estimate : 500.00 - 600.00

De Vuyst
PANAMARENKO 1940- Belgische School NORTH SEA PEDALO - EURO 480 - 550 Offset gehoogd met viltstift - Sig. met rode vilts tift - 47/70 -
Estimate : 480.00 - 550.00

De Vuyst
EMILE JOSEPH PATOUX 1893-1985 Belgische School LIGGEND NAAKT - EURO 1.500 - 1.700 Doek - Sig. - 70 x 101
Estimate : 1,500.00 - 1,700.00

De Vuyst
CARL HENNING PEDERSEN 1913-1993 Deense School TWEE COMPOSITIE'S (1966) - EURO 440 - 480 Lot van 2 kleurlitho's - Beide sig. met balpen 19
Estimate : 440.00 - 480.00

MEISJE...246 - MEISJE...
De Vuyst
KURT PEISER 1887-1962 Belgische School MEISJE - EURO 600 - 700 Pastel - Sig. 20-11-1915 - 39,5 x 26 Verso etiket tentoonstelling Te
Estimate : 600.00 - 700.00

De Vuyst
PAUL PERMEKE 1918-1990 Belgische School DORPSGEZICHT MET PAARDENMOLEN EN FOORWAGEN - EURO 2.500 - 3.000 Doek - Sig. '66 - 100 x 120 (z
Estimate : 2,500.00 - 3,000.00

De Vuyst
PAUL PERMEKE 1918-1990 Belgische School OUDE ZOLDER (1978) - EURO 1.200 - 1.400 Doek - Sig. - 60 x 80 Verso etiket Tent.: "Retrospe
Estimate : 1,200.00 - 1,400.00

De Vuyst
PAUL PERMEKE 1918-1990 Belgische School HET DORPSPLEIN - EURO 1.200 - 1.400 Paneel - Sig. - 50 x 70

De Vuyst
PAUL PERMEKE 1918-1990 Belgische School STADSTUIN - EURO 1.000 - 1.200 Paneel - Sig. - 52 x 48