International Auction Nr.117 - Session 1

Auction CurrencyEUR Auction LocationBelgium In Person PreviewFrom March 6th till March 13th daily from 10-12u. and from 14-20 u.

De Vuyst
KEITH HARING 1958-1990 Amerikaanse School KNOKKE '87 (1987) - EURO 700 - 800 Kleurzeefdruk-affiche en viltstifttekening - Sig. met vil
Estimate : 700.00 - 800.00

De Vuyst
GASTON HAUSTRATE 1878-1949 Belgische School JONG MEISJE - EURO 250 - 300 Doek - Sig. '34 - 65 x 45
Estimate : 250.00 - 300.00

De Vuyst
Estimate : 850.00 - 1,000.00

De Vuyst
JOS HENDRICKX 1906-1971 Belgische School ZITTEND NAAKT - EURO 450 - 550 Aquarel, houtskool en O.I. inkt - Monogram 148 x 60
Estimate : 450.00 - 550.00

De Vuyst
HERGÉ (GEORGE REMI) 1907-1983 Belgische School TINTIN ET MILOU - EURO 5.500 - 6.500 Aquarel en pentekening - Sig. 20.5.75 met opdracht<br
Estimate : 5,500.00 - 6,500.00

De Vuyst
PAUL HERMANS 1898-1972 Belgische School ZINGENDE MAN - EURO 400 - 500 Doek - Sig. - 45 x 37
Estimate : 400.00 - 500.00

De Vuyst
LIÉVIN HERREMANS 1858-NA 1907 Belgische School VEERS MEISJE - EURO 2.200 - 2.400 Doek - Sig. - 62 x 51,5 Lit.: zal afgebeeld worden in
Estimate : 2,200.00 - 2,400.00

De Vuyst
EMILE HOETERICKX 1853-1923 Belgische School PARKGEZICHT TE LONDON - EURO 3.000 - 3.500 Aquarel - Sig. London - 23 x 18 (zie afbeelding
Estimate : 3,000.00 - 3,500.00

De Vuyst
EMILE HOETERICKX 1853-1923 Belgische School DE GROTE MARKT TE BRUSSEL - EURO 3.000 - 3.500 Aquarel - Sig. Bruxelles - 23,5 x 17 (zie a

De Vuyst
FRANS HUYGELEN 1878-1940 Belgische School HOOFD VAN EEN NEGERIN - EURO 750 - 850 Sculptuur - Brons - Bruine patina - Op marmeren so kk
Estimate : 750.00 - 850.00

De Vuyst
MODEST HUYS 1874-1932 Belgische School RODE BEUKEN (BRAKEL 1907) - EURO 550 - 650 Potloodtekening - Monogram en tekst - 19 x 26,5 Lit.
Estimate : 550.00 - 650.00

De Vuyst
Estimate : 900.00 - 1,100.00

De Vuyst
RENAAT IVENS 1935- Belgische School COMPOSITIE (1987-'88) - EURO 600 - 800 Materie op paneel - Sig. - 70 x 80 Verso etiket van de kuns
Estimate : 600.00 - 800.00

De Vuyst
RENAAT IVENS 1935- Belgische School COMPOSITIE (1968) - EURO 600 - 800 Materie op paneel - Sig. '68 - 45 x 65
Estimate : 600.00 - 800.00

De Vuyst
RENÉ JANSSENS 1870-1936 Belgische School INTÉRIEUR - EURO 1.200 - 1.400 Doek - Sig. - 63,5 x 79
Estimate : 1,200.00 - 1,400.00

De Vuyst
FLORIS JESPERS 1889-1965 Belgische School BLOEMENVAAS (CA. 1935-'39) - EURO 2.000 - 2.400 Doek - Sig. - 56 x 46 (zie afbeelding)
Estimate : 2,000.00 - 2,400.00

De Vuyst
FLORIS JESPERS 1889-1965 Belgische School AFRIKAANS WOUD MET DRAAGSTER - EURO 1.600 - 1.800 Olieverf op papier - Sig. '51 - 34,5 x 53,5<b
Estimate : 1,600.00 - 1,800.00

De Vuyst
FLORIS JESPERS 1889-1965 Belgische School STRAND EN ZEE - EURO 450 - 550 Aquarel - Sig. '13 - 24 x 31,5
Estimate : 450.00 - 550.00

De Vuyst
FLORIS JESPERS 1889-1965 Belgische School ROND DE KACHEL - EURO 200 - 300 Zwartkrijttekening - Sig. Arlon '44 - 31,5 x 28,5

De Vuyst
FLORIS JESPERS 1889-1965 Belgische School CLOWN (1928) - EURO 330 - 400 Ets - Op Japans papier - Sig. met potlood - 2 x si g. in plaat
Estimate : 330.00 - 400.00

PORT 4...171 - PORT 4...
De Vuyst
FLORIS JESPERS 1889-1965 Belgische School PORT 4 - EURO 125 - 150 Drogenaald - Op Japans papier - Sig. met potlood - Sig. in plaat - 2
Estimate : 125.00 - 150.00

De Vuyst
VITAL KEULLER 1866-1945 Belgische School BOSGEZICHT MET SCHAAPHERDER EN KUDDE - EURO 700 - 800 Paneel - Sig. '24 - 54 x 79,5
Estimate : 700.00 - 800.00

De Vuyst
FERNAND KHNOPFF 1858-1921 Belgische School UN MASQUE (1899) - EURO 2.000 - 2.500 Drogenaald - Handgekleurd door de kunstenaar - Op Jap
Estimate : 2,000.00 - 2,500.00

De Vuyst
MAXIMILIAN L. KITZINGER 1811-1882 Nederlandse School HET RUMOERIG VERTREK - EURO 3.600 - 4.000 Paneel - Sig. 1843 - 21 x 27 (zie afbee
Estimate : 3,600.00 - 4,000.00

4 K...175 - 4 K...
De Vuyst
PETER KLASEN 1935- Duitse School 4 K - EURO 1.000 - 1.500 Gouache - Sig. - 56 x 42 (zie afbeelding)
Estimate : 1,000.00 - 1,500.00

De Vuyst
JEFF KOONS 1955- Amerikaanse School PUPPY (1998) - EURO 1.200 - 1.500 Vaas - Multiple - Porcelein Met signatuurstempel '98 - Ex. nr. 1
Estimate : 1,200.00 - 1,500.00

De Vuyst
KUNSTBOEKEN LA PEINTURE BELGE DEPUIS 1830 - EURO 250 - 350 door Paul Colin - Ex. nr. 270/1000 Editions des Cahiers de Belgique, Bruxelles
Estimate : 250.00 - 350.00

De Vuyst
KUNSTBOEKEN GEORGE MINNE - EURO 300 - 400 door Leo Van Puyvelde - Editions des Cahiers de Be lgique, Bruxelles 1930 - Ex. nr. 356 GEOR
Estimate : 300.00 - 400.00

De Vuyst
KUNSTBOEKEN VLAAMS EXPRESSIONISME IN - EUROPESE CONTEXT - EURO 150 - 250 Tent. cat M.S.K. Gent 1990 LEON DE SMET. Uitg. Leon De Smet Muse
Estimate : 150.00 - 250.00

De Vuyst
JEF LAMBEAUX 1852-1908 Belgische School CHASSEUR D'AIGLE - EURO 4.000 - 5.000 Sculptuur - Brons - Donkerbruine patina - Op eiken sokke
Estimate : 4,000.00 - 5,000.00

De Vuyst
JEF LAMBEAUX 1852-1908 Belgische School EVE ALLONGÉE - EURO 3.000 - 3.500 Sculptuur - Terracotta - Gepatineerd - Sig. H.51 Br.92 (z

De Vuyst
JEAN LAUDY 1877-1956 Belgische School BOUQUET (1925) - EURO 2.600 - 2.800 Doek - Sig. met opdracht "A S.M. la Reine Elisabet h 1925" -
Estimate : 2,600.00 - 2,800.00

De Vuyst
JEAN LAUDY 1877-1956 Belgische School LANDSCHAP MET PLOEGENDE BOER - EURO 2.000 - 2.400 Doek - Sig. - 100 x 120

De Vuyst
HENRI LE ROUX 1872-1942 Belgische School INTERIEUR MET BLOEMEN EN FRUIT - EURO 1.250 - 1.500 Doek op paneel - Sig. '39 - 52,5 x 38
Estimate : 1,250.00 - 1,500.00

VERANDA...185 - VERANDA...
De Vuyst
HENRI LE ROUX 1872-1942 Belgische School VERANDA - EURO 1.250 - 1.500 Doek - Sig. '38 - 50 x 50

De Vuyst
HENRI LEVASSEUR 1853-1934 Franse School VAINQUEUR - EURO 2.000 - 2.500 Sculptuur - Brons - Bruine patina - Sig. H.91 Br.25 (zie afb

De Vuyst
JEAN-MARIE LHEUREUX 1945- Belgische School LE COUPLE - EURO 900 - 1.100 Sculptuur - Brons - Groenbruine patina - Sig. H.54 Br.15,5
Estimate : 900.00 - 1,100.00

De Vuyst
GEORG EMIL LIBERT 1820-1908 Deense School LA QUIÉTUDE (1867) - EURO 6.500 - 7.500 Doek - Sig. '67 - 66,5 x 90 (zie afbeelding)
Estimate : 6,500.00 - 7,500.00

De Vuyst
BENGT LINDSTRÖM 1925- Zweedse School COMPOSITIE MET DRIE FIGUREN - EURO 1.800 - 2.200 Acryl op papier - Sig. - 53 x 74 (zie afbeelding
Estimate : 1,800.00 - 2,200.00

De Vuyst
PRIVAT LIVEMONT 1861-1936 Belgische School SOUS-BOIS - EURO 500 - 750 Doek - Sig. - 50 x 35 HERFST Doek - Sig. 1913 - 50 x 35
Estimate : 500.00 - 750.00

De Vuyst
LOT KUNSTWERKEN LOT VAN 12 KUNSTWERKEN - EURO 750 - 1.000 - Ernest Van Den Driessche (2 stifttekeningen) Ja net Rogers (2 aquarellen) Ale
Estimate : 750.00 - 1,000.00

De Vuyst
LOT KUNSTWERKEN LOT VAN 6 KUNSTWERKEN - EURO 400 - 500 - door Paul Ibou, Ellsworth Kelly, Paul Van Hoeyd onck, Mark Verstockt (2x) en Bel
Estimate : 400.00 - 500.00

De Vuyst
HANS VANDEKERCKHOVE 1957- Belgische School I BUILD THIS GARDEN FOR YOU (1998) - EURO 350 - 450 Olieverf op papier - 28,5 x 21 Met docu
Estimate : 350.00 - 450.00

De Vuyst
ALBERT BAERTSOEN 1866-1922 Belgische School STADSGEZICHT (GENT) - EURO 200 - 300 Ets - Sig. met potlood - Ep. d'état - 55,5 x 44,5 <br

De Vuyst
PAUL MAAS 1890-1962 Belgische School VROUW IN ORANJE - FEMME ORANGE (1957) - EURO 500 - 750 Olieverf op papier op doek - Naamstempel van
Estimate : 500.00 - 750.00

De Vuyst
JACQUES MADIOL 1871-1950 Belgische School VIEILLE FERME À SURIAUVILLE, VOSGES - EURO 250 - 350 Paneel - Sig. en verso titel - 31 x 44,5
Estimate : 250.00 - 350.00

NAAKT...197 - NAAKT...
De Vuyst
MÉDARD MAERTENS 1875-1946 Belgische School NAAKT - EURO 4.400 - 4.800 Doek - Sig. '21 - 66 x 82 (zie afbeelding)
Estimate : 4,400.00 - 4,800.00

De Vuyst
RENÉ MAGRITTE 1898-1967 Belgische School VALSE D'AMOUR - EURO 500 - 600 Lot van 3 muziekpartituren - Verschillende versies - Sig. in d
Estimate : 500.00 - 600.00

De Vuyst
RENÉ MAGRITTE 1898-1967 Belgische School LA GÉANTE - EURO 900 - 1.000 Kleurlitho - Op Arches papier - Sig. met potlood d oor Georgette
Estimate : 900.00 - 1,000.00

De Vuyst
RENÉ MAGRITTE 1898-1967 Belgische School LE VOILIER IMAGINAIRE - EURO 250 - 350 Kleurlitho - Op Rives papier - Sig. in steen - Mon ogr
Estimate : 250.00 - 350.00