421 - EUROPEAN CERAMIC 3Auktionskammaren.se
BLOMSTERPIEDESTAL MED KRUKA, VIT GLASYR, RELIEFDEKOR AV FRUKTER, BLOMMOR OCH BARN, OKÄND TYSK MÄRKNING, 1800-TALETS SLUT, H90, D37 (SM...
Bidding Has ConcludedQuantity : 1
Details...Bookmark
422 - EUROPEAN CERAMIC 3Auktionskammaren.se
SERVISDELAR, MEISSEN, KAKIMONDEKOR, KAFFEKANNA, TEKANNA, GRÄDDKANNA, LITET FAT, 6 KOPPAR MED FAT, TIDIGT 1900-TAL, KANNAN H22 (TEKANNANS LOCK L...
Bidding Has ConcludedQuantity : 1
Details...Bookmark
433 - EUROPEAN CERAMIC 3Auktionskammaren.se
TERRIN MED LOCK OCH FAT, RUND BUKIG FORM, DEKOR I BRUNT AV MÄNNISKOR OCH PALATS I TURKISKT SJÖLANDSKAP, ENGLAND, H CHRISTEY, LONDON, 1800-...
Bidding Has ConcludedQuantity : 1
Details...Bookmark