79 - CARPETS & TEXTILES, RÖLAKAN, MÖNSTER AV TRIANGLAR, HENRIK ARMSTORP, 1950/60-TAL, SIGN. 383X224…Auktionskammaren.se
RÖLAKAN, MÖNSTER AV TRIANGLAR, HENRIK ARMSTORP, 1950/60-TAL, SIGN. 383X224
Bidding Has ConcludedEstimate : 5,000.00