93 - CLOCKS & WATCHES, BORDSUR, SVART OCH GRÅ MARMOR, PARIS, C. 1890, H30, B30, D14…Auktionskammaren.se
BORDSUR, SVART OCH GRÅ MARMOR, PARIS, C. 1890, H30, B30, D14
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000.00
94 - CLOCKS & WATCHES, BORDSUR, SVÄRTAT TRÄ, OLIKA STENIMITATIONER, BESLAG OCH FÖTTER AV PATINERAD ME…Auktionskammaren.se
BORDSUR, SVÄRTAT TRÄ, OLIKA STENIMITATIONER, BESLAG OCH FÖTTER AV PATINERAD METALL, C. 1910, H30, B40, D16
Bidding Has ConcludedEstimate : 800.00
95 - CLOCKS & WATCHES, SKEPPSCHRONOMETER, MÄSSING, 2 DAGARS, TOBIA & LEVITT, LONDON 1817-1824, D11…Auktionskammaren.se
SKEPPSCHRONOMETER, MÄSSING, 2 DAGARS, TOBIA & LEVITT, LONDON 1817-1824, D11
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,000.00
97 - CLOCKS & WATCHES, SPINDELUR, FLERFÄRGAT GULD, RELIEFDEKOR AV URNA, LOUIS XVI, URTAVLAN SIGN. AGER…Auktionskammaren.se
SPINDELUR, FLERFÄRGAT GULD, RELIEFDEKOR AV URNA, LOUIS XVI, URTAVLAN SIGN. AGERON A PARIS 1741-1779
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,000.00
98 - CLOCKS & WATCHES, FICKUR, 18K, SPINDELUR, URTAVLA MED TABLETTSIFFROR (NÅGRA MED SKADOR) GLAS OCH …Auktionskammaren.se
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,500.00
99 - CLOCKS & WATCHES, DAMARMBANDSUR, 18K, CHOPARD, GENEVÉ, BRUTTOVIKT 50 GR…Auktionskammaren.se
DAMARMBANDSUR, 18K, CHOPARD, GENEVÉ, BRUTTOVIKT 50 GR
Bidding Has ConcludedEstimate : 5,000.00
100 - CLOCKS & WATCHES, FICKUR, 14K, SAVONETT, HALDA, A-VERK…Auktionskammaren.se
FICKUR, 14K, SAVONETT, HALDA, A-VERK
Bidding Has ConcludedEstimate : 6,000.00