265 - MISCELLANEOUS 2, MINIATYRMÅLNING, FLICKPORTRÄTT, SIGN. MEUHIER, GENOMBRUTEN MÄSSINGSRAM, C. 1870,…Auktionskammaren.se
MINIATYRMÅLNING, FLICKPORTRÄTT, SIGN. MEUHIER, GENOMBRUTEN MÄSSINGSRAM, C. 1870, 7X5
Bidding Has ConcludedEstimate : 800.00
268 - MISCELLANEOUS 2, 1 PAR LJUSSTAKAR, MÄSSING, BAROCKSTIL, OKTAGONAL FOT, VRIDEN LJUSPIPA, C. 1900, …Auktionskammaren.se
1 PAR LJUSSTAKAR, MÄSSING, BAROCKSTIL, OKTAGONAL FOT, VRIDEN LJUSPIPA, C. 1900, H27
Bidding Has ConcludedEstimate : 700.00
269 - MISCELLANEOUS 2, TOBAKSBURK, SVÄRTAT TRÄ MED BRONSERAD SKUREN DEKOR AV PELARE, BENKNOPPAR, EMPIR …Auktionskammaren.se
TOBAKSBURK, SVÄRTAT TRÄ MED BRONSERAD SKUREN DEKOR AV PELARE, BENKNOPPAR, EMPIR TIDIGT 1800-TAL, H22, B19, D15
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000.00