303 - Boye, (Fr.), - Wetterling, (A. C.,), Kongl. svenska museum. Samling af contour-teckningar, med en aAB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 700.00 - 900.00
305 - Boëthius, Gerda, Zorn. Tecknaren, målaren, etsaren, skulptören. 1949. 4:o. Inklistr. kol plr o.a. ilAB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,500.00 - 2,000.00
334 - Källström, O., - Hernmarck, C., o.a., Svenskt silversmide 1520-1850. I-III (IV = Guld- o. silverstämAB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,500.00 - 3,000.00
336 - Leiris, M., - Mourlot, F., Joan Miró. Lithographe I-II. Paris (Maeght) 1972-75. 4:o. 24 originalfärgAB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,000.00 - 4,000.00
341 - Nocq, H., - Alfassa, P., - Guérin, J., Orfèvrerie civile française du XVIe au début du XIXe siècle.AB Stockholms Auktionsverk