6299 - Lote 8 monedas 1 (3), 5 (3), 25 Pesos y 1 Onza Troy. 1945 a 1968. AR. KM-455, 456, 458, 466, 470, 47Soler & Llach
Lote 8 monedas 1 (3), 5 (3), 25 Pesos y 1 Onza Troy. 1945 a 1968. AR. KM-455, 456, 458, 466, 470, 471, 479, M49a. MBC a EBC+.
WORLD COINS: MEXICO
Bidding Has ConcludedStart Price : 50.00